Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Gość Marzin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Poza tym trzeba bylo sprawdzic dzien wczesniej zakupiona w tym celu stara ale jara vitarke

 

heh ciekawe, czy to Wy mnie mijaliście w Dębogórze... przy takim domu z bali :lol:

 

Padam na pysk, że tak się brzydko wyrażę, ale zalali te fundamenty... teraz czekam na bloczki, chociaż coś się sprawy przeciągają i będę je mieć dopiero w czwartek lub piątek...właśnie wtedy, kiedy mnie nie ma na miejscu

:evil:

 

Włóczykiju, też nie zdążyłam i w tygodniu to cieńko to widzę, ale w sobotę, albo niedzielę bez problemu moglibyśmy urządzić jakieś "Zielonkowe" spotkanie, co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to, ten srebrny peugeot po lewej... taki uwalany w błocie był mój (znaczy służbowy), też uprawiałam rajdy po tych drogach, a na Was zwróciłam uwagę, bo zatrzymałam się prawie na środku, żeby pogadać z gościem od tego domu i patrzyłam czy się zmieścicie tą terenówką :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba oficjalnie muszę się z WAMI pożegnać. Po totalnej burzy mózgów stwierdziliśmy, że na budowę domu nas nie stać. Może jutro zmienimy zdanie ale na chwilę obecną jesteśmy zdecydowani wstrzymać się z pracą. Chyba mamy za mały wkład własny, działka to za mało, a kredyt na całą budowę nas zrujnuje. http://www.cosgan.de/images/more/bigs/c020.gif

 

krys1

dzasz rade !

ja tez juz widze ze 300k mi moze nie starczyc ale sie tym nie przejmuje zrobie na ile mi starczy a bedzie widac to przy stanie surowym zamkniętym i wtedy zaczne dzielic kase na kolejne etapy

 

mi dojdzie wymiana gruntu jakies 250 m3 :o wiec jakies 15 k (mam nadzieje starczy ) pojdzie w doslownie mowiac w bloto :cry:

 

ale dzieki naszemu wspaniałemu koledze i mojemu sąsiadowi morale moje wzrosły

bo bylem juz gotow sprzedac to w diabły :evil:

 

w sobote wiercilem sobie otwory wypożyczonym specjalnym wiertlem do badan geotechniczych (firma kotra mi robila badania udostepnila mi to za free !!!)

wiec w najgorszym miejscu mam do wybrania jakies 170 cm :o

ale srednio jest jakies 150 cm oczywiscie te pomiary byly robione juz w dziurze

ktora mam wykopana tak na 1 m

wiec 270 cm od normalnego poziomu !!!

woda pojawila mi sie na 1 m wiec 70 cm bedzie w wodzie i tu bedzie problem z wypompowaniem jej - dlatego potrzebny jest mi tluczen albo kruszywo ktore bedzie wysypywane na spod wykopu (pod namułami jest glina) i bedzie pelnic role naturalnego drenażu pozniej na to po 40 cm piasku i ubijanie ubijakiem i jeszcze raz i jeszcze raz po 40 i bedzie git !

jak uda mi sie to zrobic bede mogl normalnie posadawiac budynek zgodnie z projektem

 

wiec naprawde chcialbym miec wasze problemy - chetnie sie wymienie (oprócz kasy ktora czeka na mnie ;-) )

 

dzieki sąsiad ze zaglądasz na moja dzialke pewnie jesteś częściej na niej ni ja sam ;-)

 

stwierdzam ze jakos to bedzie

 

Mice

kto tobie robil badania ile placiles ?

 

gratuluje wszystkim zaawansowania na budowach kto pierwszy sie wprowadza organizuje grila ;-)

 

 

ludziska moze jakies 2 spotkanie bo widze ze sporo osob ma problemy wieksze lub mniejsze a spotkania relaksują ;-)

co wy na to ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...