Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lubin -budowa w okolicy? Legnica, Polkowice, Głogów?


Recommended Posts

Wlasnie wrocilismy z Glogowa Obsluga w Matbudexie pierwsza klasa mamy wycene na nast sobote Zobaczymy Ceny o wiele nizsze niz w Lubinie Od razu do wyceny dolicza prace panow polecanych przez m&k :cieśli (Polak) i dekarzy (Kurnyta)

Nie wiem tylko co z wiezba bo oni biora z Grebocic a cena 810 zl a jak sie samemu do Grebocic dzwoni to facet przez telefon mowi max 800

 

Teraz mamy dylemat z rynnami zaproponowal nam takie ladne srebrne ( jedne z tych lepszych) badz plastikowe Musze znalezc jakies zdjecie domku ze srebrnymi rynnami

 

negocjuj z Poniedziałkiem ;-) i poproś żeby na następnym spotkaniu był Kurnyta, żeby omówić szczegóły techniczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jestem zalamana POMOZCIE PROSZE

 

wkoncu zlapalismy "naszego" Henia czyli Pana od wszystkiego Jak sie okazalo 2 tyg temu mial zlozyc papiery o PNB itp a co....jesttragiczne Nic nie zlozyl Jestemy daleko w lesie

Dajcie jakies namiary na kogos kto nam sie tym dalej zajmie Niestety maz pracuje bardzo dlugo Sami nie mamy szans

Ryczec mi sie chce

 

Ekipe niby mamy

dach bedzie wyceniony w sobote

a nawet papiery o pozwolenie nie zlozone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia

porozmawiaj z Jarosławem Wiśnickim 601782975, u mnie jest kierownikiem budowy, ale wiem, że prowadzi też dokumentacje itp i składa wnioski (jak macie komplet dokumentów to samo zlożenie trwa chwilkę, może spróbuj sama?:))

Zgodnie z przepisami na wydanie PNB mają 64 dni, ale pod warunkiem, że przedstawiłaś komplet dokumentów i do niczego się ne przyczepią......

Może będziesz miała szczęście jak ja to dostaniesz szybciej:)-trzymam kciuki

Nie pamiętam ile się uprawomacnia chyba 14 dnia, ale jak będziesz odbierać pozwolenie to w Urzędzie wszystko Ci powiedzą za ile dni w jakim pokoju, co masz załatwić (np Dziennik i tablica budowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylismy w Glogowie dostalismy wycene dachu od A do Z

troche nam sie kolana ugiely no ale wiedzielismy ze dach = kupa kasa

 

no wiec za robocizne , wiezbe, laty, kontralaty, plyty OSB, boazeria, foliowanie, montaz okien montaz stopni i law 50700

 

za materialy 27000

 

Oczywiscie zaraz zaczelismy pytac ile mozna zejsc z ceny Za dwa tygodnie ma przygotowac wstepna umowe Zastanawiamy sie ile moze nam zejsc z ceny bo napewno cos zejdzie bo juz nawet powiedzial ze jest jakas mozliwosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam to co piszecie to ciesze sie że mam to już za sobą, ja za dach zapłaciłam 10 tyś robocizna prawie 150 m2 ale chłopaki były nie stad tylko z Lubelskiego.4 ich było + pełne utrzymanie przy czym spali na budowie wiec tylko jedzenie, nie mogę dać namiarów bo tu nie przyjadą, juz nie jeden próbował ich ściągnąć, co to za dach za 50 tyś robocizna. Mój był prosty 2 spadowy + 2 kurniki + jeden wyłaz dachowy. I cenę która napisałam to cena z marca tego roku i ze wszystkim czyli więźba, łaty, folia, dachówka, wykończenia z blachy, nadbitka drewniana czyli boazeria raz malowana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie foty wyceny i wstawie ja tu

 

Gabsien i m&k jaka mieliscie wycene robocizny za dach jesli mozna wiedziec ?

w moja cene 50700 jest wliczona

wiezba,

laty i kontralaty

plyta OSB i nabicie

boazeria i nabicie boazerii

impregnat

foliowanie

no i prace ciesielskie

prace dekarskie

prace blacharskie

montaz okien stopni kominiarskich i law

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...