Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


Gość A-g-n-e-s

Recommended Posts

Wojty

powiem szczerze ,ze jeszcze nie wiem po ile były te bloczki.Umówilismy sie z naszym kierownikiem (zaprzyjazniony gosc), ze on wszystko kupuje i potem sie z nami rozlicza.

Miałam na początku pewne obawy , ale jak sprawdziłam np. beton - za ile jak mogłam kupic a za ile on kupił to sie troche uspokoilam, ze nie chce nas naciągac tylko rzeczywiscie kupuje tanio( z duzymi rabatami ).

Druga sprawa -jest to bardzo wygodne nie musze jeździc po materiały budowlane tylko koncentruje sie bardziej na wykończeniówce.

 

Ceny za bloczki powinnam znac w sobote :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich na tym forum !!

W porownaniu z wami ja dopiero raczkuje bowiem jestem na etapie fundamentwo. Buduje na Wiązwonej, pod W-wą. Poniewaz wielu z was jest na znacznie bardziej zaawansowanym etapie mam nadzieje, ze bede mogla liczyc na wasze rady i wskazowki.

Buduje domek o nazwie Emeryka, ktory mozna znalezc na tej stronie

 

http://www.archipelag.pl/switch_obj.php?KatID=3990400&KlasaID=3&ObjID=465&CanBack=1

 

Oczywiscie wprowadzilismy sporo zmian, min dobudowalismy kotlownie kosztem tarasu za garazem.

Mam do was pytanko: orientujecie sie gdzie mozna tanio kupic stal, beton komorkowy i drewno?

Moze podacie mi jakies przyblizone ceny bym miala orientacje cenowa. W najblizszym czasie czekaja mnie zakupy tych materialow i nie chce by ktos " zrobil mnie w balona" na skladzie.

Pozdrawiam wszystkich

Iza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Cześć po dłuuuugiej przerwie właśnie mam powolenie na budowę (uprawomocni się w przyszłym tygodniu a będę mógł startować w pierwszy dzień lata, tzn tydzień po wydaniu książki (kto wymyślił takie długie-głupie przepisy) Poniewaz startuje latem mam nadzieje,że mnie nie wywyalicie z tej grupy co do cen to w łodzi bloczki kupuje po 2.40 brutto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę czasu minęło...

Piotruś pewnie chodzi ? :D

Czytam sobie,oglądam ...tam fundamenty,tu już stropy zalane...

a ja bidulka nic :( :(

Przeszłam juz przez stany: zniecierpliwienia,złości,agresji.

Zaliczyłam znużenie i lekką melancholię.

Na moment przebudziłam się z letargu (mąż zrobił awanturę w urzędzie)

i...znowu zapadam w śpiaczkę....

Tak sobie popisuję,coby post do góry podciągnąć bo jakiś mikry ten topik.

Ale rekord wpisów GIGANT (mam tam jakieś udziały więc się czuję z nim

związana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymizmem pałałam na przedwiośniu.

Teraz przyjęłam postawę Co ma być to będzie.

Wniosek do urzędu trafił w lutym 2004 !

Do czerwca 2005 ! nie potrafił nam wydać durnych warunków !!!!

W końcu plan się uprawomocnił i teoretycznie czekamy na ostateczne pozwolenie,tym razem od razu w starostwie.Teoretycznie powinniśmy dostać pozwolenie "od ręki"....teoretycznie...

Potem się będzie uprawomocniał itd.,itp..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś jeszcze malutki ale komóra przy uchu :D

Fura też pewnie jest, mama willę pierze... ale dobra partia się szykuje :D - nie dla mnie ....

:( też mam syna- i przez ten ......urząd nie ma perspektyw :cry:

 

Z tego wszystkiego jak się zalogowałam w czwartek to wisiałam do soboty

- ten mój komputer to juz nic nie robi :evil: nawet hasła nie pamięta :evil:

na złom go dziada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Optymizmem pałałam na przedwiośniu.

Teraz przyjęłam postawę Co ma być to będzie.

Wniosek do urzędu trafił w lutym 2004 !

Do czerwca 2005 ! nie potrafił nam wydać durnych warunków !!!!

W końcu plan się uprawomocnił i teoretycznie czekamy na ostateczne pozwolenie,tym razem od razu w starostwie.Teoretycznie powinniśmy dostać pozwolenie "od ręki"....teoretycznie...

Potem się będzie uprawomocniał itd.,itp..

AGNES zawsze możesz pomyśleć że jest nas dwie !!!!

ja też czekam i czekam i czekam......................... cholerka kiedy się doczekam??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

na kazdym etapie budowy sa jakies problemy.Ja zlozylam wniosek do banku o wyplate II transzy. Pani w banku("analityk") stwierdzila ze wedlug niej mamy za mało zrobione i wyplacili mi połowe transzy .Sprawa jest wyjasniana bo prawdopodobnie "nie zauwazyli " kupionych bloczków które stała na paletach. Paranoja!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...