Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lubin -budowa w okolicy? Legnica, Polkowice, Głogów?


Recommended Posts

witam wszystkich :D

 

też borykamy sie z wszystkimi formalnościami na terenie gminy lubin...

jednak najgorsze przydarzyło nam się teraz...-mielismy "zaklepaną" ekipe budowlaną na wiosnę i niestety.... wycofali się... tzn... częściowo, chcielismy aby postawili cały stan surowy z dachem, a cieśla odszedł im z grupy.... i teraz, no coż.... trzeba szukać dalej...

 

poratujcie jakimiś namiarami...... please.... :cry:

 

Beata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kasia, czy dachowke takze oplaca sie przywozic z Niemiec? Przeciez pod Legnica jest fabryka!

Dzis mialam telefon z Gorzelina.

Tyle ile udalo mi sie zapisac i to co mam w projekcie, moge podac.

Dach 267m kw. Więżby13,715, do tego okolo 1000łat i 500 kontrłat. Także strop drewniany.Ponoc wyszlo ponad 15 kubikow drewna-oczywiscie wszystko impregnowane. Cena netto 13.590.

Nie wiem czy pozostac przy tej wycenie, czy moze szukac tanszego tartaku.... Ten Gorzelinski bardzo mnie przekonuje jesli chodzi o jakosc, uczciwosc, itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rob***
Ja placilam w Lcy ( u p.Podgorskiego) - o ile dobrze pamietam 2600 albo 2700 + 1750 za projekt typowy. Powiekszyl mi dom o 16metrow kw, bardzo duzo zmian w srodku domu. Nie interesowalo mnie nic-sam zlozyl dokumentacje w starostwie. To sa ceny z maja tego roku!

Moniko,mysle,ze masz baaaardzo drogo!

 

A czy mogłabyś wysłać mi namiary na tego projektanta na priv. CZy on robi adaptację projektu do warunków terenowych działki ?

 

pozdrawiam Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rob***
Roko1

Polecam tłuczeń betonowy, mamy taki na bazie w Lubinie. Moge dostarczyc za jakies 950 zl za wywrotke 25 tonowa. Utardzalismy tym drogi w Chrostniku, sprawdza sie doskonale, praktycznie sam sie zageszcza, nie wymaga mechanicznego utwardzania. Pozdrawiam

 

 

Czy to jeszcze aktualne ? Byłbym zaintreresowany ?

 

Pozdrawiam Robert G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam budujących z okolic Lubina.

 

Właśnie jesteśmy w trakcie załatwiania pozwoleń i trochę zaszokowała nas kwota jaką zażyczył sobie architekt: 4500 za projekt działki (brak zmian w projekcie domu, który zakupiliśmy wcześniej), on składa wszystkie dokumenty i załatwia geodetę (jego usługi płatne dodatkowo).

 

Czy możecie podać kwoty jakie płaciliście za architekta i ewentualnie namiary na jakiegoś z "normalnym" cennikiem.

 

Szukam również namiarów na taniego geodetę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy możecie podać kwoty jakie płaciliście za architekta i ewentualnie namiary na jakiegoś z "normalnym" cennikiem.

 

Szukam również namiarów na taniego geodetę.

 

Witam.

 

Jeśli chodzi o architekta to płaciliśmy następująco:

 

- adaptacja projektu (niewielkie zmiany) : 1200zł

- zmiana stropu z terrivy na monolit : 500zł

- instalacje (kanaliza, woda, prąd i gaz) - 4x 400zł

 

Również architekt wszystko za nas składał itd, ale wogule nie odpowiadał na telefony, trwało to prawie pół roku więc go nie polecam!!

 

Natomiast polecam geodetę - Artur Cierlik - 663 899 990

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rob***
Witam budujących z okolic Lubina.

 

Właśnie jesteśmy w trakcie załatwiania pozwoleń i trochę zaszokowała nas kwota jaką zażyczył sobie architekt: 4500 za projekt działki (brak zmian w projekcie domu, który zakupiliśmy wcześniej), on składa wszystkie dokumenty i załatwia geodetę (jego usługi płatne dodatkowo).

 

Czy możecie podać kwoty jakie płaciliście za architekta i ewentualnie namiary na jakiegoś z "normalnym" cennikiem.

 

Szukam również namiarów na taniego geodetę.

 

Skąd jest ten architekt- pytam , aby nie trafić na niego !

 

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...