Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Gość Marzin

Recommended Posts

Brzydlaczku-będę pilnować tego co mam bo w sumie to mi za mocno nie podpadł, ale już poprosiłam kierownika o szczegółową inspekcję... Trochę mnie ta Twoja wyliczanka przeraziła, bo ja 40 koła dodatkowo nie zarobię, już mi się rozpłynęło 200 tys. z kredytu,a nie mam jeszcze okien zapłaconych...ani nawet zamówionych i znów mi odskoczyłaś:) bo mi dziś dopiero reszta łat dojechała... :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

:D odwiedzaj zapraszam serdecznie, ostatnio jak przejeżdżałam to Was na tarasie pod tym cudownym dachem widziałam, a ja mam tę samą dachówkę, tylko miedzianą angobę czy jakoś tak...a wyliczanką zacznę się przejmować jak już się kasa totalnie skończy, póki co staram się pracować, budować i nie zwariować :wink:

 

poza tym w pokoju mogę mieć kompa i materac, nie jestem jakaś wymagająca w tej kwestii, a w garażu miejsce dla mojego TW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marzin- Tw pyskaty dziob jest dokladnie widoczny i podpisany na fotce z Waszego grupowego spotkania w jakiejs piwnicy i pasuje do fotek z 3 maja :x

 

A dyć prawda! :D

 

No kochani drżyjcie. To ja, ruszam w pościg za wami. Z językiem na brodzie ale Was dogonię

 

No proszę, proszę! Gratulacje z powodu chwalebnego rozpoczęcia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No proszę, proszę! Gratulacje z powodu chwalebnego rozpoczęcia!

 

Już się nie gniewasz, że nas nie było?? :-?

 

Tak wyszło, że to my musieliśmy szybko jechać do mojej mamy bo ktoś jej ogórki zerwał na działce i mama musiała działeczkę nadzorować. Jak widać kradną nie tylko na budowach. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A mi dziś w nocy ukradli takie malutkie dekielki z logo skody ze środka wszystkich kół :evil: . Normalnie wkułam sie na maksa. Żeby łapy poschły wszystkim złodziejom. :evil: :evil: :evil:

:(

Mi, odkąd mieszkam w Poznaniu chcieli już dwa razy podwędzić auta. Za każdym razem gnojkom się nie udało, tylko dlatego, że pozakładałem różne takie tam zabezpieczenia własnej produkcji. Ale szkody były zawsze. Rozwalone zamki w drzwiach i zmasakrowane stacyjki. To był też jeden z powodów, żeby szukać swojego miejsca na ziemi gdzieś indziej niż w wielkim mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...