Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lubin -budowa w okolicy? Legnica, Polkowice, Głogów?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.Czy ktoś z szanownych forumowiczów ma może namiary na dobrego architekta, który wykona dobrze adaptacje projektu, najlepiej z okolic Lubina lub Polkowic? Proszę o przesłanie wiadomości na priva :)

wysylam

 

Witam,

czy ja też mogę prosić?

 

 

Ja tez bardzo prosze !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.Iwonko, jeśli Legnica to polecam gorąco Wiktora Podgórskiego. Takiej solidności, rzetelności i terminowości wsród architektów nigdy wcześniej nie widziałam. Cenowo także atrakcyjny. Jest i wada-Baaardzo zapracowany, jednak jak się podejmuje to bez zarzutów :)

 

 

dzięki serdeczne dzięki moze jakis telefon lub namiar @

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.Iwonko, jeśli Legnica to polecam gorąco Wiktora Podgórskiego. Takiej solidności, rzetelności i terminowości wsród architektów nigdy wcześniej nie widziałam. Cenowo także atrakcyjny. Jest i wada-Baaardzo zapracowany, jednak jak się podejmuje to bez zarzutów :)

 

 

dzięki serdeczne dzięki moze jakis telefon lub namiar @

 

Juz znalazłam telefon P.Podgórskiego ale zajety az do pażdziernika

...pomózcie muszę zrobić ekspertyzę techniczną i projekt budynku przekwalifikowanego z gospodarczego na mieszkalny...z góry dziękuję :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś się orientuje jak jest z VAT na materiały (chodzi o odliczenie od podatku), a moze lepiej kupować bez faktury.

 

VAT nadal można odliczać, więc przekalkuluj sobie czy zawsze bez faktury wyjdzie taniej:)

włąsnie czzekam na zwrot i kilka dodatkowych tysięcy na koncie na pewno poprawi mi humor:)

czasami można też umówić się na fakture za usługę (materiał w cenie) bedzie ona na 7 % Vat więc oszczędność jest od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem z tej firmy standardowy.

 

http://www.maritom.pl/index.php

 

Kilka dni wcześniej przekazuja termin dostawy.

Montaż i dostarczenie w cenie.

Należy wypożiowmować miejsce postawienia blaszaka /ja wypoziomowałem 6 betoników i na tym mi postawili/

 

Jeżeli mają dostep do prądu to całość operacji trwa około 20min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lodowka1, łał :p budujesz na "osiedlu" w Górzycy?, a może nawet na "mojej" ulicy? no tak, 50 m świadczy ze bedziemy sasiadkami. :lol: Moze kiedys jakas kawka?

Nie no żartowałem, a to przez to, że nie podałeś gdzie się budujesz, a pytasz czy ktoś buduje się niedaleko;) Ja w Oborze, także na kawkę, tak czy siak, mogę skoczyć;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, ale zarty sobie ze mnie robisz, nieładnie, nieladnie :lol: Już wyzej napisałam buduję domek w Górzycy, więc jak ktoś ma po drodze to zapraszam....

 

A tak mam pytanie do tych "co to już budują". My zaczynamy na poczatku lipca, no i trzeba zamówić pewnie jakis tam materiał, doradźcie, która hurtownia ma takie w miarę normalne ceny, w której da się wynegocjować jakieś tam rabty, no i co sądzicie o Predomie[/u]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...