Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Gość Marzin

Recommended Posts

 

ja po czwartym browarku zawsze robie striptis (czy streptease???) :D

 

 

no nieźle sie zapowiada :o

 

mam nadzieje ze wszyscy trafia i opis zrozumiały ?

 

obawiam sie ze mogą być problemy z powrotem co niektórych :wink:

 

Marcin gdzie lista bo juz nie wiem kto bedzie ?

 

krys

teściowa może pranie zrobić ugotować coś, a ty na imprezę przyjeżdżaj !!! :wink:

ostatecznie może przyjechać z tobą !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

zawsze najlepsze musi mnie ominac :evil:

Bo ja wiem, czy jest na co patrzeć :roll:

 

Marzin to twa żona jeżdząca jest.... jak se zapodasz 4 browarki... :roll: u mnie bydzie cieżko wsadzić ją do za kierownice.... :-?

O tak, jeździ jak szalona. Ma swoje wozidełko i ma w nosie męża samochód! Ale dzięki temu mogę wypić kilka browarów.

 

Odnośnie transportu i picia piwka, czy co tam kto woli.

 

Mieszkamy na Ogrodach (skrzyzowanie Niestachowskiej i Dąbrowskiego) i jeżeli trzeba to możemy kogoś zabrać. Mamy trzy wolne miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mieszkamy na Ogrodach (skrzyzowanie Niestachowskiej i Dąbrowskiego) i jeżeli trzeba to możemy kogoś zabrać. Mamy trzy wolne miejsca.

 

my w sumie też w tej okolicy (skrzyżowanie Grochowska/Grunwaldzka) i mamy 2 miejsca wolne - tyle że trudno określić jak długo młody wytrzyma imprezę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie bydzie cieżko wsadzić ją do za kierownice.... :-? [/color]

no żartujesz... ja dzień przed porodem robiłam zakupy w castoramie dojeżdżając do niej cinquecento... (prowadziłam dla ścisłości :) )

no chyba że po prostu żona nie chce...

 

:lol: :lol: :lol: taka gruba to ona nie jest.... :lol: :lol: :lol: raczej to drugie... :roll: ale spoko jakos damy rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzin - pies jeszcze nie wyzdrowial, ale juz jest lepiej. dzis pierwszy raz musialam sama zmienic mu opatrunek :o

No to pozdrowienia dla psiutka

jeszcze nie pojechalam do babci wiec raczej jutro nie pojade bo to 200 km w jedna strone :(

W takim razie widzimy się na grillu. Lista uczestników już poprawiona.

 

dzis mielismy instalatora od świercza na budowie. podal nam wstepnie koszt instalacji na 29 tys / material plus robocizna/. bez pieca. czyli prawie zmieszcze s w zakladanej kwocie z piecem do 35 tys.

Ja wczoraj podsumowałem swoją. Alles zusammen do kupy 21700. Biorąc pod uwagę wielkosci domów, u Was wychodzi "normalnie"

jest to koszt bez podlogowki bo nam odradzal.

Czymu?

fakt faktem ze wtedy mamy wiecej mozliwosci w wyborze podlogi do salonu. poki co i tak beda panele bo salon ma 50 m wiec na poczatku nie bedzie siana na drewniana :)

To prawda, tam gdzie będziemy mieli podłogówkę będą kafle.

 

z kredytu starczy nam jeszcze kasy na zrobienie tych instalacji plus inst elektryczna i oczyszczalnie. CAŁĄ reszte trzeba zrobic z gotowki. kazdy parapet, schody, wylewki,umywalki, zlewy, wanny, baterie , podlogi, welne, ocieplenie...liczylismy ze do pazdziernika musimy zarobic 40 tys. daniel mowi spoko. ja juz nic nie mowie...:roll:

40 patoli na zrobienie łazienek, wylewek, schodów i takich tam... :roll:

 

teoretycznie zacznie w poniedzialek za tydzien. przed nim maja juz zamontowac okna.

A ja się pochwalę, że wczoraj zaczeli u mnie prónd

wszystkich goraco pozdrawiam :)

No my też Ciebie pozdrawiamy gorąco! 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do obecności to będe z szanowną małżonką :D

Kinderki odstawimy do ich rodziców, niestety przez to się spóźnimy ale tak będzie bezpieczniej dla wszystkich :lol:

Szanowna małżonka posiada prawo jazdy ? Bo mam zamiar postawić koledze browarka za polecenie instalatora.... 8)

Małżonka posiada ale dziś ja robię za transport i logistykę :wink:

Możesz "postawić" małżonce :o :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

trochę jestem jeszcze po tym piwkowaniu zakręcony, ale co tam. Fajnie było. http://www.cosgan.de/images/midi/froehlich/b015.gif

 

Tych, którzy byli pozdrawiam http://www.cosgan.de/images/midi/liebe/a085.gif

 

A na tych, co nie byli, jestem obrażony! http://www.cosgan.de/images/midi/frech/a020.gif

 

Poniżej w podpisie link do fotek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przepraszam Was za swoją nieobecność, ale przytomność umysłu po tej wycieczce motocyklowej miałam średnią i dopiero Wloczykij mnie uświadomił, że to TA NIEDZIELA :cry: . W każdym razie wracam do boju...trochę się martwię bo wczoraj na budowie miałam odwiedziny poszkodowanych klientów mojego dekarza, który na szczęście jeszcze nie zaczął kłaść dachówki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...