Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Odsprzedam:

-pręty zbrojeniowe żebrowane 12 ok. 60szt. długość chyba 12m

-bloczki betonowe 120szt.

-cegła K3 jakieś 1,5 palety

-cegła K9 ok 0,5 palety

 

okolice Wołomina, więcej info na @ lub tel. 693-457-243 co do cen na pewno się dogadamy, na cegły i bloczki mogę załatwić transport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam elektryka do wykonania prowizorki budowlanej (tymczasowego przyłącza energetycznego placu budowy). W warunkach mam słup żelbetowy ŻN-10, co jest chyba dość nietypowe, aczkolwiek ZEWT Wołomin jednak daje takie warunki. Pierwszy elektryk do którego zadzwoniłem (chciałby 1700zł za wykonanie przyłącza) bardzo się zdziwił, że to ma być słup ŻN. Generalnie chyba prowizorki robi się na słupach drewnianych. No ale jeśli ma być żelbetowy to taki będzie, zresztą na okolicznych działkach widziałem właśnie takie słupy. Ile to może kosztować? Poproszę jakieś namiary na sprawdzonych i niedrogich elektryków.

 

Brunet - jak jest z przyłączem tymczasowym. Jakie koszty przyłącza i słupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam do sprzedania styropian fasadowy prosty firmy Knauf o grubosci 15cm około 20 paczek. W paczce 2 m2. Cena za paczke 40zł.

 

Dodatkowo posiadam 3 paczki styropianu Temoorganica 10cm - 35zł oraz jedna paczkę Austrotherm grubosc 2cm - 30zł.

 

Z uwagi na to ze styropian został mi po wykonaniu elewacji to niektore paczki nie posiadają folii lub są trochę pobrudzone.

 

Odbior tylko osobisty w Woli Rasztowskiej. Tel. kont. 517-148-264

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Możesz poszukać "gdzieś" jaka Cię interesuje i pogadać z Jędrzejukami odnośnie ceny sprzedaży. Chłopaki są otwarci na wszelkie propozycje ;)

Co on Ci zrobił że polecasz Jedrzejuka ?

Najwięksi krętacze w Markach.Jak ustalisz cenę na materiał to ok, ale jak telefonicznie domówisz kilka rzeczy bez zapisywania ceny to cena rynkowa x2.

Np. zamawiam cegłę klinkierową ok po 1,8 ale proszę o 5 worków zaprawy a ta już cena x2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co on Ci zrobił że polecasz Jedrzejuka ?

Najwięksi krętacze w Markach.Jak ustalisz cenę na materiał to ok, ale jak telefonicznie domówisz kilka rzeczy bez zapisywania ceny to cena rynkowa x2.

Np. zamawiam cegłę klinkierową ok po 1,8 ale proszę o 5 worków zaprawy a ta już cena x2.

 

Czyli trzeba wszystko mieć na papierze - dobrze wiedzieć, przyda mi się na wiosnę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...