Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lubin -budowa w okolicy? Legnica, Polkowice, Głogów?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dostalismy wycene z Oknoplasta na te najnowsze ona Platinium okolo 20 tys z roletami

Dodam ze mamy duzo duzych okien i niestety malo typowych

Nie wiem czy to duzo czy nie

 

Powiedzcie mi co sdzoicie o roletach na pietrze? zastanawiamy sie czy sie decydowac czy nie

 

Zdecydowaliscie sie na te okna ? Tez mam duze przeszklenia i strasznie boje sie wyceny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalismy wycene z Oknoplasta na te najnowsze ona Platinium okolo 20 tys z roletami

Dodam ze mamy duzo duzych okien i niestety malo typowych

Nie wiem czy to duzo czy nie

 

Powiedzcie mi co sdzoicie o roletach na pietrze? zastanawiamy sie czy sie decydowac czy nie

 

Zdecydowaliscie sie na te okna ? Tez mam duze przeszklenia i strasznie boje sie wyceny :(

tak

z roletami 25tys

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam garaz blaszak, malutki (wymiarów nie pamietam, ale jedynie maluch ma szanse tam wjechac). Bede chciala się go pozbyc, jednak jeszcze troszke-miesiąc, może dwa musi mi sluzyc.

Sprawdzcie ogłoszenia producentów-ja niestety nie pamiętam skąd brałam, natomiast wiem,ze znalazłam kilka ogłoszeń producentów. Za ten płaciłam 1000zł-z montażem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiliśmy do naszej Hanki okienka i zakupiliśmy dachóweczke L15 ceglastą anagobe szlachetną. :) z tego się cieszę ale z kasy jaka na to idzie to nie. budowa idzie do przodu przyszykowania pod strop :)

i mam nadzieje że w maju dach będzie juz stał :)

 

Ponawiam moja prosbe :wink:

Gdzie zamawiales okna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje piach do zasypania fundamentów może ktoś ma jakieś namiary potrzebuje około 200 ton najlepiej okolice lubina polkowic ale tu chyba tylko jedna możliwość obora bo tam piaskownoia

ja przyczaiłem się przy wyjeździe z tej piaskowni i zapytałem kilku gości, kto może mi przywieźć trochę piachu:) znalazł się dosyć szybko chętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje piach do zasypania fundamentów może ktoś ma jakieś namiary potrzebuje około 200 ton najlepiej okolice lubina polkowic ale tu chyba tylko jedna możliwość obora bo tam piaskownoia

ja przyczaiłem się przy wyjeździe z tej piaskowni i zapytałem kilku gości, kto może mi przywieźć trochę piachu:) znalazł się dosyć szybko chętny.

 

nie pisz takich rzeczy na forum od tego jest priv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romans11 ja bylem dzisiaj w skladzie budowlanym gdzie w listopadzie byla najnizsza cena stali w okolicach polkowic i lubina cena nastepujaca :

 

fi 12 zebrowana 2450 zl za tone

fi 10 2560 zł za tone

fi 6 3290 zł za tone - cena taka wysoka poniewaz zostalo im ze starych dostaw a nowych nie maja

 

cement mozna kupic od 9 zł za worek (25 kg )

 

bloczki na fundament w cenie 3,5 zł z dostawa 25 km ( ilosc 1000 szt )

 

najtańsza stal jest w legnicy od 1,7 - 2,1 za kg. (trzeba oczywiście się targować)- sam kupowałem w grudniu i lutym(ceny takie same)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...