Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy w Beskidach nikt nie buduje?


Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej!

Zauważyłem ,że w naszym regionie nikt w tym miesiącu nie zamierza się już wypowiadać(jak na razie).Czyżby budowy "klękły" na okres zimowy?

Ja mam zamiar coś podziałać. Jak zima by była "mało śnieżna" to może się za fundamenty weznę przed wiosną.Na razie projekt złożony do urzędu.Nic tylko czekać na pozwolenie.

Byle do wiosny! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie

Przepraszam, że uderzam do Was, ale szukam pomocy. Buduję się na Śląsku ii znalazłam na internecie stolarza z Waszych okolic a konkretnie Wilamowic:

http://www.complex.slask.com.pl/kontakt.htm

Czy zna ktoś może tą firmę? Czy komuś "obili" się o uszy lub oczy :lol: :lol: :lol:

Niestety nie mam nikogo z polecenia, więc pozostaje mi internet. Oczywiście będę wdzięczna za informację zarówno pozytywne jak i negatywne.

 

Byłabym Wam ogromnie wdzięczna za informację

 

______________

Pozdrawiam

Dobrusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie

Przepraszam, że uderzam do Was, ale szukam pomocy. Buduję się na Śląsku ii znalazłam na internecie stolarza z Waszych okolic a konkretnie Wilamowic:

http://www.complex.slask.com.pl/kontakt.htm

Czy zna ktoś może tą firmę? Czy komuś "obili" się o uszy lub oczy :lol: :lol: :lol:

Niestety nie mam nikogo z polecenia, więc pozostaje mi internet. Oczywiście będę wdzięczna za informację zarówno pozytywne jak i negatywne.

 

Byłabym Wam ogromnie wdzięczna za informację

 

______________

Pozdrawiam

Dobrusia

Przykro mi, to nie moj teren. Mieszkam po drugiej stronie bielska. Jezeli zdjecia w galerii sa autentyczne to wyglada na dobrego fachowca.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zdjęcia też do mnie przemówiły, bo i schody i drzwi wyglądają super.Ale każdy początkujący może sobie też wstawić "niby" swoje zdjęcia.

Super byłoby, gdyby ktoś o nich coś słyszał :)

Jest na to prosta rada...popros zeby Cie zabral na iwestycje ktore robil.Ja tak zrobilem... wtedy na zywo bedziesz miala okazje zobaczyc jaki z niego fachowiec.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam:

Chciałbym dołączyć do szacownego grona, buduję w okolicach Oświęcimia. Poszukuję sprawdzonej ekipy budowlanej na wiosnę 2010,oczywiście za rozsądne pieniądze. Czy może się ktoś pochwalić jakimiś namiarami (może być na priv), będę bardzo wdzięczny. My jesteśmy na etapie zasypanych fundamentów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
Dziękujemy za miłe powitanie. Dziennika budowy niestety nie posiadaliśmy ale zdjęcia domku wklejam

http://images48.fotosik.pl/248/6089f80e22db2c56med.jpg

http://images36.fotosik.pl/135/fc2525507bb45575med.jpg

 

No no...bardzo ladny domek!!

...ale...co Wy tu na tym forum robicie?? domek wyglada juz na wykonczony wiec teraz to juz tylko lezec do gory brzuchem i odpoczywac:)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Czy ktoś może polecić jakąś ekipę od schodów w Bielsku lub okolicach? Chodzi mi o obłożenie drewnem schodów betonowych. W okolicy jest bardzo dużo takich firm, a za dużo razy się już naciąłem, żeby brać w ciemno.

 

Nasze schody są obłożone płytkami, ale znajomi robili w drewnie i są z wykonania zadowoleni. Firma z Bażanowic (koło Cieszyna), jeśli chcesz, dowiem się o namiary :wink:

Hej Cieszynianka,

Czy masz moze jeszcze namiary do tych ludzi od schodow?

Bylbym wdzieczny za jakies informacje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ostatnio u mnie ekipa zajmowała się ociepleniem i wykończeniem paru pomieszczeń na gotowo + ścianki działowe. Są solidni, dostosowują się do wymagań Klienta, ceny mają bardzo przystępne. Przez parę lat pracowali w Norwegii przy wykańczaniu mieszkań. Pełna wycena przed robotą.

 

Ankhou,

Czy o jakies namiary do nich mozemy prosic?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...