Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lubin -budowa w okolicy? Legnica, Polkowice, Głogów?


Recommended Posts

Witam,

szukam dobrej i sprawdzonej ekipy od posadzek i tynków. Budowa koło Głogowa, jeśli ktoś z Was mógłby mi polecić byłabym bardzo rada :) dziękuję !

 

Witam ,

My jesteśmy na etapie tynków robi nam firma Interbud ( mała solidna firma ) mają nowa maszynę do tynków i do zacierania ,że tynki są gładziutkie !!!Telefon do szefa : 502 119 003.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

szukam dobrej i sprawdzonej ekipy od posadzek i tynków. Budowa koło Głogowa, jeśli ktoś z Was mógłby mi polecić byłabym bardzo rada :) dziękuję !

 

U mnie robiła firma z Głogowa a dojeżdżali ponad 100km ,rzucili pod drzwiami ulotkę a że pochodzę z Głogowa to patriotyzm regionalny wygrał i nie zawiodłam się mimo ze nie byli z polecenia Pan Darek 503167550.Robili na swoim materiale Dolina Nidy .Jest bardzo prosto ,nie pogubili kątów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie robiła firma z Głogowa a dojeżdżali ponad 100km ,rzucili pod drzwiami ulotkę a że pochodzę z Głogowa to patriotyzm regionalny wygrał i nie zawiodłam się mimo ze nie byli z polecenia Pan Darek 503167550.Robili na swoim materiale Dolina Nidy .Jest bardzo prosto ,nie pogubili kątów.

 

U mnie też ta ekipa właśnie skończyła tynki. Wyszło wszystko w porządku.

Do posadzek nie będę szukać innych nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy budowę ok. września czy może ktoś polecić kierownika budowy? Może pamiętacie jakie ceny. Budować będziemy pod Lubinem.

 

Zależy czy ma tylko podpisać papier czy ma faktycznie doglądać budowy. Za takiego drugiego ok 1500 za rok. W razie pytań jestem do dyspozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o namiary na:

 

1. firmę od szpachlowania i gładzi

2. instalatora CO

 

Oczywiście chodzi mi o ludzi sprawdzonych,godnych polecenia i w rozsądnych cenach.

 

Sam buduję (pod Głogowem) dom w technologii szkieletowej,do stanu deweloperskiego dom buduje jedna firma.Gdyby ktoś był zainteresowany stawianiem domu w tej technologii to służę pomocą (proszę o kontakt poprzez PW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na przelomie czerwca i lipca mamy w planach rozpoczecie budowy niedaleko Glogowa. Czy posiadacie jakis sprawdzonych ludzi do zrobienia fundamentow? Rozwazam takze mozliwosc zrobienia plyty fundamentowej. Czy w naszym rejonie ktoras firma wykonuje takie plyty i "wie co sie z czym je"?

 

Prosilbym takze o namiary gdzie mozna kupic tanio w naszym regionie: stal, beton, izolacje itp. (co potrzebne do wykonania fundamentow)? A moze macie jakies sprawdzone strony internetowe, gdzie mozna kupic materialy tanio i najlepiej jeszcze dobrej jakosci :)

 

Dziekuje wszystkim za odpowiedzi w temacie badz tez PW. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...