Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Gość Marzin

Recommended Posts

Na spotkaniu będę sama nie licząc małych ogonów w postaci mojego 4,5 =letniego syna i 2-letniej córki.

widzę że będzie nasz 3-latek miał towarzystwo :)

potwierdzamy swój udział w liczbie 2+1

jak przywiążecie swoje dzieci, to naszego już nie będziemy musieli ;) uwielbia się bawić z dziećmi więc nie powinien przejawiać chęci oddalenia samotnego... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na spotkaniu będę sama nie licząc małych ogonów w postaci mojego 4,5 =letniego syna i 2-letniej córki.

widzę że będzie nasz 3-latek miał towarzystwo :)

potwierdzamy swój udział w liczbie 2+1

jak przywiążecie swoje dzieci, to naszego już nie będziemy musieli ;) uwielbia się bawić z dziećmi więc nie powinien przejawiać chęci oddalenia samotnego... 8)

 

to mój 5 -latek widze ze nie bedzie sie nudził bo ekipa robi sie niezła ;-)

 

Marzin

wiesz tak dokładnie to sam muszę sobie przypomnieć

od środy wieczorem przez najbliższy tydzień będę mieszkał w rokietnicy pilnując żony siostry domu ;-) wiec przygotuje dokładna mapkę !

 

proponuje jednak może wpisywać uczestników tak

 

Misiak + żonka + 1 D

Marcin + żonka + 1 D ;-)

jjsod + mąż + 1 D

jaloska+ 2D

itp...

będzie wiadomo ile dzieciaków a ile dorosłych przyjedzie bo nie wiem jak tam ta kobitka policzy czy dzieciaki tez wliczy czy nie - tylko mówiła 5 zł od osoby ! ;-(

będę negocjował :wink:

 

mam nadzieje ze godzina 14 jest ok bo oczywiście nikt nie odpowiedział :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydlak, to co zaznaczyłem jest poprawione, czy dekarze tak zostawili? Chodzi o ołowianą karbowaną blachę z kołnierza okna.

http://img218.imageshack.us/img218/7937/obraz1427ac4si2.jpg

Dachówka cacy!

 

 

Marzin

wiesz tak dokładnie to sam muszę sobie przypomnieć

od środy wieczorem przez najbliższy tydzień będę mieszkał w rokietnicy pilnując żony siostry domu ;-) wiec przygotuje dokładna mapkę !

OK!

Widziałeś plan, który jest podlinkowany w topicu informacyjnym?

 

proponuje jednak może wpisywać uczestników tak

 

Misiak + żonka + 1 D

Marcin + żonka + 1 D ;-)

jjsod + mąż + 1 D

jaloska+ 2D

itp...

będzie wiadomo ile dzieciaków a ile dorosłych przyjedzie bo nie wiem jak tam ta kobitka policzy czy dzieciaki tez wliczy czy nie - tylko mówiła 5 zł od osoby ! ;-(

będę negocjował :wink:

OK, wpiszę tak jak proponujesz.

 

mam nadzieje ze godzina 14 jest ok bo oczywiście nikt nie odpowiedział :(

Pewnie, że jest OK. Wszystkim nie dasz rady dogodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się dopisuję:

ja+utrzymujący rodzinę+dzieci (6,3,1)

Aby nikogo nie przywiązywać wezmę piłkę do nogi, niech sobie za nią biegają aż padną.

 

A z pozytywnych informacji: moja ekipa, która miała problem (nie będę już pisać jaki bo może czytają) sama zadzwoniła i w tym tygodniu mogą zaczynać pracę. Dzięki temu nie odstaję tak bardzo od grupy i będę w niedzielę miała "wspólne" tematy. Będziemy mogli godzinami rozmawiać o moich fundamentach :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świerczu wlasnie to 0,5 D Kto to jest? w interesie Tw żonki mam nadzieje ze dziewczynka :lol:

 

 

Pozwolę się wtrącić. Dziewczynka się udaje dopiero za szóstym czy siódmym razem :roll:

 

Pamiętam jak kiedyś pewna Pani w szpitalu oszalała z radości rodząc ósme dziecko. Później dowiedzieliśmy się, że ona nie zwariowała poprostu miała siedmiu synów a teraz się urodziła dziewczynka. Wniosek: warto czekać i próbować :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świerczu wlasnie to 0,5 D Kto to jest? w interesie Tw żonki mam nadzieje ze dziewczynka :lol:

 

 

Pozwolę się wtrącić. Dziewczynka się udaje dopiero za szóstym czy siódmym razem :roll:

 

Pamiętam jak kiedyś pewna Pani w szpitalu oszalała z radości rodząc ósme dziecko. Później dowiedzieliśmy się, że ona nie zwariowała poprostu miała siedmiu synów a teraz się urodziła dziewczynka. Wniosek: warto czekać i próbować :wink: :wink: :wink:

:o :o :o :o :o oszalałaś???? ja chce juz trzecią.... :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech świerczu...ty po prostu nie umiesz zrobic dziewczynki...juz ja bym cie nauczyla...

 

Hm............................, nauczyć to może twój mąż, to ten ich "X", tylko chyba brniecie za daleko :roll: No ale w końcu to nie moja sprawa, ja tylko jakby co to mogę podpowiedzieć o karmieniu cyckami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...