Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lubin -budowa w okolicy? Legnica, Polkowice, Głogów?


Recommended Posts

Roko1

Polecam tłuczeń betonowy, mamy taki na bazie w Lubinie. Moge dostarczyc za jakies 950 zl za wywrotke 25 tonowa. Utardzalismy tym drogi w Chrostniku, sprawdza sie doskonale, praktycznie sam sie zageszcza, nie wymaga mechanicznego utwardzania. Pozdrawiam

 

Na ile metrów drogi wystarczy taka warotka??

 

Bo do tego jescze trzeba przygotować podloże (wykorytkować koparką) - moze sie okazac ze nie jest to maly wydatek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gość rob***
Roko1

Polecam tłuczeń betonowy, mamy taki na bazie w Lubinie. Moge dostarczyc za jakies 950 zl za wywrotke 25 tonowa. Utardzalismy tym drogi w Chrostniku, sprawdza sie doskonale, praktycznie sam sie zageszcza, nie wymaga mechanicznego utwardzania. Pozdrawiam

 

A sprawdzałeś czy drogę pod górkę w Kazimierzowie da radę tym utwardzić ?

 

Rob

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas problem z gazem. Nie dostaliśmy warunków ze względu na rentowność czy raczej nie rentowność. Nie wiem o co chodzi, ale całe to gazowe przyłącze do którego moglibyśmy się wpiąć znajduje się na działce obok, więc dlatego niec nie rozumię o co z tym chodzi. Może ktoś mi pomoże co teraz robić????I czy jest jeszcze szansa na to żeby jednak ten gaz mieć????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest u Was ale moja tesciowa mieszka juz rok w nieogrzewanym domu tzn ma kominek Dopiero wczoraj podlaczyli jej gaz I powod byl taki sam Nie oplacalo im sie podlaczyc jej blizniaka Dopiero jak wybudowalo sie jeszcze kilka domkow to kazdy wplacil po 8500 tys i gaz maja , w dniu odkrecenia kurka z gazem gazownia zwraca im 70 % z tych 8500 tys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...