Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Lubin -budowa w okolicy? Legnica, Polkowice, Głogów?


Recommended Posts

Jakie są ceny pustaków ceramicznych poroton ? szerokość 24

 

Najtaniej znalazłem 4,15/szt. Poroton Roben

4,85/szt. Poroton Wienerberger

 

A może ytong 7.30/szt

 

Podajcie gdzie i za ile?

 

Pozdrawiam

 

Jeżeli to są ceny brutto to bardzo tanio. Ja brałem w sierpniu Wienerbergera z MAT_BUDEXU po 4,98 zł a sprawdzałem w okolicy i mieli najtaniej.

 

To są ceny brutto. Na dzień wczorajszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, jesteśmy nowi na forum i zaczynamy budowę pod Lubiniem. Szukamy namiarów na tanie materiały budowlane w Lubinie, Legnicy lub okolicach. Chcemy w październiku wylać fundamenty a reszta w przyszłym roku. Poszukujemy stali, bloczków i styropianu na fundamenty. Pozdrawiamy wszystkich budujących z okolic:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jesteśmy nowi na forum i zaczynamy budowę pod Lubiniem. Szukamy namiarów na tanie materiały budowlane w Lubinie, Legnicy lub okolicach. Chcemy w październiku wylać fundamenty a reszta w przyszłym roku. Poszukujemy stali, bloczków i styropianu na fundamenty. Pozdrawiamy wszystkich budujących z okolic:)

 

Stal w PSB Stalbud a inne materiały MAX-BUDEX z Głogowa chyba najtaniej w okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Szukam jakiegoś fachowca a nie "fachowca" do wykończenia poddasza. Suche tynki,ścianki GK,ocieplenie itp. Prosze poleccie kogoś odpowiedniego, bo jakoś nie mam szczęścia i zawsze trafiam na partaczy.

Dzięki

mam naprawdę godną polecenia ekipę ( lubin i ikolice) - Marcin 607481626.

Super dokładni i w porządku- polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam wszystkich. Jestem nowa na tym forum . Obecnie jestem na etapie wyboru okien i bramy garażowej. Buduję w okolicach Lubina . Potrzebuję opinii o sprzedawcach okien z Lubina lub Głogowa. Może ktoś mógłby polecić mi rzetelną firmę. Pozdrawiam Wszystkich :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...