Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Gość Marzin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

;-) za duzo to chyba nikt nie ma / jego zdaniem/ . wraz z kasa zmieniaja s i rosna potrzeby i oczekiwania. mnie przy budowie nie stac zeby za kazdy pojedynczy kurs z castoramy czy tartaku placic 100. wole to dac konkretnym specom ktorzy maja cos waznego na budowie do zrobienia czego sami dobrze nie zrobimy. trudno ze s czasem przejade z katiusza :-) lubie dac zarobic innym ale w tej chwili musze to bardzo kontrolowac :/ bo wszystko jeszcze jest z kredytu. mam ciagle na uwadze ze niektorzy zbudowlai s z gotowy i nasz kredyt mi wadzi. niestety nic na to nie poradze :-) nie zarabiam tyle zebym mogla postawic dom bez kredytu :-) staram s szukac oszczednosci tam gdzie sa one mozliwe i bezpieczne :-) ale luz :-) jestem dobrej mysli. jest jak jest. robie co w mojej mocy zeby bylo cool. czasem nie pracuje bo jestem zmeczona albo mi s nie chce ale mam do tego prawo :-) obiecalam sobie ze przez budowe nie bede sobie niczego odmawiac, ze ona nie odbierze mi przyjemnosci zycia i tego s trzymam ;-) ogolnie jestem b zadowolona / tfu tfu/ i mysle ze poszczescilo mi s w zyciu :-) mam nadzieje ze dalej bedzie tylko lepiej hi hi :lol: bo gorzej juz bylo

 

 

Z takim podejściem do życia musi sie udać, gratuluję i trzymam kciuki. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno jutro od godz. 11 do 18 ma się odbyć jakiś piknik rodzinny z atrakcjami w okolicach Rokietnicy, bodajże gdzieś między Sobotą a Pawłowicami (u Wciornastka za płotem???). Ktoś z przyszłych Rokietniczan się wybiera?

My z dzieciakami chyba zajrzymy przy okazji wizyty na budowie, warto chyba poznać sąsiadów z pobliskiej gminy ;) ?

Sylwia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy juz nikogo nie ma na tym forum ?

zadnej odpowiedzi :evil:

Misiak, te p...ne emaile nie przychodzą i potem nikt nic nie wie :roll:

Dobrze, że zajrzałem bo już zaklepałem sobie tego 7-ego i byłby dym jakby pojechał sam :lol:

8 może być, co prawda mamy u siebie przez weekend chrześniaka żony z siostrą ale najwyżej przyjadę z nimi (9 i 7 latek czy jakoś tak). Chociaż obawiam się o altankę, bo dzieci z ADHD to przy nich pikuś :o Jest tam jakiś słupek żeby smycze przywiązać ? Albo jakieś duże pole do biegania ? Bo inaczej nie dadzą żyć :-?

 

Apropos własnego transportu 8)

http://img404.imageshack.us/img404/6539/img7029fm0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh jeśli uda mi się wrócić, to melduję się tego 8 naimprezie 8)

Brzydlak 3mam kciuki za walkę z tym kierbudem bo poważnie chyba mu się poprzewracało... :evil: Brzydlak? po ile łaty? też mi zabrakło i po 2,20 za mb mi załatwili, nie mam pojęcia czy to dużo czy mało, ale już siły nie miałam i czasu na sprawdzanie...

Świerczu, my palimy często ogniska i siedzimy długo, więc zapraszam, tylko wcześniej zadzwoń, żebym nie spała przypadkiem (byle nie 3-ciego bo jadę na Red Hotów- obowiązkowe oderwanie od budowy)

 

a co do transportu, to chyba manię mamy- ja wiozłam ostatnio paletę pustaków wentylacyjnych (bolidy nie są tak nisko zawieszone jak był mój nietopeugeot pod tym ciężarem :roll:), dziś okna dachowe i właz, a w poniedziałek zamierzam klinkier na kominy wieźć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której ta imprezka 8 lipca? Jesli w godzinnach popołudniowych to pisze się z całą rodzinka 2+2. I w takim razie potrzeba więcej słupków do przywiązywania dzieciaków. :lol:

 

widze ze moje pytania pozostaly bez odopiedzi:(

 

widze tez ze większość chce piknik rodzinny 8 lipca wiec ta date moge zarezerwować tylko pytanie od ktorej bo za późno tez nie ma co

i jeszcze jak widzicie sprawę grilla każdy coś przynosi czy składkę robimy ?

no i oplata za altankę dla właścicielki 5 zł od łebka !!! (myślę ze dzieciaków nie będziemy liczyć :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O której ta imprezka 8 lipca? Jesli w godzinnach popołudniowych to pisze się z całą rodzinka 2+2. I w takim razie potrzeba więcej słupków do przywiązywania dzieciaków. :lol:

 

widze ze moje pytania pozostaly bez odopiedzi:(

 

widze tez ze większość chce piknik rodzinny 8 lipca wiec ta date moge zarezerwować tylko pytanie od ktorej bo za późno tez nie ma co

i jeszcze jak widzicie sprawę grilla każdy coś przynosi czy składkę robimy ?

no i oplata za altankę dla właścicielki 5 zł od łebka !!! (myślę ze dzieciaków nie będziemy liczyć :wink: )

 

No ja już nie wiem.... wydawało mi się że jak najbardziej odpowiadam na twoje pytanie... :-? :wink:

Jeśli spotkanie ma być wieczorem to od nas może być tylko jedna osoba, bo jedno z nas musi zostać z naszymi łobuziakami (nie posiadamy babci na miejscu, niestety).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiak, chyba nie ma co pytać, o to, co kto woli, bo jako Polacy nigdy się nie dogadamy. Nam potrzebny jest dyktator (byle nie miał brata bliźniaka)

 

Proponuję, że każdy przywozi ze sobą kiełbachę czy co tam lubi, napoje - też wedle upodobania. Węgiel leży na mojej budowie, prawie dwa wory, więc ja dostarczę.

 

Co tam jeszcze będzię potrzebne ?

 

 

kto juz jest po instalacjach co cwu i najlepiej z podlogowka to bardzo prosze o info jak dlugo trwa zrobienie tych instalacji i na jaka duza powierzchnie domku mieliscie robione .jeszcze ile brali wasi instalatorzy za m2 podlogowki material plus robocizna. widzialam w L.M gotowe zestawy i wychodzily dosyc korzystnie z gory dzieki za wszelkie info

 

Brzydlak, własnie jestem po. Zajrzyj do dziennika. Robota trwała mniej niż dwa tygodnie. Te zestawy z Liroja to chyba bym sobie odpuścił. Nie żebym na tym zęby zjadł, na CO znaczy, tylko że w marketach dobrej jakości raczej nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...