Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Gość Marzin

Recommended Posts

 

Misiak, nie rozpaczaj - zawsze można spotkać się w Selgrosie :wink: :lol:

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

No, jestem za. :lol: :lol: :lol: Może będą jakieś promocje :roll:

 

 

my juz z jolka mielismy spotkanie w selgorsie i dobrze ze moja zonka zna jole z spotkania w pubie bo jolka zaczepila mnie tak

 

Misiak ????????

a ja na to jola.d ???

 

myślę ze mógłbym mieć problemy jak byłaby to jakaś nieznajoma ktora wola na mnie misak ;-)

 

Ja mogę mówić : Proszę Pana, zawsze to mnie troche odmłodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja mogę mówić : Proszę Pana, zawsze to mnie troche odmłodzi :wink:

tak a ja staro sie poczuje (juz niedlugo 30 stuknie :()

 

wlasnie dzwonilem do pani od altanki zaklepać moja prywatna imprezę na sierpnia i

od razu zapytałem sie czy np. 30 czerwca ma wolne (sobota)

altanka wolna tylko czy są chętni ??

oplata za altanke 5 zl od osoby

moja propozycja aby na kiełbasę bułki tez pozbierać i kupić jednakowa (nie chciałbym później sytuacji ze ja dałem ta grubsza albo to wieksza - chce tego uniknac ) jest tez mozliwosc za 100 zl miejscowego DJ (syn wlascicielki) ze swoim sprzętem do grania

czekam na wasze propozycje i uwagi !!!

musze z wyprzedzeniem zamawiac altanke wiec za duzo czasu nie mam chyba ze pozniejszy termin tylko zaczynaja sie wakacje i nie wiem czy czasami nie bedzie to kolidowało z waszymi planami [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwoli wyjaśnienia - musiałam zmienić nicka (Matuszka), bo zmieniłam adres mailowy i w żaden sposób nie chciało mi zmienić w profilu nowego adresu mailowego. To nawet dobrze, bo Matuszka powstała przez przypadek przy zgubieniu literki "r" jak się rejestrowałam. Usprawiedliwia mnie jedynie fakt bycia blondynką :) Pozdrawiam serdecznie i prosze o wybaczenie, że tak mieszam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altariela i Majania - dziennik jest, tylko wywaliłem skróty z mojej stopki.

 

Troszkę go olałem, bo sądziłem, że i tak tego nikt nie czyta.... :roll:

ha...

a ja byłam na tyle uparta (bo czytam, wbrew "sądzeniu" autora) że znalazłam i bez odnośnika w stopce :)

dla chcącego... itd ;)

 

a co do spotkania... to mam pytanie: jak to godzinowo (tzn o jakiej porze dnia) jest planowane? i czy styl imprezy przewiduje możliwość towarzystwa nieletniego (a dokładnie trzy-letniego ;) ) bo w zasadzie to jesteśmy chętni (mąż, ja i synek) - ale brakuje szczegółów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...