Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zielona Góra, Żary - meldować się!!!


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mam jeszcze jedna prosbe; jakie wklady kominkowe polecacie? che kupic cos dobrego ale nie wydajac 8 albo 10 tysiecy na sam wklad

pozdro

Cze

ja mam z plaszczem wodnym , z podwojna szyba, model Lazar Westa:

http://www.hkslazar.pl/produkty,westa-z-szyba-plaska,12,36.html

 

kosztuje nie mało bo ok 7tys, pale w nim juz 3 sezon i powiem ze jest rewelacyjny. Pale tydzien czasu i szyba jest nadal czysta. Producent jest bardzo uczciwy, pekla mi raz szyba, poniekad z mojej winy" uznali mi reklamacje i wymienili....całe drzwiczki na zupelnie nowe, z nowa lepsza uszczelką sznurową za free :))

 

Ogrzewam nim domek 140m2 i nawet przy mrozach -20 stopni nie ma problemu z ogrzaniem. Ma wysoka sprawnosc, zeszłej zimy koszty ogrzewania wyniosly mnie 8m przestrzennych drewna bukowego oraz zuzylem gazu za 500zl.

Pozdro

Hugo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Ja natomiast jestem na etapie zbierania dokumentacji i wszystko idzie ładnie do przodu. Jeszcze tylko mapa od geodety i składamy dokumenty na pozwolenie:) ale nadal nie mam ekipy do SSO :( witek86 pisał, żebym przeszukał wątki, ale nie mogę znaleźć żadnych namiarów na polecane firmy. Może ktoś poda coś konkretnego. Najlepiej jakby firma była z okolic Żagań, Żary ale może i ta z ZG zgodzi się u mnie budować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast jestem na etapie zbierania dokumentacji i wszystko idzie ładnie do przodu. Jeszcze tylko mapa od geodety i składamy dokumenty na pozwolenie:) ale nadal nie mam ekipy do SSO :( witek86 pisał, żebym przeszukał wątki, ale nie mogę znaleźć żadnych namiarów na polecane firmy. Może ktoś poda coś konkretnego. Najlepiej jakby firma była z okolic Żagań, Żary ale może i ta z ZG zgodzi się u mnie budować.

 

888604338-polecam z czystym sumieniem w razie czego możesz zgonić na mnie:)

ale nie wiem czy mają terminy itd chcesz zadzwoń

wstawialiśmy po nich okna i nie mogę się do niczego doczepić:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

witam

dziekuje za info na temat kominkow i prosilbym o jeszcze jedna rade; moj wykonawca proponuje mi szpachlowanie i szlifowanie potrojne, mowi ze wtedy sciana wyglada super(tynki gipsowe) ja zeby zmniejszyc wydatki wstepnie zgodzilem sie na podwojne ale tak sobie mysle ze moze i to jest za duzo, co myslicie i jak robiliscie u siebie? nie chcemy sciany gladziutkiej jak lustro , ma byc poprostu rowna sciana

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

wraz z małżonką zakupiliśmy dom pod Zieloną (Świdnica - zaadoptowana stodoła na budynek mieszkalny), na pewno często będę zaglądał na forum w poszukiwaniu porad i inspiracji, bo mamy do urządzenia całe poddasze użytkowe (póki co, nasza 90m2 sypialnia :D). Na chwilę obecną szukam godnej polecenia firmy zajmującej się meblami kuchennymi. Miał ktoś do czynienia z firmą "meble lokator" z Zielonej Góry?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam nową wannę Koło Elipso 160 lewa, wanna nowa. Sprzedam po bardzo atrakcyjnej cenie (850 zł do negocjacji). Nie mogę jej u siebie zamontować ponieważ kupując nie sprawdziłam odporowadzenia wody i ta mi kompletnie nie pasuje. Muszę kupić prawą. Wanna do odbioru w okolicach Szprotawy. Mogę rozważyć dowóz do odbiorcy (w zależności od ilości km) Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr 506107391.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Ja natomiast ekipę już mam i teraz w oczekiwaniu na pozwolenie muszę zrobić objazd po hurtowaniach. Głównie chodzi mi o składy Żary, Żagań, czy ktoś może coś konkretnego polecić? Potrzebuję w zasadzie wszystkiego oprócz Ytonga na ściany zewnętrzne którego zakupiłem już wcześniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...