Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Gość Marzin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

krys1- ustapic- nawet to słowo sprawia mi BÓL

No w końcu to wydusiłaś z siebie :lol:

:)

ale on WSZYSTKO potrafi i zna s na wszystkim lepiej niz inni, a na pewno lepeij niz ja. widocznie uwaza ze ja posiadlam w szkole sztuke czytania a on sztuke czytania ze zrozumieniem.

a czy przed ślubem też taki był? :)

jeśli tak: widziały gały co brały ;)

jeśli nie, to cóż go tak zmieniło...?? ciekawe pod czyim wpływem zmienia się facet po ślubie... :D

 

sorry za złośliwość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jjsod- na Tw pytania to udziele odpowiedzi jesli zajdzie taka okolicznosc , czyli ślub. poki co to jestesmy nierzadnikami :lol:

 

a byl taki zawsze tylko nie na taka skale. do tej pory to tylko cos remontowalismy a teraz na budowie jest wszystkiego wiecej i wychodza wszystkie jego minusy :-)

wybacz błędne założenie że jak ktoś już takie przedsięwzięcie na większą skalę wspólnie planuje (czyt. budowę) to jakoś związany pewnie jest

widać żyję ciągle w błogiej nieświadomości brutalnej rzeczywistości :oops: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobity tutaj psycholog potrzebny :lol:

Moja Żonka poza rzeczami typowo "wyglądowymi" czyli kolorki dachówki itp oraz rozkład pomieszczeń zupełnie nie dyskutuje ze mną 8)

Ale może ma do mnie zaufanie :wink:

 

widze ze temat sie rozwinął ;)

 

jak każdy to i ja coś powiem

 

ja budową zajmuję sie w 100%

cała papierkologie,kredyt, towar, majstry itp.. to wszystko ja

jedyną rzeczą którą załatwiła małżonka to gazownia (została do tego zmuszona !)

mam nadzieje ze wykończeniówka będzie w jej rękach (w co wątpię)

 

utrzymaniem rodziny też ja (żonka nie pracuje zajmuję sie dzieckiem )

 

wiec kobitki z tej grupy (krys,brzydlak,martuszek,altiera,jjsod itp ) jestem pełen podziwu dla waszej wiedzy i zaangażowania w budowę i nie ukrywam ze chciałbym aby moja żonka chociaż w 1 % interesowała sie budową tak jak wy !

co dwie głowy to nie jedna !

razem było by łatwiej !

 

ja mam cel wybudować dom wiec nie ma czasu na kłótnie bo pracuje sie do późnego wieczora albo siedzę na działce

myślę że przebywanie ze sobą tak krótko skutecznie ogranicza kłótnie ;-)

w sierpniu bedzie 7 lat po slubie !:(

man nadzieje ze nie nadrobię później jak już sie wybuduję :(

 

qrde ale dajecie czadu chwile mnie nie ma a tu tyle do czytania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że tu dziś gorąco... nie pracujecie, czy co?

Wtrącam swoje 3 grosze- i tak źle i tak niedobrze...jak ja buduję sama, to nawet nie mam się z kim pokłócić i jakby co cała odpowiedzialność spada na mnie, więc już nie wiem co gorsze, a nie mówiąc już o tym, że mi się nie chce...i chyba zrobię mały strajk i wyjadę na wakacjeeeee

w końcu nie można się dać zwariować :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzin- o pracownika to trzeba dbac, chodzic kolo niego, dawac mu podwyzke, zapewniac dobry socjal i wakacje , przerwe i fajne kolezanki. a ty nic tylko wymagasz [/size:-)

A ja myślałem że jak go po głowie pogłaskam, to mu wystarczy :o

Proszę pisać dużymi literkami albo wysyłać sobie priva. Każdy chce poczytać.....

To ochrona przed czytaniem przez dzieci!

 

...i chyba zrobię mały strajk i wyjadę na wakacjeeeee

w końcu nie można się dać zwariować :roll:

Mam takie same plany.

Muszę połozyć się na plaży, do ręki wziąć browarka i oglądać ... no ten.... tego.... morze :o ?

I tak kilka dni pod rząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i chyba zrobię mały strajk i wyjadę na wakacjeeeee w końcu nie można się dać zwariować :roll:

Mam takie same plany.

Muszę połozyć się na plaży, do ręki wziąć browarka i oglądać ... no ten.... tego.... morze :o ?

I tak kilka dni pod rząd.

ja również, już za 9 dni znikam na 2 tygodnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...