Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

grupa zaczynających na wiosnę '06


Gość Monika $ Seba

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,6k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wszyscy się budują .

Cieszą sie że domek w oczach rośnie mają problemy z materiałem. Podziwiają swoje i sąsiadów kominy.

A ja nie mam problemów bo prawie trzy tygodnie temu po wylaniu chudziaka panowie majstrowie poszli na inną budowę. Mają przyjść w poniedziałek i budować mury. Cała działka zawalona cegłami. Już nie mogę się doczekać. Pozdrawiam inwestorów z całego kraju. Jak to kiedyś śpiewano ? " Budujemy nowy dom, jeszcze jeden nowy dom...." albo coś takiego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa naprawdę super, niestety przez to, że zamówiłam złe kołnierze do okien dachowych, to nie skończyli w sobotę. Pojechali na inną robotę. Będą kończyć u mnie we wtorek, więc napiszę jak to wszystko się przedstawia.

Jak możesz to napisz mi ile biorą za metr poł. dachówki i nr telefonu. bo szukam dobrej ekipy na koniec lipca początek sierpnia.

Szukam też dobrej ekipy do tynków, jak ktoś ma taką to bardzo proszę o namiar. Pozdrawiam wszystkich budujacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak mi się wydawało tylko ,że pani z Gminy twierdzi ,że dwa tygodnie trzeba czekać ale od mometu kiedy wrócą do niej zwrotki z pism które wysłała do sąsiadów o pozwoleniu na budowę.

np dostajesz pozwolenie 01.06 .w miedzyczasie spływaja te pisemka o których wspominała pani x i także w tym czasie składasz wniosek owydanie dziennika budowy,jak go dostaniesz do reki to z nr dziennika budowy i reszta zgłaszasz zamiar budowy-albo załatwia to za ciebie kierownik -ja załatwiałam osobiscie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ale zakręt! :x :evil: Czy ktoś też ma taki problem: chcieliśmy budować z U220, a tu jak za komuny: NI MA PANI! Cegielnie nie nadążają z produkcją, hurtownie zamawiają już na sierpień, ceny rosną prawie że z dnia na dzień! :evil: A w hurtowniach nie wiedzą co się dzieje. :roll: Twierdzą, że takiego zwariowanego roku jeszcze nie było. Istne szaleństwo i ogólnie dezorientacja wszędzie! Co się dzieje???!!! :roll: :evil: Z porothermem słyszałam to samo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też tak mi się wydawało tylko ,że pani z Gminy twierdzi ,że dwa tygodnie trzeba czekać ale od mometu kiedy wrócą do niej zwrotki z pism które wysłała do sąsiadów o pozwoleniu na budowę.

My aby nie czekać na zwrotki z poczty sami zabawialiśmy się w listonosza pani dała nam listy a my w parę minut obeszliśmy sąsiadów i podpisali zwrotki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patras nie daj sie zwariowac - uprawomocnienie sie pnb to formalnosc. Jak nie miales problemow z sasiadami na etapie WZiZt to teraz sie nie mezc. Te dwa tygdnie szybka zleca jak wykorzystasz je na negocjajcjie w hurtwniach, wybor okien, szukanie ekip podpisywanie umow. itd. :D

 

zuczek a ja myslalam, ze ty pustaki masz juz dawno zamowione :o Wiem, ze ceny ceramiki od marca mocno poszybowaly w gore (przynajmnie na pth - bo sprawdzalam ile zaoszczedzilismy :wink: ). A u nas teraz sie bardzo duzo buduje - wlasicie gdzie nie poejdziesz i sie nie obrocisz to budowa :D Napisz jak tam uciebie z tym metarialem :)

Ja osobiscie nie maialam zadnych problemow - ale ja to w przyszlym tygdniu juz koncze dach i dzialowki na poddaszu :D Mowie wam - zakochalamsie w swoim wlasnym domu w stanie surowym! :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...