Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Czy w Beskidach nikt nie buduje?


Recommended Posts

Jesli ktoś jest zainteresowany:) Sprzedam kiosk-barak budowlany oraz 1,5 palety (około 200 szt) termotonu (Owczary) P+W 11,5 na ścianki działowe wymiary: 325x115x235 (144 szt. na palecie)

tel. 600 377 184

Pozdrawiam

 

Barak sprzedany!!! Zostało jeszcze 1,5 palety termotonu na ścianki działowe. Tel. 600 377 184

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich serdecznie.

Poszujkuję sprawdzonego architekta z Bielska lub okolic. Będziemy się budować w Czechowicach Dzi., a dokładnie w Ligocie. Prawdopodobnie podstawowe zadanie dla architekta to adaptacja gotowego projektu na naszej działce. Proszę o pomoc ponieważ pochodzę ze Śląska i nie zam nikogo w tych stronach. Z góry dziękuję. Może być info na privat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Czy ktoś z Was budował/buduje lub planuje budowę z wykorzystaniem pustaków pianowych? Nasza ekipa właśnie nam dzisiaj zasugerowała zmianę materiału z Porothermu na wspomniane pustaki.. Jakieś opinie? Będę wdzięczny!

 

pianówki łatwiejsze w obróbce, a ocieplenie i tak zależy od styropianu a nie od pustaka więc ja bym woził tańsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się miało zmienić?

Nikt w Beskidach nie buduje :sad:

No i zaczyna sie martwy sezon. U mnie jeszcze drobne prace ziemne (równanie gruntu, wyrównywanie, oranie) i przygotowanie domku do zimy.

 

A w zimie zarabianie pieniążków na dalszy ciąg...

 

Witam na forum.ja zaczelam budowe domu w werbenach w Straconce ale mam problemy z firma budowlana jezeli tak pojdzie to bede budowac ten dom 3lata.ma ktos namiry na jakas solidna firme budowlana?

bede wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się miało zmienić?

Nikt w Beskidach nie buduje :sad:

No i zaczyna sie martwy sezon. U mnie jeszcze drobne prace ziemne (równanie gruntu, wyrównywanie, oranie) i przygotowanie domku do zimy.

 

A w zimie zarabianie pieniążków na dalszy ciąg...

 

Witam na forum.ja zaczelam budowe domu w werbenach w Straconce (Bielsko-Biala)ale mam problemy z firma budowlana jezeli tak pojdzie to bede budowac ten dom 3lata.ma ktos namiry na jakas solidna firme budowlana?

bede wdzieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...