Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Gość Marzin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

nie pojawiałem się na forum od 2 lat, pewnie większość mnie już nie pamięta.

 

Pamięta, pamięta.

tez mam w miere dobra pamiec :lol: jak tam samoloty?

 

Jak na razie spokój. Latają tylko w dni robocze w godzinach pracy. Jak pada, albo wieje to zwykle tez nie - taka technika ;-)

Zobaczymy jak bedzie gdy juz gotowe będą wszystkie 32 sztuki i ich piloci bo tych tez na razie nie ma.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzydlak- jak Ci jeszcze stópki zostały to je wkładaj w Vitarę i heja na moją budowę :lol:, a fotki jak mi się uda chwilę na lepszym łączu usiąść, a w ogóle to się wstydzę bo wszystko jakby w miejscu stoi...chcę już żeby dachówkę kładli, a tu wszystko na przekór- jeden pił i go wyrzucili, drugi się połamał bo spadł (znaczy nogę w kostce), a to descz...ehhh kończą mi środek robić i może od przyszłego tygodnia zaczną tę nieszczęsną dachówkę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wszystko jakby w miejscu stoi...

 

Ponoć to tak jest. Najpierw fajnie: mury idą szybko do góry, widać jak dom rośnie, "motyle w brzuchu", a potem tempo zwalnia zwłaszcza przy wykończeniówce, kasa leci i człowiek nie może doczekać się końca. Natus trzymaj się, jesteśmy z tobą, jak będziesz mieć doła to pisz, forum ma zbawienny wpływ, wiesz Marzin coś głupiego napisze i już jest O.K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzin złaź z dachu!!!!!!!!!!!!!!!! Nasi wygrali pierwszego seta :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Zlazłem, przyjechałem do domu i co widzę. Przegrali dwa następne. Na szczęście teraz jest cacy! Oby był piąty set i należał do nas!

No i bylo tak jak mowiles piaty set nalezal do nas 8)

 

trzeba mieć zdrowie żeby to oglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzin złaź z dachu!!!!!!!!!!!!!!!! Nasi wygrali pierwszego seta :D :D :D :D :D :D :D :D :D

 

Zlazłem, przyjechałem do domu i co widzę. Przegrali dwa następne. Na szczęście teraz jest cacy! Oby był piąty set i należał do nas!

No i bylo tak jak mowiles piaty set nalezal do nas 8)

 

trzeba mieć zdrowie żeby to oglądać :D

trzeba trenowac serce bo w czasie budowy moze sie to przydac kilka razy (oczywiscie nikomu tego nie zycze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znowu o sobie - w poniedzialek zacznie instalator a we wtorek przyjada okna. przez sobote musimy domurowac brakujace scianki zeby instalator nie mial problemow.no i teraz s boje tych j....zlodziei. chcialam namowic d na spanie na budowie ale przewraca oczami :evil:

Ale poważnie tak tam u Was kradną??? Ja ostatnio przy sobotnich porządkach powywalałem kupę gratów poza chałupę i tak do dzisiaj tak leżą. Rury CU, te od kanalizy, izolacja, rura od podłogówki....Wszystko nowe. :roll:

 

No fakt, mam płot, a obok policję. Ale takie rzeczy złodzieje maja w .... nosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja znowu o sobie - w poniedzialek zacznie instalator a we wtorek przyjada okna. przez sobote musimy domurowac brakujace scianki zeby instalator nie mial problemow.no i teraz s boje tych j....zlodziei. chcialam namowic d na spanie na budowie ale przewraca oczami :evil:

 

to ta jedna noc będzie najgorsza, jak już będą okna to już chyba będziej bezpieczniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...