Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


Gość A-g-n-e-s

Recommended Posts

Monis

 

przegladalam ostnio wizualizacje , ktore dostalam jeszcze pol roku temu od architektki - teraz one nie sa nic warte, bo gdy przyszlo do robienia konkretnych projektow to jeszcze nanieslismy duzo zmian. DLatego do piatku mecze sie ze swoja wlasna wizualizacj. Niestty cos mnie podkusilo zeby robic to Architecturalu :evil: -program wydawal sie swietny, zwlasza jak dla osoby kotra przez lata robia w AutoCADzie w 2D. I wszystko bylo pieknie do chwili rysowania dachu :evil: :evil: ...Teraz szykam po sieci jakis wskazuwek, jak w tym "swietnym"programiku rysuje sie dachy...

 

To i tak jestes dzielna, ze sama to robisz!!!!! BRAWO!!!!!!! :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dom buduję pierwszy i mam nadzieję ostatni i w nosie mam teorię trzech domów!

 

Agacka jak to robisz ze masz tyle postow i dopiero pierwszy dom.

Nie zle sie przygotwujesz do tej budowy. :lol: :lol:

 

TomaszK.

Raczej to moje wstrętne gadulstwo... :oops:

 

Eee tam, od razu wstretne..... :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Agacka porzadnie sie przygotowalas do budowy domu :-)

od 2002 roku ..... niezle .... wszystkie lekcje na pewno odrobione

 

gratuluje

 

ja mam fundamenty i kredyt zalatwiony

CZEKAM NA WIOSNE!!!!!!!!!

Kasztanka!

To jedziemy łeb w łeb! :lol: :lol: :lol:

Ale fajnie...ja już też tylko na odwilż....kiedy zamierzasz się przeprowadzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agacka widze, ze jestes najlepiej do wiosny przygotowana, my caly czas oczekujemy na pozwolenie :evil:

 

Moniś spokojnie ja na swoje pozwolenie czekałam dwa lata :evil: ...widać trzeba odczekać!A i tak udało mi się go załatwić cudem i tylko dzięki życzliwości i radom dobrych ludzi!

 

I sama powiedz, czy to nie jest chore, ze takie rzeczy trzeba zalatwiac liczac a jakies znajomosci, czyjs lepszy dzien, dobry humor????? :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sama powiedz, czy to nie jest chore, ze takie rzeczy trzeba zalatwiac liczac a jakies znajomosci, czyjs lepszy dzien, dobry humor????? :evil: :evil:

 

To jest obrzydliwe...ale taki jest ten nasz świat!

Mnie akurat pomogli ludzie z forum...dobrymi i cennymi radami!

To tylko dzięki nim mam pozwolenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sama powiedz, czy to nie jest chore, ze takie rzeczy trzeba zalatwiac liczac a jakies znajomosci, czyjs lepszy dzien, dobry humor????? :evil: :evil:

 

To jest obrzydliwe...ale taki jest ten nasz świat!

Mnie akurat pomogli ludzie z forum...dobrymi i cennymi radami!

To tylko dzięki nim mam pozwolenie!

 

I jakie piekne fundamenty i kredyt juz masz :p :wink: W tym roku chyba juz uda Ci sie nawet zamieszkac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakie piekne fundamenty i kredyt juz masz :p :wink: W tym roku chyba juz uda Ci sie nawet zamieszkac???

 

Powiem wiecej...ja już tam się przenoszę w maju...nie wiem co prawda czy dach już będzie...ale muszę dopilnowac wszystkiego!

A dzieciaki po wakacjach! Od wrzesnia tam już do szkoły!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakie piekne fundamenty i kredyt juz masz :p :wink: W tym roku chyba juz uda Ci sie nawet zamieszkac???

 

Powiem wiecej...ja już tam się przenoszę w maju...nie wiem co prawda czy dach już będzie...ale muszę dopilnowac wszystkiego!

A dzieciaki po wakacjach! Od wrzesnia tam już do szkoły!

 

Aleeeee fajnie :p My planujemy grudzien, ale jak znam zycie to pewnie uda sie dopiero blizej wiosny 2006 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Monis, ostre plany!! Oj to bedzie na twojej budowie ostry ruch!! :D-tak trzymac (u mnie bedzie troche leniwie na budowie, bo w tym roku tylko stan surowy)

 

narazie spadam - na dzisiejszy wieczor wypozyczylam "Friendow" , tzn "Przyjaciol" -moze dobrze zrobi mi dawka humoru, na te moje zszargane wizualizacja dachu nerwy...grrrr :evil:

Ale pewnikiem sie jeszcze pojawie poznym wieczorkiem

 

Buziaczki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojty - sproboj zrobic ten projekt w ARCONIE. Ja probowalem bez zadnego przygotowania i cos mi tam sie udalo. Dachy sie robi nie najgorzej. Choc tez bardziej skomplikowane nie do konca rozgryzlem. :lol:

 

A na te pozwolenia to jakos rzeczywiscie dlugo czekaliscie. Moj projektant zalatwil to bardzo szybko nawet nie zauwazylem kiedy. Miesiac? moze troche wiecej. No ale dokumentow wczesniej musialem troche pozbierac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no Monis, ostre plany!! Oj to bedzie na twojej budowie ostry ruch!! :D-tak trzymac (u mnie bedzie troche leniwie na budowie, bo w tym roku tylko stan surowy)

 

narazie spadam - na dzisiejszy wieczor wypozyczylam "Friendow" , tzn "Przyjaciol" -moze dobrze zrobi mi dawka humoru, na te moje zszargane wizualizacja dachu nerwy...grrrr :evil:

Ale pewnikiem sie jeszcze pojawie poznym wieczorkiem

 

Buziaczki :wink:

 

Ja juz mam za soba wszystkie czesci Friends'ow i njagorzej, ze chyba producenci i aktorzy zaprzestali dalszego krecenia :(

A co do planow wprowadzenia sie, to sa to nasze pobozne zyczenia, ale nie ukrywam, ze juz sie nie mozemy doczekac. Wlasnie zamiawiamy okna, ekipa juz jest.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...