Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lubin -budowa w okolicy? Legnica, Polkowice, Głogów?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam! niedługo rozpoczynamy budowe domu w Oborze, koło Lubina. W związku z tym, mam do was pytanie, na temat materiałów budowlanych, gdzie najlepiej i najtaniej kupować stal, bloczki fundamentowe, beton i wypełnienie do fundamentów oraz Porotherm na sciany i jak się oblicza ile czego potrzeba? Jeśli mielibyście jeszcze kontakt do sprawdzonego kierownika budowy to tez byłabym wdzieczna za pomoc. Pozdrawiam i licze na pomoc!

 

Do zakupu materiałów polecam Mercusa, do stali Staldom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Witam

 

Czy ktoś z forumowiczów może polecić dobra firmę budowlaną. Zaczynam budowę domu w przyszłym roku. Domek powstanie w Osieku.

Jeśli ktoś może pomóc to z góry bardzo dziękuje.

 

Pozdrawiam

 

U mnie dom stawiała (też w Osieku) firma Kompleks Dach. Może nie jest tania, ale nic po nich nie trzeba poprawiać. Naprawdę polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam wszystkich budujacych :

Mam do sprzedania 14 ramek rusztowania warszawskiego,lekkiego. Ramki kupione przezemnie i używane tylko u mnie na budowie. Oddam za 400 zł, w razie potrzeby dowiozę za free w okolicach Lubina. tel 796-466-634.

Przyjmę kazda ilośc ziemi, humusa:)

KrzysztofJadwidzic - dowiedz się kto budował budynek handlowy obok Poczty/parkingu na Sportowej- oglądałem latem robotę tej firmy-bardzo dobra firma starszych panów i gdybym miał kogoś brac do siebie to byli by oni.

Pomyślności w Nowym Roku wszystkim inwestorom!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam-Sprzedam działkę budowlaną 12 ar w miejscowosci SOBIN(3km od POLKOWIC)(12km od LUBINA)na nowo powstałym osiedlu domkow jednorodzinnych z dala od drogi głownej,niedaleko las,bardzo spokojna okolica,utwardzona droga gminna,atrakcyjna lokalizacja,dostep do wszystkich mediow-telefon 784877922 pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...