Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lubin -budowa w okolicy? Legnica, Polkowice, Głogów?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...

Witam.

Potrzebuje namiary na osoby adaptujace projekty i zajmujace sie uzyskiwaniem pozwolen na budowe domu. Jestem z Polkowic.

Jesli to mozliwe prosze o kilka namiarow proszepisac tu na forum (moze komus sie przydac) badz na priv.

Jeszcze jedno pytanko ile sie czeka na PNB ze wszystkimi formalnosciami tj. od wydania warunkow przylaczy i dostaw energii i wody itd. do pozwolenia na budowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jeszcze jedno pytanko ile sie czeka na PNB ze wszystkimi formalnosciami tj. od wydania warunkow przylaczy i dostaw energii i wody itd. do pozwolenia na budowe?

 

-samo pozwolenie w urzędzie to 30 dni i możliwość przesunięcia do 65 (u mnie 62 dni) + 7 dni od daty zgłoszenia można budować oficjalnie :p wcześniej jeszcze 14 dni Zespół uzgadniania dokumentacji więc same urzędy to minimum 60 dni

 

u mnie adaptacja projektu rozpoczęła się 17 grudnia, 2 maja złożyłem wszystkie dokumenty 15 czerwca została wydana decyzja ale, że mam służebność, więc dostałam ją 5 lipca a 12 mogłem budować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś miał do czynienia albo słyszał o ekipie Tomasz Sowiżdrzał F.H.U.KRYDAR

 

Przestrzegam przed Krydar Dariusz Tomasz Sowizdrzal tel. 602 797 368 tej firmy, w sieci jest pelno negatywnych opinii o tej firmie. Zobacz sobie pod tym linkiem:

 

http://otobiznes.pl/cs6251-fhukrydar/testimonials

 

1. Opinia

 

"Firma wykonywała u mnie wykończenie poddasza:

- ocieplenie wełną

- profile pod plyty k-g

- montaż płyt

Absolutnie przestrzegam przed tą firmą. Zupełny brak profesjonalizmu. Wełna nieprawidłowo położona, profile nie trzymają poziomów. Poniszczyli tylko materiał.Widać, że ludzie zupełnie nie znają się na robocie. W efekcie druga firma musi zrobic wszystko od nowa. Straciliśmy tylko czas i pieniądze. Od takich "fachowców" trzeba się trzymać z daleka. "

 

2.Opinia

 

Zleciłem ,,firmie'' budowę domu jednorodzinnego.Zero profesjonalizmu .Panowie nie znają podstaw budowlanki i rysunku technicznego, zapomnieli wymurować drzwi które potem wycinali piłą ręczną .Nie posiadają narzedzi do pracy. Po kazdej wizycie kierownika budowy rozbieranie scian . Marnowanie materialu narażenie inwestora na ogromne straty.Przestrzegam przed tą firmą.

 

3. Opinia

 

Firma ta wykonywala u mnie elewacje. Kompletny brak doswiadczenia, fachowosci, rzetelnosci i odpowiedzialnosci za powierzone materialy. Wykonanie elewacji mialo trwac 3 tygodnie a trwalo 3 miesiace, przy okazji bylo mase niedorobek i usterek, nawet wlasnego rusztowania nie mieli.

Na koncu niedbale polozyli tynk silikonowy. Koszt poprawy tynku 5 tys.

Amatorszczyzna jak z czasow glebokiej komuny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!jestem nowa na tym forum. Jestesmy z mezem na etapie wybierania projektu domu i mam takie pytanie czy jest ktos z okolic lubina kto wybudowal badz buduje dom w lukrecji 3 lub dom w werbenach z archonu. Z gory dziekuje za odpowiedz, bardzo bysmy byli wdzieczni jakbysmy mogli zobaczyc te domy juz w budowie, albo lepiej, juz wybudowane:). A co to universu, to pracowalam tam i powiem ze maja dobre okna:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kathlen22

My budujemy dom w werbenach g2p ale obecnie jesteśmy dopiero na etapie skończonej piwnicy (pogoda nie pozwala ruszać dalej) więc chyba za dużo nie pomożemy:)

 

Dziekuje za odpowiedz!!:)my jednak zdecydowalismy sie na lukrecje 3:)to jakby ktos budowal takze ten dom, to bede wdzieczna za odpowiedz:)pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

my dopiero zaczynamy także prosiłabym o wyrozumiałość :) będziemy budować w okolicy Lubina.

Macie godne polecenia i oczywiście nie drogie :) biuro projektowe które robiło Wam adaptacje? Prosiłabym o namiar.

 

Krystain Brzozowiec z lubina 605734748

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...