Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy w Beskidach nikt nie buduje?


Recommended Posts

  • 1 month później...
  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 4 months później...
  • 1 month później...

Witam wszystkich zaczynam budowe na wiosne 2015 dom okolo 110 m2 pow uzytkowej prosty w budowie bez lukarn i balkonow dach dwuspadowy -miejscowosc skoczów

bede budowal metoda gospodarcza czyli ja jako pomocnik i znajomy fachowiec od murowania + jezcze jedna osoba do pomocy jak bedzie potrzebna

 

czy mozecie polecic jakies hurtownie i jakis tartak z w miare tanim materialem z okolic ?

z racji tego ze robocizna wyjdzie mnie bardzo malo chcialem zapytac ile placiliscie za same materialy na stan sso ?

z gory dziekuje za kazda informacje

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam serdecznie

Czy możecie Państwo polecić sprawdzone firmy budowlane, elektryka, firmę do tynków oraz elewacji, i gdzie na Podbeskidziu można kupić silikaty?

 

mogę polecić elektryka: Pan Piotr tel: 603849513

elewacja firma Ekobud 695171742

 

0 poprawek, bardzo porządni ludzie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szukam sprawdzonej, polecanej ekipy budowlanej do budowy stanu surowego domu między Bielskiem a Skoczowem. Może ktoś z Was ostatnio coś budował, albo zna kogoś, kto budował i może kogoś polecić? Robiłem kiedyś "casting" na portalach typu "znajdź fachowca", ale to raczej porażka była.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Cześć, szukam sprawdzonej, polecanej ekipy budowlanej do budowy stanu surowego domu między Bielskiem a Skoczowem. Może ktoś z Was ostatnio coś budował, albo zna kogoś, kto budował i może kogoś polecić? Robiłem kiedyś "casting" na portalach typu "znajdź fachowca", ale to raczej porażka była.

 

Witam

 

Chętnie polecę dobrą i sprawdzoną firmę budowlaną która budowała mój dom. Firma Heliodor z żor. Zrobili mi średnią wycenę prac i czas w którym tego dokonają, poślizgu mieli 1 dzień ze względu na pogodę. Co więcej skasowali mniej niż założyli. na wykończenia jestem już umówiony. Gdyby był ktoś chętny to mogę przesłać nr telefonu na pw.

 

Ja z kolei poszukuję dobrego elektryka który sprosta mojej wymyślatej żonie : (ledy, halogeny i inne światełka) rejon rybnik, żory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam, Jako, że sprawa domu zakończona mogę polecić: Inst co , wod- kan i kominek - Pan Każmierski 505 658 983 - profesjonalne doradztwo i wykonanie, mogę polecić z czystym sumieniem, Panele: Firma Kronodom z Pszczyny, duży wybór , za panele z montażem zapłaciliśmy mniej niż za te same z marketu bez montażu. Dobry kontakt Płytki i ceramika sanit- Firma SOLID z Bierunia- ceny bardzo dobre- szybkie oferty, bez problemu wymiana błędnie przezemnie zamówionych dekorów (100 za szt :) Drzwi zewnętrzne i brama garażowa - Ekspert- Kęty Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu cisza:sleep:

Na dniach ruszam z murami w związku z tym chętnie kupię stemple budowlane w ilości około 150 sztuk. mam jeszcze pytanie czy ktoś z was kupował więźbę

w taktaku w B-B przy ul.Mazańcowickiej ? macie jakieś opinie ewentualnie gdzie można zamówić dobrą niedrogą więźbę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...