Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Gość Marzin

Recommended Posts

Właśnie wyjęłam termometr mojemu najstarszemu, środek lata a jego boli głowa i ma 38.2 C. To fatum jakieś. Może się wykuruje w trzy dni. Wtedy też mi dzieci chorowały. Byleby nie przeszło to na najmłodszą bo jak nic znów dwa tygodnie siedzenia w domu. Przecież teraz nie ma sezonu grypowego, normalnie to mi się gadać nie chce, skrzydełka opadają :(

nasz był chory w zeszłym tygodniu - niedziela 38st ale potem już bez gorączki tylko katar i kaszel - tak że w czwartek już był najzdrowszy z całej rodziny... bo oczywiście nam "sprzedał" - mieliśmy skopany weekend - ale już jest ok - więc może to taka krótka wersja :) - oby...

dużo zdrowia dla całej trójki dzieciaczków - i pozostałych forumowiczów również :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

Mały to on nie jest - 148 m2 powierzchni mieszkalnej + 40 m2 pomieszczeń typu spiżarka, schowek, pralnia, garderoba, strych.

 

:o i to ma byc domek dla brabi ??

 

ja mam użytkowej 134 i co mam powiedzieć ze dom jest dla mrówek ?

 

optycznie w każdej fazie budowy to sie zmienia mi jak zrobili lawy i scianke fundamentowa dom wydawał sie bardzo spory i juz myślałem ze majstry coś skopały ale po pomiarach okazało sie ze jest ok

jak juz byly sciany a nie bylo sufitu domek wydawal sie bardzo maly ale jak jest juz sufit jest dla mnie ok i mi to wystarcza

 

cos za duzo tych osob nie ma chętnych na to spotkanie !

:cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam odwołać swoją obecność na grilu. Nie z powodu dzieci, bo po nocy wszystko im przeszło i generalnie są zdrowe. Właśnie zapowiedziała swój przyjazd do mnie moja mama i oczywiście w niedzielę. Moja mama rzadko do mnie przyjeżdża bo nigdzie jej się nie podoba poza miejscem zamieszkania oczywiście. A mi nie wypada jej odmówić lub zmieniać termin, bo mama ma już swoje lata, i przez cały tydzień dogląda działkę, cmentarz, więc wolne ma tylko w niedziele. Naprawdę, chciałam się z wami spotkać bo przez te trzy lata jak tu mieszkamy nie udało nam się nawiązać nowych znajomości. Na naszym osiedlu ludzie też tylko: dom-praca-dom. Szczerze, jest mi smutno bo to już drugi raz nie wypala mi spotkanie no i ta kawa z Misiakiem...............http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c023.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiak, ja wcale nie uważam, że mam za mały dom, raczej nawet mógłby być ciut mniejszy - czyli mieć dwustanowiskowy garaż, ale nie mieć tych metraży nad nim.... Mam fajny parter - taki o jakim marzyłam, ale jego konsekwencją jest pietro, które mogłoby byc ciut mniejsze. Dom miał metraż mniejszy gdy miał niską (56 cm) ściankę kolankową i czterospadowy dach. Zeby się nie czołgac na piętrze podnieślismy ściankę do 90 cm i zmienilismy dach na dwuspadowy (robilismy projekt indywidualny wzorując sie na Faworycie z Mgprojekt) i wtedy powierzchnia użytkowa mocno poszła w górę.

Póki co wykopane fundamenty, jak piszecie, dają złudzenie, że wszystko jest takie małe.

 

ps. Ja juz raz potwierdzałam swoją obecność w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krys1, kto teraz koło mnie usiądzie :(

pewnie jakaś laska............... :roll:

Kurcze, chyba będę lał po dupskach, tych co nie przyjadą!

No, to może być przyjemne.............., to ja już się zapisuję, chyba, że zapowie się teściowa :evil: i znów kicha :wink:

............póki co wykopane fundamenty, jak piszecie, dają złudzenie, że wszystko jest takie małe....

Też mi się wydaje, że dopiero przy otynkowanych ścianach widać dopiero przestrzeń. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

Mnie też męczy przeziębienie, ale się nie daje. U mnie budowa co prawda z przerwami ale się posuwa. Teraz jestem na etapie myślenia: A) co dalej po stanie surowym otwartym B) dam radę wprowadzić się jeszcze w tym roku, czy już nie...

 

Włóczykij jak tam co się dzieje - jak czytam w dzienniku murarze sobie poszli?! Dlaczego - za mało im płacą?Na jakim jesteś etapie? U mnie idzie całkiem szybko - od 5 tygodni od rozpoczęcia kopania mury dochodzą do stropu ;) Po tych paru tygodniach mam wrażenie że nasz wykonawca jest OK, stąd z tym większym zaciekawieniem czytam Twój dziennik...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się już gubić, kto będzie na grillu, a kto nie.

 

Tutaj lista, jak jest błąd to proszę o info:

 

1. Natus

2. Świercz + żona + 1,5D

3. jola.d

4. jaloska

5. Martuszek + mąż + 2D

6. Mice + ?

7. Altariela + mąż

8. jjsod + mąż + 1D

9. Misiak + żona +1D

10. Marzin + żona + 0,5D

11. Celt + żona + 1D

 

Jakieś 24 osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...