Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lubin -budowa w okolicy? Legnica, Polkowice, Głogów?


Recommended Posts

Gorzelin też polecam :) Ceny jak wszędzie a towar pierwsza klasa

 

popsuli się , na pewno nie pierwsza klasa

 

hmm nie wiem, czy dobrze zrobiliśmy, ale wzięliśmy drewno w Ulesiu. Jedna z niższych cen i chyba najkrótszy termin dostawy.

 

co do cen to w Ulesiu chyba nie jest najtaniej ale mają krótkie terminy i część rzeczy tam bierzemy np. deske podrynnową

 

jak na razie nie mam do Ulesia zastrzeżeń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam buduję pod Lubinem dom santiago z projektu firmy PRO-Arte z drobnymi przeróbkami.

całość realizuje firma Maciaszek z Lubina z czystym sumieniem mogę polecić.

ceny przystępne. budują szybko i porządnie

zaczęli na początku czerwca dzisiaj szalują stropy

codziennie na budowie pracuje 8 osób

 

i druga sprawa jeśłi ktoś miałby ziemię na zbyciu z wykopów to przyjmę każdą ilość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgataB,czy ta Twoja grupa budowlana nie jest czasem z okolic Tarnowa?Jeżeli tak,to spodziewam sie niedługo kłopotów.Czy może komuś z forumowiczów budowała(buduje) dom ekipa tzw. górali spod Tarnowa?Chętnie podzielę się informacjami o tych partaczach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu mi tez przykro,

 

mi znowu zalało piwnice, sąsiad z bliźniaka nie podłączył sie jeszcze do deszczówki z przodu domu i moja studzienka z dwóch domów nie nadążyła zalało nam ale straty na pewno mniejsze. SUSZYMY nadal te pomieszczenia. wody było po kostkę jakieś 20-30 minut i spłynęła co nie spłynęło starłam mopem a reszta wsiakła w beton, domek jeszcze nie wykończony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...