Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lubin -budowa w okolicy? Legnica, Polkowice, Głogów?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeśli o mnie chodzi moze być i "Verona" -08.09 na którą godzinę ? :D

 

Jeżeli Grzebiuszki tu nie ma to znaczy, że dobrze jej się gada............ :wink:

Mówiła, że nie wiadomo u niej ...........co z 8.09.(???)

Ja w każdą praktycznie sobotę jestem " zapracowana" więc może godz. 17.30 ...dopiero? ale rezerwację trzeba tam zrobić czy nie ?

No i poczekajmy na Grzebiuszkę.... jak SE pogada :wink: ... to da znaka co z tym 8....ok?

 

A jak tam reszta?

Wartownik bije REKORDY.....z Kachą się prześciga........zadał pytanie, kiedy i o której i cisza :D ale ja wiem, że wszystko sąsiad czyta, więc może się odezwie....... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... więc może godz. 17.30 ...dopiero? ale rezerwację trzeba tam zrobić czy nie ?

No i poczekajmy na Grzebiuszkę.... jak SE pogada :wink: ... to da znaka co z tym 8....ok?

 

nio to sobie pogadałam :)

mi 8 pasuje, godzinka tez :) i miejsce też :)

jesli wszystkim czas i miejsce też pasuje to mogę zadzwonić i zarezerwowac miejsce :)

prosze zgłaszać kto ile osób towarzyszących chce zabrac ze soba :)

 

a jesli nie pasuje, to czekamy na dalsze propozycje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... więc może godz. 17.30 ...dopiero? ale rezerwację trzeba tam zrobić czy nie ?

No i poczekajmy na Grzebiuszkę.... jak SE pogada :wink: ... to da znaka co z tym 8....ok?

 

nio to sobie pogadałam :)

mi 8 pasuje, godzinka tez :) i miejsce też :)

jesli wszystkim czas i miejsce też pasuje to mogę zadzwonić i zarezerwowac miejsce :)

prosze zgłaszać kto ile osób towarzyszących chce zabrac ze soba :)

 

a jesli nie pasuje, to czekamy na dalsze propozycje :)

 

Nam pasuje ale to już wiesz. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Dawno sie nie odzywalem - ale oczekiwanie na pozwolenie na budowe mnie dobija. Normalnie jak patrze na te budujące sie domy to zastanawiam sie jak ludzie przez to przebrneli.

 

Sprawy te oddalem do firmy PROBUD - ale mam wrazenie ze nic sie nie dzieje :(

 

POZDROWIENIA

 

Cześć :)

 

nie tylko Ciebie oczekiwanie dobija,

większość osób, ktore zaczynały tak jak ja, już ma dawno pozwolenia i jesli nie buduje, to przynajmniej w każdej chwili może zacząć. A my nawet nie mamy jeszcze złożonego wniosku o pozwolenie na budowę. :( :( :(

Tak to jest jak sie wybierze nieodpowiedniego architekta :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

 

Dawno sie nie odzywalem - ale oczekiwanie na pozwolenie na budowe mnie dobija. Normalnie jak patrze na te budujące sie domy to zastanawiam sie jak ludzie przez to przebrneli.

 

Sprawy te oddalem do firmy PROBUD - ale mam wrazenie ze nic sie nie dzieje :(

 

POZDROWIENIA

 

Cześć :)

 

nie tylko Ciebie oczekiwanie dobija,

większość osób, ktore zaczynały tak jak ja, już ma dawno pozwolenia i jesli nie buduje, to przynajmniej w każdej chwili może zacząć. A my nawet nie mamy jeszcze złożonego wniosku o pozwolenie na budowę. :( :( :(

Tak to jest jak sie wybierze nieodpowiedniego architekta :evil: :evil: :evil:

 

Witam i o zdrowie pytam :wink:

a poza tym, to ile zostało papierków do zebrania i czy impreza aktualna, bo tak cicho jakoś na naszym forum :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i o zdrowie pytam :wink:

a poza tym, to ile zostało papierków do zebrania i czy impreza aktualna, bo tak cicho jakoś na naszym forum :roll:

 

no własnie tez miałam teraz pytac o spotkanko :)

 

póki co zgłoszona jestes Ty, Channel8, Marxxj no i ja :)

 

ale marxxj z przyczyn od niej nie zależnych nie jest jeszcze pewna czy przybędzie ;)

 

nie wiem w takim razie czy rezerwowac juz Verone czy jeszcze chwilkę się wstrzymać :)

 

jakoś tak mało chętne do spotkań to nasze lokalne forum :)

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem z jakim wyprzedzeniem trzeba rezerwacji w Veronie dokonywać :oops: ..... jak się w przyszłym roku bliżej przeprowadzę , to będę oblatana, ale TY z kolei wybędziesz na drugi koniec aglomeracji miejskiej Lubinem zwanej.............bo załatwianie papierów nie trwa w nieskończoność. :wink:

 

Może poczekajmy do jutra - choć raczej nie wierzę, aby coś się w liczbie chętnych zmieniło.............ale kto wie :roll: Mnie i siebie liczysz x 2 - prawda? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki,

 

póki co ja również mam zamiar pojawić się z mężęm :D :D myslę,że damy radę !! :) Generalnie za rezerwację chyba się nie płaci więc jeśli ktoś się wykruszy - tragedii nie będzie !! Kiedys rezerwacji nie przyjmowali ale w tej chwili byłam w lekkim szoku, kiedy w tą sobotę idąc do veronki zastałam wesele w pizzerii :D :D Dla klientów udostepniono jedynie ogródek - na zewnątrz lokalu , więc chyba jednak lepiej rezerwować :o

 

A co do formalności załatwianych przez pana Podbuckiego - to szkoda słów... Obecnie jest tak przeładowany zleceniami,że chyba pół roku to za mało.. Nam w tamtym roku zapowiedział,że formalności u niego trwają ok 5 m-cy .. Więc podziękowalismy, do tego jego wynagrodzenie również nie nalezy do najmniejszych :-? ... Sami załatwilismy wszystko w przeciagu 2 m-cy.

 

Pozdrawiam

marxxj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Koleżanki,

 

póki co ja również mam zamiar pojawić się z mężęm :D :D myslę,że damy radę !! :)

 

Pozdrawiam

marxxj

 

no to super :) bardzo się cieszymy :)

 

a co do papiórów... my się wczoraj u konstruktora dowiedzieliśmy jeszcze kliku ciekawych rzeczy których nie mamy :evil: :evil: :evil:

teraz też wszystko załatwiamy sami :) ale niestety, zmiany na projekcie będzie nam musiał nanieść architekt :evil: :evil: aż strach do niego znowu dokumenty zanosić, bo nie wiadomo kiedy odda :x :x

kiedy to się kończy?? :( :( :(

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam dokładnie, :-?

ale ok. 4 tygodni czekaliśmy na warunki z energetyki

 

 

Jeśli chodzi o Energia Pro - czy jak oni się tam teraz nazywaja :D - to naprawdę radzę uzbroic się w cierpliwość :D a będzie Ci bardzo dużżżo tej cierpliwości potrzebne :D :D My rozpoczęlismy załatwianie swoich formalności z nimi w październiku 2006 roku :D Dzięki Bogu - po wielu, wielu telefonach, wyczekiwaniu w biurze obsługi etc... dopiero dwa dni temu udało się doprowadzić sprawy do końca ... masakra :o

 

życzę powodzenia

 

pozdrawiam

marxxj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...