Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa zaczynających na wiosnę '06


Gość Monika $ Seba

Recommended Posts

Nikt tutaj nie mówi że Plecewice są gorsze, poszukaj opinii na forum. Chodzi o to że jak chcę kupić np. Leiera to Leiera a nie np. Jopka bo akurat go mają w hurtowni i "to jest to samo".

Co do wyższości jednego produktu z ceramiki poryzowanej nad drugim, to trzeba sprawdzić wsp. U i czy dany producent oferuje potrzebny nam rozmiar itd. O "markowości" porothermu dyskusji na forum już było wiele :wink: :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

BLANKA P - mi co porothermu powiedzieli w hurtowni, ze cena pozostaje taka sama, bo zimno i sezon sie jeszcze nie rozkrecil. dachowki i okna polaciowe bez zmian. Co do resszty czekam na wycene. Glownie maxow z Cerpol kozlowice i porotonu z Robena.

 

zuczek wg wszelich wyliczen zeby kredyt wzety we franku przewyzszyl kosztem zlotowkowy (zakladajaz, ze w umowe mamy zapisane oprocentowanie ze stala niezmienna marza banku + Libor) frank musialby skoczyc do 3,8 zł. Jeszcze nie osiagnal takiej wartosci w historii i nie jest to prawdobodobne w najblizszych latach. Zawsze pozostaje tez bezplatana opcajprzewalutowania (chco wiem ze tak straci sie wtedy na przeliczeniu kursow - wiec jest to ostatzcnosc). Przy kredycie we franku lepsza jest tez zdolnosc kredytowa przy niskich dochodach i lepsze warunki kredytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma handlowa Krzysztof Nadstaga tel.: 061 29 51 303, 2970723 w Obornikach.

Od strony Poznania, to za Obornikami, dokładnie w Dąbrówce Leśnej, ul.Ludomska 2. Ja na ostatniej fakturze mam nr tel. 061/29-70-725 lub 29-70-723 , 29-61-303

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nam w tartaku Pan powiedział, że mamy z zamowieniem wiezby przyjachec 2 tyg wczesniej to ja po prostu przygotuje. Nie wiem z jakiego drewna? Czy z zimowego? Cena 700-750 zł za kubik impregnowanej (chyba brutto,ale to maz rozmawiał).

zuczek - podeślij mi namiary na ten twoj tartak please

:)

 

Z nowośi mamcene 2,89 za porotherm 25 i 3,00 za poroton T24. Cm róznicy i musze jeszcze pzeliczyć jak wychodzi za m2 muru. I poroton musze dodatkowo zapłacić za transposrt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...