Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa WIOSNA 2005


Gość A-g-n-e-s

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Właściwie to i ja się mogę dopisać do tej grupy. Człowiek zwierzę cokolwiek stadne, gdzieś by się chciało, a tu ani grupy świętokrzyskiej nie ma, ani tych, co to stanęli już dawno na fundamentach... i stoją. Planujemy z mężem ruszyć ostro wiosną 2005, więc może ta grupa to właśnie dla nas?

Pokrótce: lokalizacja - 60 km od miasta, w którym mieszkamy, ale miasteczko rodzinne i działka w miejscu bliskim sercu (tu spędziłam dzieciństwo, znajome lasy, łąki), domek nieduży, ale w sam raz (szczegóły może wkrótce, jak nauczę się przesyłać zdjęcia itp.). Co by tu jeszcze... aha!: jeden syn, jeden pies, kanarek i dwie rybki.

Czy Szanowna Komisja mnie zakwalifikuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to i ja się mogę dopisać do tej grupy. Człowiek zwierzę cokolwiek stadne, gdzieś by się chciało, a tu ani grupy świętokrzyskiej nie ma, ani tych, co to stanęli już dawno na fundamentach... i stoją. Planujemy z mężem ruszyć ostro wiosną 2005, więc może ta grupa to właśnie dla nas?

Pokrótce: lokalizacja - 60 km od miasta, w którym mieszkamy, ale miasteczko rodzinne i działka w miejscu bliskim sercu (tu spędziłam dzieciństwo, znajome lasy, łąki), domek nieduży, ale w sam raz (szczegóły może wkrótce, jak nauczę się przesyłać zdjęcia itp.). Co by tu jeszcze... aha!: jeden syn, jeden pies, kanarek i dwie rybki.

Czy Szanowna Komisja mnie zakwalifikuje?

To ja jestem w posiadaniu :p przez 2 koty i 2 dzieci, Pole 20 m i Kacpra 6l at.A do pracy bedziecie dojezdzali???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie :D :D :D

Ja się wpisuję do Grupy (mam nadzieję że przyjmiecie???).

Czekam na WZiZt ,projekt kupiony,zapewnienia wody,ścieków i prądu są.Ale najważniejsze są PLANY WIOSENNEGO BUDOWLANEGO RUSZENIA.

Wydaje mi się że spełniam podstawowy warunek :lol:

 

Pozdrawiam

Aga

 

Aga, a co potrzebowałaś do załatwienia pradu i scieków?czy trzeba przedstawic dowód własności ziemi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja tak nieśmiało do grupy :-). Jeśli wszystko ułoży się jak trzeba, też chcemy ruszyć na wiosnę. Jesteśmy w trakcie papierologii, ekipy już mamy, powoli chcemy kupować materiały. No i zbieramy siły czyli kasę.

 

Zara - też chwilkę wzdychałam do projektu Gemini, ale do naszej okolicy i WZiZT pasuje jak pięść do nosa :-?

 

Pozdrawiam wszystkich tęskniących za wiosną

 

BabaB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja tak nieśmiało do grupy :-). Jeśli wszystko ułoży się jak trzeba, też chcemy ruszyć na wiosnę. Jesteśmy w trakcie papierologii, ekipy już mamy, powoli chcemy kupować materiały. No i zbieramy siły czyli kasę.

 

Zara - też chwilkę wzdychałam do projektu Gemini, ale do naszej okolicy i WZiZT pasuje jak pięść do nosa :-?

 

Pozdrawiam wszystkich tęskniących za wiosną

 

BabaB

 

A, dlaczego juz materiały?tańsze raczej nie beda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Ta wiosna 2005 zaczyna być realna !!!

W gminie wyłozyli plan !!!!

Pani architekt "raczyła" wyrysować nasz dom po zmianach.

(Uprościlismy dach i skrócili dom o 3 m).

Teraz musimy pomęczyć TP żeby zabrali sobie kabel - radosna twórczość

w postaci kabla na ukos przez całą działkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...