Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


Gość A-g-n-e-s

Recommended Posts

Ech,gdzie ta wiosna ?

 

Ano właśnie ???

 

Nasz wątek spadł już bardzo nisko, więc go podnoszę.

Mam pytanie do tych na etapie stanu surowego, odpoczywających przed wykończniówką. Jak się przygotowujecie do tego etapu ? Macie juz wszystko zaplanowane?

 

Ja narazie podchodze do tematu jak "pies do jeża". Ekipy nie mam ani do wylewek ani do tynków. Całe szczęście, ze instalacje jako tako. Elektrykę zrobi mi kuzyn, na wod-kany i c.o. mam 3 oferty muszę jeszcze dogadać szczegóły i wybrać. Wszystkie oscylują wokół 25 tys (podłogówka na dole +grzejniki na górze) więc w zasadzie mysze "tylko" sprawdzić, która z firm jest bardziej wiarygodna.

No i zbieram oferty na okna, ale z zamawianiem zaczekam aż się skończy booom "końcowoulgowy"

 

A właśnie.

Moze ktoś ma sprawdzoną ekipę do wylewek z miksoreta z okolić Elbląga lub Trójmiasta ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 months później...

Pojawia sie i znika...czyli ja.

 

Na mojej budowie ogłoszono koniec zimy (wreszcie !!!).

Murarz chwat przebrnął przez śniegi i podmurował trochę otworów

okiennych (bo jedno mi się odwidziło takie duże a drugie to jemu sie zapomniało,że miało być ciut inne niż w projekcie).

No i moga wstawiać okna (już dzwonili że chcą ).

Ekip od dachu maluje belki od daszku tarasu i jak tylko przestanie lać wchodzą na budowę.

 

I wreszcie domek bedzie wyglądał jak domek.

 

W czerwcu tynkarz-akrobata na tynki wewnętrzne i wylewki.

A do czerwca instalacje wszelakie.

A potem koniec kasy i można sie "relaksować "przy zagospodarowaniu

terenu.

 

Tak sobie podczytuję posty różne i wszyscy tak szybko budują,aż mi żal.

A my nie dośc że późno wystartowaliśmy w sierpniu (przez ......gminną torbę zwana urzędniczką ) to mamy wiekszy zakres prac : bo jest piwnica i betonowy strop ze skosami na poddaszu.

Ale takie były ustalenia (przemyslane) i nie żałuję ale chcę już....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...