Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klub Mlodych Mam


AniaS79

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My regularnie po kąpieli manipulujemy :wink: przy sprzęcie Tomka. Jest duża poprawa bo do niedawna nie dało się tego napletka zsunąć i czekałby go zabieg.

 

 

U nas też manipulacje :lol: ale jest tak samo jak było (czyli nie da się zsunąć) a Mikołaj ma już rok. A nie Wiesz może w jakim wieku przeprowadza się taki zabieg? Bo ja już zaczynam się trochę tym niepokoić... :( Niby małemu (tzn dziecku :wink: ) to w niczym nie przeszkadza - póki co :wink: Tylko jak sika to mu się taki balonik robi... :-?

 

A szorstkie policzki to chyba najczęściej właśnie po krowim mleku. My nie mieliśmy tego problemu, ale siotrzenica tak do 1,5 roku reagowała w ten sposób na mleko, jogurty i sery. Ale to chyba z wiekiem przechodzi - teraz ma 4 latka, pije mleko litrami dosłownie i nic się jej nie dzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ma 13 miesięcy i na ostatniej wizycie pediatra pytał czy się polepszyło bo jeśli nie to zrobiłby zabieg. Wywnioskowałam,że miało by to być na dniach.

 

Ola, spokojnie, jak schodzi to będzie good :wink:

A mój małż zawsze powtarza, że w okolicach dorastania jakoś tak sobie chłopcy radzą z tym problemem sami, że nie potrzeba chirurga :oops: 8)

 

tez się o to martwiłam, ale już mi przeszło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja chyba mogę do Was dołączyć. Jestem mamą 6 letniej Dominiki, 4 letniej Patrycji i maluszka w brzuszku, który jak się okazało na USG też jest dziewczynką. Także mój mąż będzie miał niezły babiniec. A tak bardzo chciałam mieć synka...

 

Witaj dominka

 

czwarty będzie syn :lol: wiem co mówię :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ma 13 miesięcy i na ostatniej wizycie pediatra pytał czy się polepszyło bo jeśli nie to zrobiłby zabieg. Wywnioskowałam,że miało by to być na dniach.

 

czytałam że ok 9 roku życia

 

tu czytałam

http://smigielski.net/index.php?cms=pytania&kategoria=35&strona=2

 

i tu

 

http://gorniak.strefa.pl/stulejka.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek ma 13 miesięcy i na ostatniej wizycie pediatra pytał czy się polepszyło bo jeśli nie to zrobiłby zabieg. Wywnioskowałam,że miało by to być na dniach.

 

Ola, spokojnie, jak schodzi to będzie good :wink:

A mój małż zawsze powtarza, że w okolicach dorastania jakoś tak sobie chłopcy radzą z tym problemem sami, że nie potrzeba chirurga :oops: 8)

 

tez się o to martwiłam, ale już mi przeszło :wink:

 

nie ma to jak obcykany mąż mój tylko :o tak patrzy i nic nie wie

dobrze że Was mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.kolobok.us/smiles/standart/yahoo.gif Tadam, a moje dziecię wczoraj stanęło wreszcie o własnych siłach http://www.kolobok.us/smiles/standart/yahoo.gif

 

Hehe, w sumie to żaden wyczyn w wieku 12 m-cy :lol: , ale i tak się cieszę :D

 

No to wielki buziak dla Mikołaja :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzcie mi moje kochane jak podać małemu ( trzy miesiące ) syrop

:-? :-?

jest tylko na piersi i nie znosi żadnych smoczków ani butelek :( :( :(

podaje mu strzykawką ale tak się boję że się zaksztusi :-? :-? :-?

a pozatym umie już wypluwać :evil:

ma czerwone gardło i narazie jest na obserwacji czy zwalczy sam czy też nie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poradzcie mi moje kochane jak podać małemu ( trzy miesiące ) syrop

:-? :-?

jest tylko na piersi i nie znosi żadnych smoczków ani butelek :( :( :(

podaje mu strzykawką ale tak się boję że się zaksztusi :-? :-? :-?

a pozatym umie już wypluwać :evil:

ma czerwone gardło i narazie jest na obserwacji czy zwalczy sam czy też nie :-?

 

jak moje dziecię wypluwa z łyżeczki lekarstwo dzielę je na mniejsze porcje np 1/4 łyżeczki i podaję po 15 min następne 1/4 lyżeczki ( jak trochę zapomni co jest na łyżeczce :lol: )

strzykawka do leków jest najlepsza

gdy trzymasz malucha w pionie to nie powinno być problemu

dawkę leku w strzykawce też można podzielić na mniejsze dawki i podawać w malych odstępach czasu

 

no i zdrówka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy :lol: Myślę, że jak już raz stanął to teraz już będzie coś sam kombinował. Bo już mam dosyć jeżdzenia po neurologach, ortopedach itd. :lol:

 

Karolka, ja Mikołajowi zawsze wciskałam syropek na takiej płaskiej łyżeczce po trochę, hmm..., ale nie zawsze trafiało do buzi :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy :lol: Myślę, że jak już raz stanął to teraz już będzie coś sam kombinował. Bo już mam dosyć jeżdzenia po neurologach, ortopedach itd. :lol:

 

Karolka, ja Mikołajowi zawsze wciskałam syropek na takiej płaskiej łyżeczce po trochę, hmm..., ale nie zawsze trafiało do buzi :-?

 

no właśnie :-? :-? większość ląduje poza buzią :(

i nie wiadomo czy połknął coś , czy powtórzyć czynność :roll: :roll: :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napletki napletkami - większość ojców jakoś sobie z tym poradziła w okresie dojrzewania :) - śmieszne ale prawdziwe - tak więc kochane mamy nie martwcie sie sikawkami synków - poradzą sobie sami.... :)

A co do dziciaczków

Mój Filip jak naraziie poezja jedzenie spanie i kupa (przedwczoraj nie było i strach :)) ale wczoraj już wróciło wszystko do normy - tak więc jakoś sobie radzimy.

Skubany już manipuluje i wie że na rączkach to jest fajniej :)

 

Pozdrawiam

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...