Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa zaczynających na wiosnę '06


Gość Monika $ Seba

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A ja dzisiaj dostałam warunki zabudowy. Ale się cieszę. :p :D :p :D :p

Teraz tylko szybciutko pozwolenie na budowę (to dostanę prawie od ręki)

I potem biegiem po kredyt, bo chcą nam zabrać kredyty walutowe. Biednem zawsze wiatr w oczy :evil:

 

 

GRATULACJE !!!

 

W piątek dostaliśmy decyzję o odrolnieniu, a właściwie pismo, w którym starostwo pisze, że w naszym przypadku nie ma odrolnienia ze względu na rodzaj i klasę ziemi :-? Ciekawa jestem po co w takim razie jest to potrzebne i dlaczego musiałam na ten kawałek papierka czekać aż miesiąc :o :o :o

 

Po wczorajaszych rewelacjach dotyczących kredytów walutowych :evil: , stwierdziłam z mężem, że najwyższy czas zacząć się rozglądać za kredytem, bo nie wiadomo co to będzie po 1 kwietnia :-? :-? . A tak swoją dorogą, to dlaczego ktoś za manie ma decydować w jakiej walucie mam brać kredyt :evil: :evil: :evil: :evil: W końcu wiem co robię i na co się decyduję, pradwa ? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja proszę o opinię: dostałam wycenę stanu surowego zamkniętego- 35000zł. Dom o pow. 140m -parter, poddasze użytkowe, dach- odeskowanie i ułożenie gontu. Gość jest podobno bardzo solidny i rzeczowy. Z rozmowy wynikało, że jest dokładny i nie lubi fuszerki. Ma swój sprzęt i ekipę. Czy to dużo????

Błagam pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Na wiosne zaczynam budować Bryze 3 z MTMStyl

http://mtmstyl.pl/projekty/jednorodzinne_z_uzytkowym_poddaszem/bryza_3/default.asp?id=406

Dzisiaj dogadałem ekipe (za 155 m2 po adaptacji projektu), powiedzieli mi 15.000 zł. Cena od pierwszej łopaty aż po komin. Znają się na robocie i są solidni. Jednym słowem "niech się mury pną do góry...!!

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Zaczęliśmy budowani! Przed zimą zdążyliśmy ze stanem "zero" i czekamy na wiosnę!

Czy dom musi jakiś czas odstać swoje? Czy za rok można już mieszkać? Jakie są Wasze plany???

 

 

Witajcie! :)

 

My planujemy budowę pod zamieszkanie na 2 lata. W tym roku stan surowy (same mury nośne + więźba z odeskowaniem i papą), a w przyszłym od wiosny ocieplenie, ściany osłonowe, dachówka, okna. No a później wykańczająca wykończeniówka :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po przerwie i dziękuje acca5 i marzenie i jackowi za słowa otuchy, że nie ja sama tak całkiem sama borykam się z tą całą budową, z którą już teraz tyle problemów, chociaż de fakto jej jeszcze nie ma :evil:

 

Nam kłopoty rodzinne zżarły prawie całą kasę. Mamy na stan zero. No i nie wiem, czy się na to porywać i czekać na cud, czy sobie odpuścić na rok. A mieliśmy zaczynać w kwietniu :cry: :cry: :cry:

 

Kredyt na tym poziomie odpada. Oboje z Panem Koalą pracujemy w wolnych zawodach, których spektakularne, ale mocno nieregularne dochody są bankom bardzo niemiłe. Nie jesteśmy niestety w stanie sprecyzować naszych dochodów w najbliższym czasie... Zapowiadają się obiecująco, ale czy takie będą :o

 

Chyba przyjdzie mi tylko z zazdrością podczytywać forum o waszych postępach. Powodzenia...

 

Pan Koala oczywiście uważa, że niepotrzebnie się denerwuję, i że jeżeli to tyle stresu kosztuje to może jednak na razie dać spokój...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam:

A ja proszę o opinię: dostałam wycenę stanu surowego zamkniętego- 35000zł. Dom o pow. 140m -parter, poddasze użytkowe, dach- odeskowanie i ułożenie gontu. Gość jest podobno bardzo solidny i rzeczowy. Z rozmowy wynikało, że jest dokładny i nie lubi fuszerki. Ma swój sprzęt i ekipę. Czy to dużo????

Błagam pomóżcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...