Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub Mlodych Mam


AniaS79

Recommended Posts

sądzę że jakieś zapalenie,

 

ja obstawiam na rota bez wymiotów, jak się nie poprawi to do szpitala

 

p.doktor odrzuciła rota bo nie ma wymiotów

 

Hmm, a dlaczego nie wierzysz swojej lekarce?

 

A ile razy mala sie zalatwila?

Mnie to wyglada na zabki.

 

Generalnie jej wierzę, ale kluska była na obserwacji w szpitalu, a tam szalała jakaś biegunka, dlatego tak mi nie pasi, bo ząbków nie widać

 

ale ostatnia nocka była przespana, także może światełko w tunelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A jak Dagmarka ????? Czy już lepiej ?????

 

Zrobiliśmy badanie moczu, krew miała kilka dni wcześniej

 

i po ogólnym zachowaniu doszliśmy do wniosku z lekarką, że to jednak ząbki

z tymże to jest przypadek inny i najpierw się pchają górne

 

apetytu brak, marudność sinusoidalna, lekkie rozwolniątko a temp. już w normie, ciekawe kiedy się pojawią te zęby i jak cycek to wytrzyma :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex super że badania są w porzadku :lol:

cuc do żąbków się przyzwyczaja chyba że Dagusia będzie chciała zagryść nieco :-? więc nie jest to przyjemne

 

Na moje dzieci zawsze działała moja silna reakcja czyli one do mnie z zębami a ja glośno mowię auuuuuu z obolałą miną :D one zwykle w płacz ale za trzecim razem kojarzyły że przygryzanie unieszczęśliwia karmicielkę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex super że badania są w porzadku :lol:

cuc do żąbków się przyzwyczaja chyba że Dagusia będzie chciała zagryść nieco :-? więc nie jest to przyjemne

 

Na moje dzieci zawsze działała moja silna reakcja czyli one do mnie z zębami a ja glośno mowię auuuuuu z obolałą miną :D one zwykle w płacz ale za trzecim razem kojarzyły że przygryzanie unieszczęśliwia karmicielkę :D

 

no to moja córka to jest udany egzemplarz, bo już dziąsłami próbowała zagryzać, że czułam że boli

i robiłam to samo czyli auuuuu, a ona co oczy duże, rozluźniała cyca i uśmiech na twarzy :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alex super że badania są w porzadku :lol:

cuc do żąbków się przyzwyczaja chyba że Dagusia będzie chciała zagryść nieco :-? więc nie jest to przyjemne

 

Na moje dzieci zawsze działała moja silna reakcja czyli one do mnie z zębami a ja glośno mowię auuuuuu z obolałą miną :D one zwykle w płacz ale za trzecim razem kojarzyły że przygryzanie unieszczęśliwia karmicielkę :D

 

no to moja córka to jest udany egzemplarz, bo już dziąsłami próbowała zagryzać, że czułam że boli

i robiłam to samo czyli auuuuu, a ona co oczy duże, rozluźniała cyca i uśmiech na twarzy :lol: :lol: :lol:

 

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mamusie

 

Pozwolicie sie przylaczyc? Jestem mama prawie 5-letniego Antosia i 9-miesiecznego Jasia. Szczerze mowiac milo mi, ze nie tylko moj szkrab bojkotuje wszystko poza cycusiem mamusi. No nie wszystko, dobre sa jeszcze wszelkie owoce, marchewka i ziemniaczki gotowane na parze. Ale kaszka to juz gryzie w zeby. A Tosiek tak ladnie po niej spal. A tak ma pobudke mniej wiecej co 2 godziny. I do tego jeszcze wychodza nam zabki, a jak juz wychodza to hurtowo - w styczniu wyszly 4.

 

No to co, pasuje do Was? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Mamusie

 

Pozwolicie sie przylaczyc? Jestem mama prawie 5-letniego Antosia i 9-miesiecznego Jasia. Szczerze mowiac milo mi, ze nie tylko moj szkrab bojkotuje wszystko poza cycusiem mamusi. No nie wszystko, dobre sa jeszcze wszelkie owoce, marchewka i ziemniaczki gotowane na parze. Ale kaszka to juz gryzie w zeby. A Tosiek tak ladnie po niej spal. A tak ma pobudke mniej wiecej co 2 godziny. I do tego jeszcze wychodza nam zabki, a jak juz wychodza to hurtowo - w styczniu wyszly 4.

 

No to co, pasuje do Was? :wink:

 

Jak dla mnie idealnie :D :D :D, jeszcze tylko opinia szefów potrzebna :p :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może i ja tak nieśmiało się podłączę? :D

Mam takiego małego smyka w domu - Mikołajka. Właśnie niedawno skończył rok (28.02). Ma całe 9 zębów - i dwa następne w drodze :) Nie chodzi, nie raczkuje (bo mu się nie chce :-? ). Tzn. przemieszcza się na swój sposób - "jeździ pupą" na siedząco :wink:

Hmm, co tu jeszcze.... Je już praktycznie wszystko (w granicach rozsądku oczywiście :wink: ), ostatnio nawet cierpi na jakiś mlekowstręt, żadnych kaszek itd.nie chce :-?, no chyba,że serek jakiś mu wcisnę- zdecydowanie preferuje mięso.

Jesienią zaczynamy budowę domku, bo nam trochę ciasno - a na razie rozpoczęliśmy batalię z przepisem działki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My regularnie po kąpieli manipulujemy :wink: przy sprzęcie Tomka. Jest duża poprawa bo do niedawna nie dało się tego napletka zsunąć i czekałby go zabieg.

 

MAm pytanko:

zauważyłam u Tomka niepokojący objaw: czerwone policzki , ciężko mi było stwierdzić na co może byc to alergią, ale chyba juz wiem mleko - dostał dziś rano 2 łyżki jogurtu naturalnego i po 3 godzinach poliki zapłonęły.

Czy ten problem jest komuś nieobcy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My regularnie po kąpieli manipulujemy :wink: przy sprzęcie Tomka. Jest duża poprawa bo do niedawna nie dało się tego napletka zsunąć i czekałby go zabieg.

 

MAm pytanko:

zauważyłam u Tomka niepokojący objaw: czerwone policzki , ciężko mi było stwierdzić na co może byc to alergią, ale chyba juz wiem mleko - dostał dziś rano 2 łyżki jogurtu naturalnego i po 3 godzinach poliki zapłonęły.

Czy ten problem jest komuś nieobcy?

 

czy polega to na lekkim odsuwaniu napletka ?

 

mnie obraz czerwonych polików nie jest obcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...