Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Gość Marzin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

[quote name="Marzin- z tym gazem to cacy. W środę złożyliśmy wniosek, a instalator ma wejść od poniedziałku i ma też robić gaz od granicy do chałupy. Chciałem już to machnąć bez pozwolenia, ale z tego co piszesz, wszytsko powinno zatrybić! :D

 

Marzin, czy może podać mi ile płacisz na ten gaz od granicy do domui co wchodzi w cenę? i ew. namiary na wykonawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Marzin, czy może podać mi ile płacisz na ten gaz od granicy do domui co wchodzi w cenę? i ew. namiary na wykonawcę.

Cześć! Przyłącze od granicy robi mi instalator, który robi całe CO i kanalize. Za gaz wychodzi coś około 800zł. Wykop od skrzynki do domu ok. 7 metrów.

 

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow z Wielkopolski.Mam do Was ogromna prosbe.Buduje dom i szukam sprawdzonej,dobrej i w miare taniej firmy,w ktorej moge zamowic okna i rolety zewnetrzne.Bede bardzo wdzieczna za jakies namiary.Pozdrawiam Roza

Spróbuj w MS Okna na ul. Sokoła. Ja jestem zadowolony. Rozmawiałem tam z Grześkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko, jak test teraz ze styropianem EPS pod wylewki? Jeszcze niedawno Kasia (K74) pisała, ze to deficytowy towar. Ja jestem dziś w swoim rodzinnym mieście, czyli Drezdenku, i w obu miejscowych hurtowniach lezy "od ręki" więc kupiłem nie pytając za bardzo o cenę.... :roll:

 

Jeszcze tylko trezba to jakoś do Poznania dotargać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze chetnych na spotkanie o zgloszenie sie !

musze wiedziec ile przyjdzie i czy to jest sens cos zalatwiac

mysle o terminie za jakies 2 tygodnie jak bedzie wolna altanka !

 

Nooo, to ja będę kolejna na liscie (z tego co widzę, to druga) :D

 

pozdrawiam

jola

 

To ja trzecia!!!!!!

A będzie tam telewizor?

Bo ja tylko bym tak jednym okiem zerkała na naszych jak w LŚ grają z Bułgarią :oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze chetnych na spotkanie o zgloszenie sie !

musze wiedziec ile przyjdzie i czy to jest sens cos zalatwiac

mysle o terminie za jakies 2 tygodnie jak bedzie wolna altanka !

 

Nooo, to ja będę kolejna na liscie (z tego co widzę, to druga) :D

 

pozdrawiam

jola

 

To ja trzecia!!!!!!

A będzie tam telewizor?

Bo ja tylko bym tak jednym okiem zerkała na naszych jak w LŚ grają z Bułgarią :oops: :oops: :oops:

 

 

narazie az 3 chetnych to dla takiej ekipy mozemy zrobic u siebie na dzialce a nie wynajmowac altane :cry:

a termin tak sobie powiedzialem kwestia do uzgodnienia aczkolwiek zainteresowanie znikome wiec pewnie temat legnie :-?

 

Misiak, nie rozpaczaj - zawsze można spotkać się w Selgrosie :wink: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Misiak, nie rozpaczaj - zawsze można spotkać się w Selgrosie :wink: :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

No, jestem za. :lol: :lol: :lol: Może będą jakieś promocje :roll:

 

 

my juz z jolka mielismy spotkanie w selgorsie i dobrze ze moja zonka zna jole z spotkania w pubie bo jolka zaczepila mnie tak

 

Misiak ????????

a ja na to jola.d ???

 

myślę ze mógłbym mieć problemy jak byłaby to jakaś nieznajoma ktora wola na mnie misak ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...