Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy w Beskidach nikt nie buduje?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

Ponieważ już jestem po budowie tzn. już mieszkam to postanowiłem trochę się podzielić kontaktami.

Podaję tylko te z których jestem zadowolony i nie miałem żadnych problemów.

Tynkarze p.Jarek 665-022-539 Młoda ekipa mam nadzieję że numer aktualny.

Robili u mnie tynki gipsowe.

Wylewki p.Maciek 724-118-969 Wylewki dom+garaż. 2dni

Płytkarze 530-912-820 Robili u mnie łazienkę,wiatrołap,kuchnię.

Parkiety 795-344-064 p.Marek Panele na poddaszu,parkiet w salonie.

Jak ktoś by chciał to mogę dać kontakt do człowieka który zajmuję się oczyszczalniami

z firmy Delfin z Kielc.Pan jest z Kóz.Sprzedaje i montuje.

Wszyscy poleceni na pewno działają w obrębie Bielska.

Przypuszczam że gdzieś dalej też.

Pozdrawiam i życzę powodzenia na budowach w nowym roku

i szybkiego zamieszkania (byle nie w bloku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż miło patrzyć że tak wielu się nas już tutaj nazbierało i dobrze przynajmniej będziemy się wzajemnie wspierać hehe.

Ja posiadam u siebie okna z Oknoplusa i zgodzę się z przedmówczynia solidnie wykonane z 7 letnia gwarancją i swietnie wygłuszjące hałas.

A tak na marginesie mogę polecić solidnego i w miare cenowego elektryka jeśli by ktoś chciał. Wracając do tematu jestem na etapie poszukiwań jakiejs solidnej elipy wykonującej podjazdy,chodniki z bruku,granitu.[/q

 

Witam wszystkich.Jestem po raz pierwszy na tym forum i chcialbym dowiedziec sie czy ktos buduje sie w rejonie MIEDZYBRODZIA BIELSKIEGO lub okolicy?

pozdrwiam

marian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was robił w okolicy wycenę nieruchomości dla banku? Chodzi mi ile taka "przyjemność" kosztuje. Niestety nasz bank poprosił nas o wycenę planowanego domu. Dzięki za informacje!

 

Nie pamiętam kto nam wyceniał, ale rok temu wycena kosztowała 700 PLN + 7%. W banku możesz odstać czasem listę rzeczoznawców jakich akceptują. Dzwoniłem do kilku osób i były znaczące różnice. Acha ... i z moich doświadczeń musisz wiedzieć na jaką kwotę oczekujesz wyceny, delikatnie to od ciebie wyciągną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuje inspiracji odnośnie podjazdu. Nie mam zielonego pojęcia jak sie za to zabrać i przede wszystkim z jakiego materiału wykonać podjazd(kostka brukowa czy może granit). Może ma ktoś z was jakieś już doświadczenie i być może namiary na jakieś ekipy zajmujące się brukarstwem i załatwiające materiał. Za pomoc z góry dziekuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam kto nam wyceniał, ale rok temu wycena kosztowała 700 PLN + 7%. W banku możesz odstać czasem listę rzeczoznawców jakich akceptują. Dzwoniłem do kilku osób i były znaczące różnice. Acha ... i z moich doświadczeń musisz wiedzieć na jaką kwotę oczekujesz wyceny, delikatnie to od ciebie wyciągną ;)

 

Dzięki! Znalazłem jakiś namiar do rzeczoznawcy z Milówki.. jutro się zobaczy co zaproponuje.. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam poszukuje inspiracji odnośnie podjazdu. Nie mam zielonego pojęcia jak sie za to zabrać i przede wszystkim z jakiego materiału wykonać podjazd(kostka brukowa czy może granit). Może ma ktoś z was jakieś już doświadczenie i być może namiary na jakieś ekipy zajmujące się brukarstwem i załatwiające materiał. Za pomoc z góry dziekuje

 

Mnie marzy sie podjazd z betonu stemplowanego( +kolor).W Bielsku jest firma, która robi takie coś,ale drogo sobie liczą. Czy ktoś ma i sobie chwali?

Kostka granitowa może i ładna ale chyba niepraktyczna i droga, betonowa praktyczna ale brzydka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
witam

czy może ktoś polecić dobrego a nie drogiego brukarza potrzebuje zrobić półokrągłe schody 2 stopnie z okolic Bielska

 

Operatus ja jeszcze nie jestem na tym etapie, ale ktoś kiedyś polecał mi tę firmę: Góral Bruk tel. 608 481 382 , podobno solidni, jak cenowo nie wiem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...