Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa zaczynających na wiosnę '06


Gość Monika $ Seba

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Joanna i Janusz,dajcie znać jak będziecie po rozmowie z architektem.Gdzieś ktos sie skarżył,że ekipy nie umieja robić z silikatów.A o ociepleniu-mówia mi,że jeśli jest kasa to lepiej wełną.No to ja chyba styropian.Malgosia

 

 

ok. W przyszłym tygodniu dam znać (po świętach "zniczowych")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też planuję zacząć na wiosnę

szybką budowę i przeprowadzkę do schnącego

dlatego rozważam silikaty i wełnę

choć fundusze baaardzo ograniczone

:lol:

 

Cześć, ładną masz ksywkę!

No właśnie ja też tak chcę jak Ty - to samo tempo i ten sam materiał. A dlaczego właśnie silikat? Czy dla takiego tempa budowy ten materiał jest dobry, czy nie będzie za mokro? Masz jakieś fachowe informacje? Napisz wszystko co wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O,to coraz nas wiecej interesujących się silikatami.Ja pod koniec [przyszłego tygodnia będę coś wiedziała to dam znać.Czytałam o silikatach i wydaja się całkiem dobre ale murarz powiedział,że będą przemakały i że w domkach tego nie robił.Może one są trudniejsze w murowanou i stąd ta niecheć? :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomożcie mi proszę, bo nie wiem jak zmienić ten napis , który mieści sie u mnie pod "pozdrawiam". Chcialabym, zeby tam było " nasz projekt" i dopiero gdy na to wejde, zeby mnie przekierowalo do projektu. Nie umiem tego zrobić.

to i ja się dołączę :lol:

 

trzeba trochę zmienić kod html w podpisie.

np tak:

 

Dziennik budowy

Komentarze

a u mnie sie nic nie zmieniło po wpisaniu tego :(

chyba ze to troche trwa! tak czy owak dzieki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to może i ja się dołącze, zamierzam również wystartować na wiosne, na razie projekt się adoptuje u Pani architekt.

Jutro dla potrzeb oceny geotechnicznej potrzebnej do adaptacji fundamentów mam wykonać dwa wykopy po 1,5m głębokości :-(.

Jak będe miał gotowe przyjedzie konstruktor, popatrzy, i mogę zasypywać.

No coż, pierwsze wykopki na własnej działce ;-).

Pozdrawiam wszystkich przygotowujących się do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się dołacze.

Chcemy zaczac na wiosne. Na razie mam WZ. Wstepna umowe z ZE.

Projekt juz wybrany, tylko trzeba go zakupic i poszukac jakiegos architekta, ktory zrobi adaptacje.

 

A jak juz to bedziemy mieli to skladamy wniosek o pozwolenie na budowe i zaczynamy starania o kredyt.

Ech ciezkie czasy przed nami... 8)

Ekipy jeszcze nie mamy i pomyslu z czego bedziemy budowac rozwniez ;)

 

Dzis zaplacilismy pierwsza rate za przyłacze wody - wode maja przylaczyc do wrzesnia 2006, ale chyba i tak wykopiemy studnie w miedzy czasie.

 

A czym planujecie ogrzewac Wasze domy?

 

A tak wygląda nasz przyszły domek:

Projekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy tylko ja bede zaczynac budowe w Krakowie???

 

Nie mam jeszcze tych okropnych zezwolen i wciaz czekam na papierki. Aż sie boje myslec o wiosnie. Nie mam ekipy, i nie bardzo wiem jak sie za to zabrac.... co rusz ktos kogos przestrzega o oszustach. skontaktowalam sie z 3 firmami ale ... jak na razie nie odpisują (po 2 miesiącach) albo nie chca wspolpracowac albo ... diabli wiedza co...

Przewiduje wiosne jako koszmarną katastrofe, bo wszystko bedzie na mojej glowie....

nie moge powiedziec ze sie nie boje i ze z radoscia oczekuje wbicia pierwszej lopaty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...