Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Gość Marzin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Aaaaaaaaaaaaa, ale jestem straszna. Wszystkich wystraszyłam. A tak poza tym to macie klimę w pracy lub dowóz wody mineralnej w te upały?

taka straszna to nie jesteś... nie wlewaj sobie ;)

klimy nie mam ale temperatura na przyzwoitym poziomie i nawet dostawę wody sobie wniosłam rano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytalam ze on ma prad od sasiadki ;)

He, he. A ja zastanawiałewm sie co Ty widziałaś na tej Wielkopolskiej, ale ulicy .... :oops:

 

Swoją drogą Enea mnie nęka karami. naliczyli mi już całe 60 złotych. Będę musiał się od sąsiadki odciąć. Nie wiem jak to przyjmie bidulka :cry:

skoro tu jestescie to czemu tak milczycie jak zakleci :-)

Zmowa milczenia.

A tak poza tym to macie klimę w pracy lub dowóz wody mineralnej w te upały?

 

My na szczęście mamy, ale mój dach klimatyzowany już nie jest. A robić trzeba :-?

Im dłużej te upały potrwają, tym gorzej dla mnie. Rozsychają się łaty i cała robota weźmie w łeb!!!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja D na zalegle ur pile do BK. na im mam mu dac wkretarke . jak czlowiek nisko upada . z zegarkow na pile do bloczkow.

Że jak?! Ni panimaju....

 

dzis lub jutro musimy jeszcze kupic jakies drzwi do tej rudery.

A to juz rozumiem. Ja mam jak widac na zdjęciach w dzienniku piękne gustowne drzwi w kolorze seledynowym.

 

opowiadajcie co u Was na budowach

U mnie działa dziś elektryk. Niby ma już skończyć, w ostateczności przyjedzie jutro. Czekam sobie na garaż i zrobienie posadzek. I załatwiamy kredyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Moi budowlańcy to chyba nie żyją, boję się iść zobaczyć, w cieniu 30 stopni..... :roll:

 

Ja wczoraj nic nie robiłem, tylko byczyłem się nad jeziorkiem. Wracajac po 21 termometr samochodu pokazywał jeszcze 31 st. :o

 

no ze mu kupilam piłę do betonu komórkowego na ur :(

Aaaa! Kumam.

zazdroszcze Ci tego elektryka bo u nas nie podziala. myslalam ze mi zrobi wujek ale on pracuje nawet w weekendy :( a wieczorami nie dojedzie bo mieszka pod szczecinkiem :( dolina. chyba sami bedziemy musieli robic :/

Mój przyjeżdza z Drezdenka. Jakieś 100km do Rokietnicy. A Ty brzydlaczku pochodzisz gdzieś tam z okolic Szczecinka?

 

zazdroszcze Ci tez ze dopiero teraz bierzesz kredyt

Ja też sobie zazdroszczę

nie lubie Cie burżuju :/

Dalczego, przecież jestem taki fajny! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istne Cudeńko i do tego taki mądry i tyle potrafiszhttp://www.cosgan.de/images/more/bigs/a194.gif No ja się rozpływam...................chyba z gorąca.........................

i wyszywać umiem!

 

Marzin- pochodze tak jak moja więźba z czarnego :-) mieszkalam tam 15 lat.fajnie bylo :) pozniej do wrzesnia 99 w koszalinie - tez bylo fajnie. nastepnie w luboniu, a od marca 2000 w poznaniu na glownej :-) lubon do dupy.w poznaniu na poczatku dennie ale coraz lepiej. a teraz znowu w las :-) pelnia szczescia :-)

 

Mam kolegę, który pochodzi ze Szczecinka. Często tam bywałem. Pikne rejony. To co lubię, czyli lasy i jeziora.

 

przyjechaly okna !!! jade za 20 min na budowe. to pa pa Wam i milej reszty dnia ;)

Cool. Pilnuj tam tych majstrów.

 

U mnie montują garaż.

 

a ja znowu zapraszam w niedziele na Golecin moze ktos wybierze takie spedzanie wolnego czasu

Ja chyba będę!

 

Eeeee, za głośno, za gorąco :wink: ..............................................http://www.cosgan.de/images/midi/muede/n010.gif

 

krys1, nie wiesz co tracisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wyszywać umiem!

 

Nie gadaj, słabo mi z wrażenia...............albo to tylko ta pogoda. To tak jak w tym kawale gdy dziadek wraca do domu od lekarza i mówi do babci: to co braliśmy za orgazm to był tylko napad astmy

 

krys1, nie wiesz co tracisz.

 

Pewnie tak, nigdy nie byłam, kiedyś trzeba będzie spróbować.http://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/c110.gif

 

GORĄCO WSZYSKICH POZDRAWIAMhttp://www.cosgan.de/images/midi/verschiedene/s025.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba będę!

 

Eeeee, za głośno, za gorąco :wink: ..............................................http://www.cosgan.de/images/midi/muede/n010.gif

 

krys1, nie wiesz co tracisz.

no to jak bedziesz to sie spotkamy 8)

krys1

glosno jest bo "motóry" tlumikow nie maja ale za to szybkie sa :D masz jeszcze pare dni na decyzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...