Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Bla, bla, bla... Wielkopolska


Gość Marzin

Recommended Posts

Kurcze ja w tamtym roku za KERMI 6szt. płaciłem 2300

Aha to ja ROBSON68 niestety pod nowym nickiem z powodu zablokowania konta niewiadomo z jakiej przyczyny bo nawet nie raczą odpowiedzieć na mojego maila już nawet dzwoniłem kilkakrotnie do redakcji do Warszawy i też narazie bez skutku. Niezauważyłem żebym złamał regulamin a może Wy mi podpowiecia z jakiej przyczyny mnie zablokowali czyżbym za dużo wam podawał poleceń na wykonawców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kurcze ja w tamtym roku za KERMI 6szt. płaciłem 2300

Aha to ja ROBSON68 niestety pod nowym nickiem z powodu zablokowania konta niewiadomo z jakiej przyczyny bo nawet nie raczą odpowiedzieć na mojego maila już nawet dzwoniłem kilkakrotnie do redakcji do Warszawy i też narazie bez skutku. Niezauważyłem żebym złamał regulamin a może Wy mi podpowiecia z jakiej przyczyny mnie zablokowali czyżbym za dużo wam podawał poleceń na wykonawców?

A pisałeś do EDZI w tej sprawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze o tych grzejnikach. instalator dal wycene na grzejniki firmy Henrad. na nasza chate wyszlo ok 7800 / 9szt/ . czy ktos z Was bierze je pod uwage, albo moze znajomi takie uzytkuja?

Brzydlaku, ja za 8 grzejników Viessmann zapłaciłem 3100 zł brutto. Nie można porównywac ilość i cenę, ale coś u was dużo to kosztuje... Podaj jakie są to grzejniki, to coś podpowiemy. Chodzi o rodzaj i moc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialam odpisac o tych grzejnikach i widze ze w tym rozliczeniu jest tez 10 glowic, śrubunek do CV katowy i przylacze do CV3/4 x15/ cokolwiek to znaczy :o / takich drabinek jak tu sa to ja do lazienek nie chce. jak to odejme to wychodzi 6600 za te normalne grzejniki / brutto/. no i jest ich 10 - zapomnialam o grzejniku w garazu :) wiec to juz nie wydaje s tak drogo jak wczesniej myslalam :) przegladalam dzis rozne strony w necie i henrad maja dobra opinie :) instalator mowil ze one w przeliczeniu powierzchnia do wydajnosci- oddaja najwiecej ciepla. to dobrze. nie bede musiala zasr... nimi scian zeby miec cieplutko :) musze jeszcze wybrac miedzy 3 piecami

KD- EKOCENTR 18kW

EKOPRIM 20 kW

ATMOS DC 20 GS 20 kW

 

tez jest o czym myslec :)

 

pozdrawiam goraco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialam odpisac o tych grzejnikach i widze ze w tym rozliczeniu jest tez 10 glowic, śrubunek do CV katowy i przylacze do CV3/4 x15/ cokolwiek to znaczy :o / takich drabinek jak tu sa to ja do lazienek nie chce. jak to odejme to wychodzi 6600 za te normalne grzejniki / brutto/. no i jest ich 10 - zapomnialam o grzejniku w garazu :) wiec to juz nie wydaje s tak drogo jak wczesniej myslalam :) przegladalam dzis rozne strony w necie i henrad maja dobra opinie :) instalator mowil ze one w przeliczeniu powierzchnia do wydajnosci- oddaja najwiecej ciepla. to dobrze. nie bede musiala zasr... nimi scian zeby miec cieplutko :)

Porównaj z kimś innym tak dla świętego spokoju. Śrubunki to "grosze", podobnie jak głowica - ok 30 zł/szt.

 

musze jeszcze wybrac miedzy 3 piecami

KD- EKOCENTR 18kW

EKOPRIM 20 kW

ATMOS DC 20 GS 20 kW

 

tez jest o czym myslec :)

Tutaj lepiej się nie odzywam. Nie mam zielonego pojęcia :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciornastek- to prawie tak jak u nas. ja jeszcze jutro podzwonie. w M1 byl przedstawiciel buderusa i mial tez w ulotkach fajne grzejniki i piec zgazowujacy drewno. jeszcze o nim mysle. do soboty mam czas. niby te 2,5 tys to nieduzo, ale za to mialabym 2 fajne chromowane drabinki do lazienek wiec jednak warto s zastanowic ogole tych fajnych i ladnych grzejnikow jest sporo. ogladalam wieczorem uklotki z targow grzewczych i wszystkie mi s podobaly :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: a mi okna wstawili jak mnie nie było i odwiert do pompy ciepła zrobili, zawsze najlepsze jak mnie nie ma :x no i żeby nie było za dobrze, to oczywiście nie ma mnie w projekcie przyłącza wody...może fotke powinnam jakąś wstwić?

 

http://images23.fotosik.pl/94/b837a43f6baa0f6am.jpg

http://images24.fotosik.pl/94/158f91ee7f355838m.jpg

http://images25.fotosik.pl/94/8e62d46fb15f081em.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja w tamtym roku za KERMI 6szt. płaciłem 2300

Aha to ja ROBSON68 niestety pod nowym nickiem z powodu zablokowania konta niewiadomo z jakiej przyczyny bo nawet nie raczą odpowiedzieć na mojego maila już nawet dzwoniłem kilkakrotnie do redakcji do Warszawy i też narazie bez skutku. Niezauważyłem żebym złamał regulamin a może Wy mi podpowiecia z jakiej przyczyny mnie zablokowali czyżbym za dużo wam podawał poleceń na wykonawców?

A pisałeś do EDZI w tej sprawie ?

 

Nie a może mi pomóc bo już nie mam cierpliwości dłużej czekać na ich odpowiedż Jutro spróbuje po raz ostatni zadzwonie z samego rana a może odrazu z szefową rozmawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja w tamtym roku za KERMI 6szt. płaciłem 2300

Aha to ja ROBSON68 niestety pod nowym nickiem z powodu zablokowania konta niewiadomo z jakiej przyczyny bo nawet nie raczą odpowiedzieć na mojego maila już nawet dzwoniłem kilkakrotnie do redakcji do Warszawy i też narazie bez skutku. Niezauważyłem żebym złamał regulamin a może Wy mi podpowiecia z jakiej przyczyny mnie zablokowali czyżbym za dużo wam podawał poleceń na wykonawców?

A pisałeś do EDZI w tej sprawie ?

 

Nie a może mi pomóc bo już nie mam cierpliwości dłużej czekać na ich odpowiedż Jutro spróbuje po raz ostatni zadzwonie z samego rana a może odrazu z szefową rozmawiać?

Tia, swoja kobita :wink: Miałem przyjemność "rozmawiać" via PW, w końcu to moderatorka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmarzłam dziś na budowie, brrrrr, może ktoś podzieli się refleksją na ten temat bo nam wątek leży. Muszę sobie chyba onuce kupić. :roll:

Moja refleksja jest taka, że pomiędzy "miastem" a "wsią" mam 2,5 st różnicy :o

Dlatego też zawsze już woże ciuchy dodatkowe w aucie lub są na stałe na budowie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wątek rozwijam,

jakieś trapery budowlane chyba sobie trzeba na jesień kupić, bo adidaski przemakają???

Ja na budowie traperów nie założyłem tylko 1 raz, potem prosto pojechałem na pogotowie :roll:

Z doświadczenia ... traperki + dżinsy + flanelka to mój niezbędnik budowlany od kilkunastu latek :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja wątek rozwijam,

jakieś trapery budowlane chyba sobie trzeba na jesień kupić, bo adidaski przemakają???

Ja na budowie traperów nie założyłem tylko 1 raz, potem prosto pojechałem na pogotowie :roll:

Z doświadczenia ... traperki + dżinsy + flanelka to mój niezbędnik budowlany od kilkunastu latek :lol:

 

No i jeszcze jakieś ciepłe majty.... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...