Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa zaczynających na wiosnę '06


Gość Monika $ Seba

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Byłam dziś w expanderze i póki co nie znaleźli mi nic ciekawszego od tego co sama wyszukałam. Ciekawe jak jutro w open.

W PKO BP mogło by się udać w CHF 2,1% przy wkładzie poniżej 20%, inne warunki nie najgorsze tylko jakaś dziwna wyplata transz. Na razie szukam dalej.

Mąż pojechał spotkać się z budowlańcem zeby odebrac wycenę, ciekawe ile nam wyliczył? Niestety z naszego w założeniu bardzo prostego domku zrobił sie w końcu domek trochę bardziej skomplikowany :oops:

 

Skad PKo dalo wam takie waruki!!! :o Gratuluje. Jesli chcesz napisz na priv do dam ci namiary na mojego doradce (Efekt - przyjezdza na spotkanie gdzie chcesz). My mamy przez niego kredyt w GE (dzis podpisujemy umowe) na 2,3% i bdb pozostale warunki - w innych bankach proponowano nam ok 2,6-2,9, Mbank 2,45%. W Gr zeszli na tyle przy negocjacjach. Ale my nie mielismy tak borych warunkow jak ty na poczatku, wiec nie wiem czy cie to zaineresuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi, czy cena na porotherm 25 P + W 3,75 brutto klasa 15 jest dobra? Jak patrzę na cenę katalogową to myślę, że nieźle?

Ja dzisiaj z Nadstagi dostalam wycene na 3,02 netto, wiec 3,68 brutto.

 

Więc ta moja cena to widzę, że taka w normie... Dla kilku groszy różnicy chyba nie będziemy szukać gdzie indziej, bo ta nasza hurtownia jest na miejscu i transport z rozładunkiem będziemy mieli gratis :wink:

 

Co do podwyżki... Liczyłam, że jakby poszedł 7% w górę to zapłacilibyśmy 600 zł więcej na całości. Nie wiem więc czy jest sens żeby teraz kupować. Chociaż może od początku powinno się liczyć każdy grosz?

 

Dzięki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak mój informator miał trochę racji z tą obniżką porothermu. Właśnie mam przed sobą gazetę z reklamą hurtowni budowlanej. Co prawda nie ma tu ceny porothermu 25 P+W, ale porotherm 30 P+W kosztuje teraz 2.60 zł z Wat.

W ubiegłym tygodniu chcieli za niego 2.80 zł i to już po negocjacji.

 

Próbowałam dodzwonić się tam ,by dowiedzieć się o ceny porothermu 25, ale nikt nie odbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabaluga

Na pewno Ci się nie pomyliło?! To bardzo mało! My za 25 P+W mamy 3,75 brutto!

 

 

Napisałam o cenie porothermu 30 P+W- 2.60. Porotherm 25P+W jest droższy, a ja chciałam się dowiedzieć, czy też ma cenę promocyjną.

 

U mnie Porotherm 25P+W jeszcze tydzień temu kosztował 3.95zł w jednej, a 4,05 w drugiej hurtowni.

 

30 P+W w zeszłym tygodniu miał cenę 2.80zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :p

A powiedzcie mi, czy cena na porotherm 25 P + W 3,75 brutto klasa 15 jest dobra? Jak patrzę na cenę katalogową to myślę, że nieźle?

Kurcze !,a ja kupiłem 25 p+w w zeszłym roku za 3,95 br. i cieszyłem się jak szalony ,że udało mi się tak tanio!!! :oops: :oops:

Skąd Wy bierzecie te ceny?! W mojej okolicy takie nie istnieją!!! :o

 

 

Pozdrówka! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :p

A powiedzcie mi, czy cena na porotherm 25 P + W 3,75 brutto klasa 15 jest dobra? Jak patrzę na cenę katalogową to myślę, że nieźle?

Kurcze !,a ja kupiłem 25 p+w w zeszłym roku za 3,95 br. i cieszyłem się jak szalony ,że udało mi się tak tanio!!! :oops: :oops:

Skąd Wy bierzecie te ceny?! W mojej okolicy takie nie istnieją!!! :o

Pozdrówka! :D

 

A jaka ta okolica? Moja cen pth 25 to jest podana na pierwszym faxie - jeszcze bez zadnych negocjacji:)

 

A buduje moze ktos z wielkopolan z maxa? Gdzie, jakiego i w jakiec cenie kupujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :p

A powiedzcie mi, czy cena na porotherm 25 P + W 3,75 brutto klasa 15 jest dobra? Jak patrzę na cenę katalogową to myślę, że nieźle?

Kurcze !,a ja kupiłem 25 p+w w zeszłym roku za 3,95 br. i cieszyłem się jak szalony ,że udało mi się tak tanio!!! :oops: :oops:

Skąd Wy bierzecie te ceny?! W mojej okolicy takie nie istnieją!!! :o

Pozdrówka! :D

 

A jaka ta okolica? Moja cen pth 25 to jest podana na pierwszym faxie - jeszcze bez zadnych negocjacji:)

 

A buduje moze ktos z wielkopolan z maxa? Gdzie, jakiego i w jakiec cenie kupujecie?

 

Mężowi na pierwszej rozmowie zaproponowali Porotherm P+W 25 za 3,64 brutto - też w Nadstadze, w tym tygodniu. Też zapowiadali, że od marca będzie drożej 5 do 8%...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skad PKo dalo wam takie waruki!!! :o Gratuluje. Jesli chcesz napisz na priv do dam ci namiary na mojego doradce (Efekt - przyjezdza na spotkanie gdzie chcesz). My mamy przez niego kredyt w GE (dzis podpisujemy umowe) na 2,3% i bdb pozostale warunki - w innych bankach proponowano nam ok 2,6-2,9, Mbank 2,45%. W Gr zeszli na tyle przy negocjacjach. Ale my nie mielismy tak borych warunkow jak ty na poczatku, wiec nie wiem czy cie to zaineresuje :)

 

To byłby nas trzeci kredyt w PKO BP. To byłoby minimalne oprocentowanie, wyjściowe to 2,8%. Ale na takie 2,1 % musiałaby zgodzić się centrala w Warszawie po rekomendacji naszej kobitki, więc jest to jedynie szansa a nie pewnik :(

Z Open Finance mam duzo lepsze wrażenia niż z Expandera, doradca zaproponował nam wyjściowo 2,55% z możliwością negocjacji w Fortisie. W przyszłym tygodniu złoży wstępne wnioski do banku i zobaczymy co nam zaproponują. Z expanderem damy sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Hurtownia za porotherm 25 P+W powiedziała mi 3.10 zł za porotherm 30 P+W 2.90 zł.

A ja kupiłem maxa za 1.32 zł, dzisiaj zrobiłem przedpłate. Mieszkam w tarnowie mieście producenta (leier) i to może wpływać na cene!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

 

My się jeszcze w hurtowni nie targowaliśmy, ale jak powiedzieli nam cenę 3,75 brutto, to mąż zapytał czy można coś opuścić i usłyszał, że nie bardzo, bo to i tak niska cena, a oni tak sobie nie mogą opuszczać cen na porotherm, bo mają narzucane od producenta. Możliwe to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiatm zuczku

Nie wiem, trudno mi powiedzieć. Możliwe że nie ponoszą kosztów transportu do hurtowni. Producent jest w tym samym mieście i dzięki temu cena dla klijenta może być niższa. Wiem że ceny w Tarnowie oscylują w tych granicach co podałem wcześniej, różnica ok. 0,10 zł.

 

Pozdrawiam :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...