Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


Gość A-g-n-e-s

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gratulacje z okazji : pozwolenia,gazu,optymizmu oraz z okazji braku okazji :D

Teraz będzie SMUTNO :cry: U nas od piątku ostro padał śnieg przez cała

noc teraz też sypie drogi białe drogowcy śpią bo przecież wolna sobota się należy ja musiałam dokopać się do samochodu i przyjechać do pracy

a teraz (KONIEC SMUTNEGO) piję kawę i pracuję (nad tym postem oczywista) :D

 

A poza tym to informuję,że moja gmina w końcu wszczęłą postępowanie

w sprawie ustalenia warunków zabudowy dla mojej działki (planu zagospodarowania gminy dalej niet )Wystosowała w tym celu pisma zawiadamiajace do sąsiadów,którzy moga się wypowiedzieć (oby nie :wink: ).

A jak się nie wypowiedzą to gmina szaleje dalej :wink: i sporządza dla nas plan zagospodarowania ,a potem to już tylko starostwo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku dni gadam do swojego brzucha (czytaj: synka) żeby pogadał, tam u góry z tymi co trzeba w sprawie pogody - no bo jeszcze chyba może - w końcu wg. niektórych jest aniołkiem, nie?

 

Bo jak nie, to do września nie zdążymy i sie dziecko bezdomne urodzi :cry: :cry: :cry:

 

 

Ale coś mi pod sercem podszeptuje, że dobre idzie - a on wie co mówi :D

 

Czyli szykujcie sie: WIOSNA TUŻ TUŻ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od kilku dni gadam do swojego brzucha (czytaj: synka) żeby pogadał, tam u góry z tymi co trzeba w sprawie pogody - no bo jeszcze chyba może - w końcu wg. niektórych jest aniołkiem, nie?

Bo jak nie, to do września nie zdążymy i sie dziecko bezdomne urodzi :cry: :cry: :cry:

Ale coś mi pod sercem podszeptuje, że dobre idzie - a on wie co mówi :D

 

wow !!!!!!! we wrzesniu termin, czyli niedawno sie dowiedzialas :-)

fajnie GRATULUJE!!!!!!!! a skad wiesz ze synek???

 

moj synek Piotrus :-) na poczatku kwietnia przyjdzie na swiat - mam nadzieje ze wtedy beda juz sciany i strop! bo ile mozna czekac? :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moniś - gratulacje :-)

A my mamy GAZ!!! :D :D :D

My i bez wiosny damy radę, a co 8) 8)

 

Babo gratuluje GAZU :D :D :D

Teraz to juz blizej, jak dalej :wink: :wink:

 

Dzięki :D załatwiamy dalej. Może i pogodę wynegocjuję z rozpędu ;-)

Funia i Kasztanka - trzymajcie się cieplutko razem z "lokatorami" :-). W kwietniu wogóle sporo dzieciaczków się zapowiada (dużo moich znajomych i mój młodszy brat spodziewa się w tym terminie większej rodziny). Chyba jest coś jednak prawdziwego w historyjkach o bocianach ;-)

BabaB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasztanka wrote:

 

a skad wiesz ze synek???

 

Tak pokazało USG.

 

A w przychodni do której chodzę mają takie cacko, ze nie tylko mi super dzidzie pokazuje, ale też mi wykluczyli chorobę Downa i jeszcze inne paskudztwa.

 

ooo to wczesnie chyba nie?

no bo skoro termin na wrzesien to jestes w 3-4 miesiacu?

stad moje glupie pytanie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...