Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy w Beskidach nikt nie buduje?


Recommended Posts

Witam wszystkich,

starujemy z budową pod Andrychowem. Czy ktoś dysponuje namiarami na tanie deski do szalunków i stropu, pełną cegłę i niedrogi a dobry beton??

Będę wdzieczny za podpowiedzi.

 

Deski do szalownia kupowałem i z resztą teraz też będę dokupywał w tartaku w Jeleśni "PRODREW PLAST" .Mają dobre ceny (zależne o długości desek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich Budujacych w Beskidach!

Na dniach rusza nasza budowa w Lekawicy (tej blizej Zywca). Kompletujemy materialy na sso i prosze o sugestie, gdzie by tu sie w stal zbrojeniowa zaopatrzyc . Zycze wszystkim walczacym sil niestrudzonych,dobrej pogody i niech sie mury...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Budujacych w Beskidach!

Na dniach rusza nasza budowa w Lekawicy (tej blizej Zywca). Kompletujemy materialy na sso i prosze o sugestie, gdzie by tu sie w stal zbrojeniowa zaopatrzyc . Zycze wszystkim walczacym sil niestrudzonych,dobrej pogody i niech sie mury...:)

 

Możesz spróbować w Nidku "Herming stal" tel. 338755479. Ceny konkurencyjne miła obsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam te sprawdzone adresy. Mają tam dobre produkty w dobrych cenach.

 

Gwoździe _mały sklepik z gwoździami w Wapienicy

Materiały ścierne-sklep firmowy przy fabryce Kingspora w Wapienicy

Pianki,silikony-Mazańcowice Centrum dociepleń( najlepiej kupić przez allegro i u nich odebrać)

płytki- hurtowania płytek w Żorach

Obróbki blacharskie, parapety, daszki itp-blacharnia jedzie się uliczką od Grażyńskiego,szybkie terminy i taniocha

fronty ,blaty -bez pośredników stolarnia Majer

Stal zbrojeniowa, sitka ogrodzeniowa -Jasienica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam te sprawdzone adresy. Mają tam dobre produkty w dobrych cenach.

 

Gwoździe _mały sklepik z gwoździami w Wapienicy

Materiały ścierne-sklep firmowy przy fabryce Kingspora w Wapienicy

Pianki,silikony-Mazańcowice Centrum dociepleń( najlepiej kupić przez allegro i u nich odebrać)

płytki- hurtowania płytek w Żorach

Obróbki blacharskie, parapety, daszki itp-blacharnia jedzie się uliczką od Grażyńskiego,szybkie terminy i taniocha

fronty ,blaty -bez pośredników stolarnia Majer

Stal zbrojeniowa, sitka ogrodzeniowa -Jasienica

 

Można prosić o dokładny adres tego warsztatu blacharskiego koło ul.Grażyńskiego.Interesują mnie parapety i większe ilości obróbek blacharskich (stała współpraca) pod warunkiem ,że faktycznie taka taniocha tam jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Saxxxnt
Witam . Jaki koszt orientacyjny:D dom 137m2 + garaż w Bielsku dzielnica Lipnik mam 1 wycenę strop nad piwnicą ściany zew.i działowe strop z schodami na poddasze użytkowe ściany zew.i działowe poddasze+ więźba 38tyś! Co myślicie? Dużo? mało?

Jeśli to cena z fundamentami to wygląda bardzo tanio zależy jeszcze jaki projekt dachu i parę innych czynników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Saxxxnt

Jeśli ekipa jest sprawdzona czyli jesteście ich pewni że wykonają to poprawnie to ja bym był zadowolony z oferty.

Sam dach prosty dwuspadowy przy kryciu dachówką to około od 50zł.Pewnie macie tam ponad około 200m2

więc już tu jest 10tyś. Zostaje 28tys za resztę co nie jest wygórowaną ceną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ekipa jest sprawdzona czyli jesteście ich pewni że wykonają to poprawnie to ja bym był zadowolony z oferty.

Sam dach prosty dwuspadowy przy kryciu dachówką to około od 50zł.Pewnie macie tam ponad około 200m2

więc już tu jest 10tyś. Zostaje 28tys za resztę co nie jest wygórowaną ceną.

 

Ekipa buduje od 95 roku raczej nie ma na nich skarg cena nie obejmuje dachówki sama więźba .

dzięki za odpowiedzi:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do sprzedania stemple budowlane w stanie niemalże nowym, z wyciętymi zamkami itp. Stempli sztuk 120 plus minus kilka sztuk, długość 2,80. 6 zł do negocjacji.

Sprzedam tez garaż budowlany (blaszak) stan "prawie nówka" wymiary dł 5 szer 3.

Stemple do odebrania na "już"...co do garażu to za jakieś 2 tyg. Cena za garaż 800 do negocjacji.

telefon 604 695 960

Wszystko do odebrania w jaworzu nałężu.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

poszukuję ekipy budowlanej od stanu zero do stanu zamkniętego. Możecie kogoś polecić? Dodam, iż planowany dom jest podpiwniczony oraz na stoku - na granicy B-B i Bystrej; dlatego zależy mi na ekipie doświadczonej w podobnych realizacjach

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś może polecić dobrą i sprawdzoną ekipę instalatorską centralnego ogrzewania?

 

 

Pozdrawiam

 

Prosze bardzo:

Instalator Kim s.c. PHU. Mrowiec J.R.E., Kalisz J.

Adres:Krucza 14, 43-316 Bielsko-Biała, woj. śląskie

Telefon:33 814 48 87

 

Firma robila u mnie wod-kan i CO. Polecam z reka na sercu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Saxxxnt

Mam Delfina Pro 6 Działa ale ponieważ okres poniżej 6 miesięcy to ciężko coś powiedzieć konkretnego

Nie śmierdzi po otwarciu klapy jak z szamba czyli raczej działa prawidłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...