Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy w Beskidach nikt nie buduje?


Recommended Posts

Cześć!

 

Mogę polecić rewelacyjną ekipę z Bielska, budują cały stan surowy, świetni fachowcy i uczciwi ludzie.

 

Z góry uprzedzam - kolejki mają dosyć długie, choć nie należą do najtańszych.

Ale wszystkie kolejne ekipy na budowie chwalą ich robotę i naprawdę dopóki byli u mnie spałem spokojnie...

 

Zainteresowanych namiarami zapraszam na priva,

 

pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć!

 

Mogę polecić rewelacyjną ekipę z Bielska, budują cały stan surowy, świetni fachowcy i uczciwi ludzie.

 

Z góry uprzedzam - kolejki mają dosyć długie, choć nie należą do najtańszych.

Ale wszystkie kolejne ekipy na budowie chwalą ich robotę i naprawdę dopóki byli u mnie spałem spokojnie...

 

Zainteresowanych namiarami zapraszam na priva,

 

pozdrawiam

Paweł

 

poproszę o kontakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Mogę polecić rewelacyjną ekipę z Bielska, budują cały stan surowy, świetni fachowcy i uczciwi ludzie.

 

Z góry uprzedzam - kolejki mają dosyć długie, choć nie należą do najtańszych.

Ale wszystkie kolejne ekipy na budowie chwalą ich robotę i naprawdę dopóki byli u mnie spałem spokojnie...

 

Zainteresowanych namiarami zapraszam na priva,

 

pozdrawiam

Paweł

 

Bardzo prosze o namiary na ta ekipę na priv. Sprawa pilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących,

 

Mam prośbę - jakiego solidnego architekta możecie mi polecić, dodam iż mam już plan budynku i potrzebuje aby archtekt naniusł mi na mapke budynek i dopełnil wszystkich formalności z tym związanych,

 

Witam,

mogę polecić pana Ryszarda Bogackiego, firmę ma w Bujakowie na ulicy Stawowej, nr tel. (033) 810 80 22. Załatwiają nawet bardzo ciężkie sprawy z łatwością ;)

Moje pozwolenie załatwił jeden z jego pracowników, o nic nie musiałam się martwić, ceny przystępne.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania stemple budowlane (wycięty zamek oraz wyrównana krawędź). sztuk ok 120. cena 6 zł (możliwość negocjacji).

Mam tez do sprzedania garaż - blaszak, szer. 3 m dł 5 metrów. Stan bdb, cena 800 (tez do negocjacji).

 

 

Czy ktos z was ma studnie kopaną, interesuje mnie co robić dalej dalej, kiedy można badać wodę w sanepidzie - podobno sie cos wrzuca celem doprowadzenia wody do stanu "używalności". Studnia wykopana dziś :D

Czy możecie zasugerować jakieś pompy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mogę polecić pana Ryszarda Bogackiego, firmę ma w Bujakowie na ulicy Stawowej, nr tel. (033) 810 80 22. Załatwiają nawet bardzo ciężkie sprawy z łatwością ;)

Moje pozwolenie załatwił jeden z jego pracowników, o nic nie musiałam się martwić, ceny przystępne.

Pozdrawiam.

 

Serdecznie dziękuje za podpowiedż, - jest ona dla mnie bardzo ważna iż szukam sprawdzonego architekta .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Załatwiają nawet bardzo ciężkie sprawy z łatwością ;)

Moje pozwolenie załatwił jeden z jego pracowników, o nic nie musiałam się martwić, ceny przystępne.

Po takiej reklamie pana Ryszarda B. niedługo odwiedzą pracownicy CBA ;)

Strasznie nie lubię zestawienia słów "załatwić" i "urzędnik" ... staram się używać słowa "załatwić" tylko w kontekście potrzeb fizjologicznych.

„Język nie tylko opisuje rzeczywistość, ale ją tworzy” – Jerzy Bralczyk

Taki OT, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po takiej reklamie pana Ryszarda B. niedługo odwiedzą pracownicy CBA ;)

Strasznie nie lubię zestawienia słów "załatwić" i "urzędnik" ... staram się używać słowa "załatwić" tylko w kontekście potrzeb fizjologicznych.

„Język nie tylko opisuje rzeczywistość, ale ją tworzy” – Jerzy Bralczyk

Taki OT, pozdrawiam

 

Nie miałam nic złego na myśli, po prostu kilku moich znajomych również korzystało z usług pana B. i wszyscy byli zadowoleni, więc mogę z czystym sumieniem polecić. A słowo "załatwić" ... no cóż tak jakoś samo wyszło ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca męczymy temat okien. Mamy oferty paru producentów: Oknoplast, Okmar, Dako, Jezierski, Eurocolor i nie możemy się ostatecznie zdecydować - faworytem jest Oknoplast (dystrybutor Vekal), czy ktoś może podzielić się opinią? Inną kwestią są okna dachowe: Veluxy bądź Fakro? Co sądzicie o plastikowych oknach dachowych?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważaliśmy MS okna i Oknoplusa. Padło na tę drugą firmę.

W piątek zamontowaliśmy okna Oknoplusa, profil Brugmann, okucia Winkhaus, trzyszybowe , z wypełnieniem thermo, obustronny kolor, 7 lat gwarancji. Okna prezentują się bardzo ładnie, no i mamy nadzieję, być zadowolonymi z ich użytkowania. Mają możliwość ukrytych zawiasów, zdecydowaliśmy się na takie rozwiązanie w salonie, teraz widziałam w zimowej promocji mają tę opcję bez dopłaty :(

Pozdrawiam

Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beasza, sama sobie zaprzeczasz ;)

 

Gdzieś tu na forum wyczytałem taką formułkę "SZYBKO - TANIO - SOLIDNIE - Wykreśl jedno słowo zbędne".

 

Hmm... ale dlaczego sobie zaprzeczam? Czy w naszym kraju drogo oznacza zawsze dobrze, a tanio zawsze partactwo? Wcale nie chcę szybko, napewno solidnie, a co do ceny to kwestia umowna. Nie napisałam, że chcę tanio, nie chcę też za darmo, ale napewno uczciwie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...