Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Gość Marzin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Widzę, że każdy w robocie, i każdy pruje sobie falki... na forum Muratora

 

krys1 - jestem, jestem, tylko nie mam zielonego pojęcia gdzie ten grill ma być. Najwyżej przeryjemy na mojej działce facelię. Bo w sumie z tej grupy grillowców większość lepiej trafi na moją działkę.

 

brzydlak, świerczu - dzięki. Ale miał być synek. Nawet lekarz wcześniej tak mówił. Magda już nakupiła chłopięcych szmatek.... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzin - piasalam ze nie bede bo jade do babci na urodzinki. konczy 74 lata wiec nie wiem ile jeszcze bede miala okazji z nia s bawic a z wami to s pewnie jeszcze pobawie na jakims browarku ;)

Jedź jedź. Ja ostatnio byłem u dziadka na 80-tych urodzinach. Dziedek też pił! :o

 

kiedy Tw cora planuje s urodzic

Połowa września

 

co z tym moim wylazem bo ja nie wiem o co chodzi...

Ta ołowiana blacha, która jest pod oknem, nie jest przyklejona do dachówek. Co to za wyłaz? Bo Fakro ma od spody specjalną masę, i taka blacha ładnie się trzyma dachówek. Zobacz do mojego dziennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzin to się zamieńmy ;) ....ciuszkami! :lol: :lol: moja nadostawała juz jakieś sakanki itp... :roll: no a tak poważnie to i tak przecież bedzie mała kochana niunia - już sie nie moge doczekac... - fajna powtórka z rozrywki ;)...

Opisałem moją jedną gafe z tamtych lat w teamcie Nasze Gafy... jak poszukacie to się posmiejecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że każdy w robocie, i każdy pruje sobie falki... na forum Muratora

 

krys1 - jestem, jestem, tylko nie mam zielonego pojęcia gdzie ten grill ma być. Najwyżej przeryjemy na mojej działce facelię. Bo w sumie z tej grupy grillowców większość lepiej trafi na moją działkę.

 

brzydlak, świerczu - dzięki. Ale miał być synek. Nawet lekarz wcześniej tak mówił. Magda już nakupiła chłopięcych szmatek.... 8)

 

No, wątek nam się rozwinął jak nigdy, Marzin ja też dołączam się do gratulacji, mam nadzieję osobiście uścisnąć Ci dłoń i jako bardziej doświadczona udzielić Ci jeszcze paru wskazówek. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wątek nam się rozwinął jak nigdy, Marzin ja też dołączam się do gratulacji, mam nadzieję osobiście uścisnąć Ci dłoń i jako bardziej doświadczona udzielić Ci jeszcze paru wskazówek. 8)

Chętnie przyjmę kilka cennych wskazówek. Oczywiście przy browarku, bo i naczej wiedza nijak mi nie wchodzi

 

Marzin - to juz wiem czemu s tak spieszysz z wykonczeniem domku- musisz zdazyc przed cora :)

Będzie ciężko, ale chociaż postaram się skończyć dół.

 

wylaz nie pamietam jaki ale na pewno nie fakro. zobacze jak bede na dzialce. nie wiem czy jest przyklejony, ale mysle ze zrobili solidnie :-) wczoraj w tej ulewie nic nie cieklo. zobacze dzisiaj :-)

Zobacz, zobacz. Cieknąć nie będzie, ale powinni to lepiej wykończyć.

 

mysle ze moja babcia tez wypije urodzinowe. my wszyscy w rodzinie jestesmy pijacy :oops: to chyba dlatego ze brakuje nam luzu i musimy s zluzowywac 8) zreszta zjedzie s cala rodzina wiec bedzie fajnie.

8)

a nastepny grill grupowy to kiedy ?

Na drugi dzień, w poniedziałek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyjęłam termometr mojemu najstarszemu, środek lata a jego boli głowa i ma 38.2 C. To fatum jakieś. Może się wykuruje w trzy dni. Wtedy też mi dzieci chorowały. Byleby nie przeszło to na najmłodszą bo jak nic znów dwa tygodnie siedzenia w domu. Przecież teraz nie ma sezonu grypowego, normalnie to mi się gadać nie chce, skrzydełka opadają :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...