Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy w Beskidach nikt nie buduje?


Recommended Posts

Witam wszystkich,

 

Czy ktoś może polecić jakąś ekipę od schodów w Bielsku lub okolicach? Chodzi mi o obłożenie drewnem schodów betonowych. W okolicy jest bardzo dużo takich firm, a za dużo razy się już naciąłem, żeby brać w ciemno.

 

Nasze schody są obłożone płytkami, ale znajomi robili w drewnie i są z wykonania zadowoleni. Firma z Bażanowic (koło Cieszyna), jeśli chcesz, dowiem się o namiary :wink:

Hej Cieszynianka,

Czy masz moze jeszcze namiary do tych ludzi od schodow?

Bylbym wdzieczny za jakies informacje.

 

Pozdrawiam

 

Poszło na priv :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witajcie!

 

O istnienu Grupy dowiedzielismy sie doslownie pare godzin temu. Bardzo cieszy nas to, ze w Beskidach tez sa osoby chetnie dzielace sie swoimi doswiadczeniami, sluzace porada i cennymi wskazowkami;) To nieoceniona pomoc w przebrnieciu przez wszystkie etapy stawiania domu, zwlaszcza gdy samemu nie mozna byc na miejscu.

 

Przymierzamy sie do budowy domu (220 m2) w Lekawicy kolo Zywca. Mamy juz PnB, procedura przylaczania mediow w toku (wydane warunki techniczne z kanalizacji i energetyki juz nadeszly, woda ze studni glebinowej), obecnie szukamy wykonawcow stanu surowego zamknietego. Planujemy rozpoczac budowe wiosna (kwiecien,maj) tego roku.

 

A teraz czas przekopac te 27 stron:)

 

Pozdrawiamy,

 

Marta i Damian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

O istnienu Grupy dowiedzielismy sie doslownie pare godzin temu. Bardzo cieszy nas to, ze w Beskidach tez sa osoby chetnie dzielace sie swoimi doswiadczeniami, sluzace porada i cennymi wskazowkami;) To nieoceniona pomoc w przebrnieciu przez wszystkie etapy stawiania domu, zwlaszcza gdy samemu nie mozna byc na miejscu.

 

Przymierzamy sie do budowy domu (220 m2) w Lekawicy kolo Zywca. Mamy juz PnB, procedura przylaczania mediow w toku (wydane warunki techniczne z kanalizacji i energetyki juz nadeszly, woda ze studni glebinowej), obecnie szukamy wykonawcow stanu surowego zamknietego. Planujemy rozpoczac budowe wiosna (kwiecien,maj) tego roku.

 

A teraz czas przekopac te 27 stron:)

 

Pozdrawiamy,

 

Marta i Damian.

 

 

 

Witam My też wybudowaliśmy w okolicach Żywca a z Łękawicy to Nam przywozili beton :D wszystko przed Wami byle do przodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Saxxxnt

W poszukiwaniu dobrych cen warto sprawdzić:

Pustaki:

Budmark Bielsko - handlują porothermem z tondachu dobre cenny zawsze niższe niż pustaki wienerbergera jakościowo według mnie ok Mają też dachówkę z Tondachu w najlepszej cennie w okolicy (przedstawiciel regionalny)

Jura Bielsko,Jasienica -wienierbergera mieli jakiś czas temu w dobrych cennach (25, 30) mają też swoje aukcje w alledrogo można tam podpatrzeć jakie cenny

 

Beton: osobiście zawsze prawie brałem z TT jeża ale również z filarowej (są dwie takie firmy w Bielsku jedna na Filarowej druga na Londzina)Pytać również w Lafarge w Bielsku oraz Górażdże w Rybarzowicach

 

Dachówka: Jeśli ktoś chcę Brassa to kupować tylko i wyłącznie w Górkach Wielkich.Jest tam regionalny dystrybutor Brassa i sprzedaje na wszystkie składy w okolicy.Cenny można bardzo negocjować.Posiadają też dobre cenny okien dachowych.

 

Więźbę dachową proponuję szukać poza Bielskiem "bliżej lasu" jest taniej.

Materiały sypkie najtaniej są w kopalni w Zabłociu tylko mogą być problmy z kosztem transportu ale może komuś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Gość Saxxxnt

Jeśli żaden skład z okolic Wadowice nie chce ci sprowadzić na zamówienie

to możesz w Bielsku spytać w Axiomie. Na alledrogo można znaleźć ofertę

z Bielska z firmy Netbud, ale powiem szczerze że nie byłem na tym składzie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że potrzebuje tylko 500szt i to rozmiar 12cm szer., ale tak czy inaczej w Wadowicach na niektórych składach nie wiedza nawet co to jest.

Na ściany nośne zakupiłem bez problemu przez internet, ponieważ był to ładunek całosamochodowy. Tak teraz zastanawiam się czy nie zrobić ścian działowych ze zwykłego szarego bloczka,z zakupem którego nie ma problemu w mojej okolicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...