Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lubin -budowa w okolicy? Legnica, Polkowice, Głogów?


Recommended Posts

 

poki co brak ekipy budowlanej moze macie jakies sprawdzone firmy bylbym wdzieczny o jakies namiary

 

Witamy witamy :)

jak mozna sie łatwo zorientowac jest to najczęściej zadawane pytanie na tym forum :):)

i niestety zazwyczaj bez odpowiedzi :(

a z czego chcecie budować swój domek?? macie już materiały??

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich budujących w okolicach Lubina i Legnicy.

 

Widzę ze poszukujecie ekip budowlanych, nie wiedziałam, że już tak krucho jest, jeżeli mogę się przydać to mam namiar na jednego Wykonawcę ale nie obiecuję, że on jest teraz wolny. Jeżeli chodzi o dobrego elektryka też mam namiar.

Ja natomiast poszukuje kupić ziemię nie mam na myśli działki tylko ziemię muszę wyrównać teren i chciałabym jakąś dobrą niedrogą ziemię tak, żeby można było na niej chociaż trawę posadzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam firmy budowlanej termin sierpień - wrzesień 2007

Lubin - Toszowice.

 

Czekam na oferty

 

Na początku dziękuję wszystkim, którzy dali znać o ekipach budowlanych mi na priv.

 

Mam już na szczęście to za sobą. :p

Ekipę budowlaną mam– umowa podpisana na cały stan surowy otwarty z dachem– materiały zapewnia firma. Papiery złożone w starostwie, więc czekamy tylko na wydanie pozwolenia i ruszamy.

 

Życzę wszystkim, którzy szukają ekipy powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
No........... rozszalał nam się region w budowaniu i na forum cisza............. :(

 

Tak ostro budujecie, czy nie piszecie, bo leje i nie ma o czym?

 

ja akurat to nie mam o czym pisać :-? no chyba że napisze, że jestem zla na mojego architekta, bo cos długo adaptuje nasz projekt, na banki też jestem zła, bo wiekszość ma niekompetentnych pracowników, na pogode tez jestem zła... bo co to za lato??

Hmmm mogę sie pochwalic piekną wysoką trawą, która wybujała na naszej nie naruszonej jeszcze działeczce, zdjęcia na priv... :D :D :D

zamiast budowania będa siankosy... :D :D

 

może ktoś napisze cos optymistycznego??

 

pozdrawiam Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...