Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa zaczynających na wiosnę '06


Gość Monika $ Seba

Recommended Posts

szymoszkowa

Dzięki za gratulacje, naprawde się cieszymy,bo to była naprawde długa droga do tej działki ,ale o tym opowiem kiedyś w swoim dzienniku,jak juz zaczne go pisać.Ale nie moge wybrać tego właściwego momentu,ciągle jest za wcześnie. :cry: ale dobrze ,że wszystko idzie do przodu :p

marzena i jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Robson

U nas nie znalazłam tej dachówki brassa za taką cenę, więc chyba zostanę przy celtyckiej za 21 zł brutto. Wstawiłam dziś moją "Marysię" ale cosik duża mi wyszła. Dziś też podpisaliśmy umowę na stan surowy otwarty z podbitką za 33tyś ,mogło być lepiej, ale cieszę sie że to już mamy z głowy. Jeszcze tylko muszę popracować nad załozeniem dziennika budowy i podzielę się "moją drogą przez mękę" przesadzam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawaim wszystkich.Jesteśmy z Gorzowa Wlkp.My także ruszamy z budowa wiosną 2006.Budujemy dom http://www.konradmatuszewski.prv.pl M-137.

Prawie już mamy brygadę, która postawi nam po dach.Potem odczekamy i znowu na wiosnę ruszymy ale wtedy już szybko. Jeśli ktoś będzie laskaw rzucić okiem na nasz projekt i podzielić się swoją opinią będe wdzięczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj R>H

Dobrze znam ten projekt, bo już mięłiśmy go kupić, kiedy okazało się, że jednak nie zmieści się na naszej działce. Domek bardzo nam się podobał, chcieliśmy wprowadzić kilka zmian, już nawet rozmawiałam z architektem na ich tema. Na zdjęciach z realizacji tego domku zauważyłam, że ludzie podnieśli ściankę nad garażem i powstał tam szósty pokój. Tak też chcieliśmy zrobić. Planowaliśmy również zrobić sobie łazienkę przy sypialni zamiast pomieszczenia gospodarczego na poddaszu. Ale cóż, wąska działka zmieniała nasze plany i teraz mamy już inny projekt.

A, gdzieś na forum widziałam zdjęcia tego domku- ktoś go budował- może warto poszukać?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabaluga dzięki za szybką odpowiedz, będę buszować po forum może znajdę tego kogoś kto buduje ten domek. My też bardzo byliśmy ograniczeni waską działką ale akurat ten się zmieścił.Na górze z pomieszczenia gospodarczego zrobimy garderobe, a 6 pokój nie jest nam potrzebny.Jeśli przez przypadek znajdziesz gdzieś na forum tego kogoś z M 137 to proszę daj znać.

Pozdrawiam .Poszukam może znajdę jaki Ty budujesz.

Zuczek będe szukać jaki TY budujesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis czas mnie nie bylo a tu praca wre.

 

R>H mnie sie domek baardzo podoba! Praktycznie identyczny jak moj dom w dalich 3 z archonu - ja mam dodatkowo jeszce pokoj nad garazem.

 

tabaluga1 - ja moj projekt dalam do 6 wycen. Najdluzsza trwala 2 tyg., ale zaden wykonawca nie zglosil zatrzezen jesli chodzi o parametry do wyceny! Nie wiem co ci doradzic, ale chyba ekipa troche silowo zaczyna rozmowy.

 

ROBSON68 - ty normalnie cenami porazasz forum :D Moze napisz po prostu gdzie dostales taka cene - wszystkim wielkopolanom sie przyda, a jestesmy na podobnym etapie:) A twoj kieronik budowy super fahowiec, ale drogi niestety. Nie stac nas bylo.

 

Co do moich postepow - mam podpisana umowe na stan surowy otwarty, bez dachu (ale za to z kanalizacja na parterze, czerpniami powietrza i gwc) za 17.800 :D Takze nie najgorzej :D

Mam tez wybranego kierowinka budowy. Mlody facet jakie pol roku po uprawnieniach (wczesniej pracowal jako inspektor na budowach bud. mieszkalnych, tarz zreszta rowniez w duzej firmie). Sam buduje sie od wiosny - nadajemy na podobnych falach, planujemy te same rozwiazania. Bardzo ambitnie podchodzi do tematu - od zeszlego czwartku bywa u mnie co 2 dni :) A tego super cena:) Wszystkim z Poznania moge polecic - piszcie na priv.

Skladamy tez wnioski kredytowe (kupowc materialow nie moge bo nie mam za co :( ), ale bez prawomocnego pnb i dziennika budowy troche ciezko... ale nic ... byle do przodu.

 

Dalam tez okna do wyceny. W niektorych fabrykach tzw. okna typowe sa tansze i prosze ich od razu zeby dostosowali mi wymary okien do typowych, zebym mogla zrobic wlasciwe otwory w murze. Zapytania wyslalam do 5 firm, ktore polecili mi ludzie z forum. "Okniarze" udzielaj mi przy okazji wielu rad :)

 

pozdrawiam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich nowych forumowiczów. Im bliżej wiosny, tym nas więcej :D :wink: .

 

Nie zdążyłam przejżeć wszystkich domków, ale bardzo mi się podobał domek R>H wygląda na bardzo przytulny.

 

Jutro odbieramy dokumenty do PNB i we czwartek jadę je złożyć do urzędu :D :D :D :D :D :D :D :D W końcu się udało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...