Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

no nie wiem mnie mówili że transport w cenie materiałów ale to blisko miało być

 

A jeszcze sztandarowe ich stwierdzenie "Oczywiście bez faktury?".Myslałem sobie że bez VAT a tu cena jak z VAT a faktury brak więc automatycznie drożej o 15 % które można odliczyć.

Maja teraz cement na allegro po 410 więc zapytałem ile transport jednej palety.Odpowiedź 100 zł.więc tona po 470 zł wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze to poradźcie u kogo najlepiej brać budując się w Markach? u jakiegoś jednego czy jednak latać po różnych? Bo ja dałam do wyceny spis materiałów do kilku hurtowni w okolicy i od nikogo nie dostałam pełnej wyceny a częściowe tylko od trzech, reszta mnie zupełnie olała, oczywiście tych brakujących elementów już się nie doprosiłam. Niesamowite to dla mnie jest że ktoś chce wydać kilkadziesiąt tysięcy i zostaje zupełnie olany...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze to poradźcie u kogo najlepiej brać budując się w Markach? u jakiegoś jednego czy jednak latać po różnych? Bo ja dałam do wyceny spis materiałów do kilku hurtowni w okolicy i od nikogo nie dostałam pełnej wyceny a częściowe tylko od trzech, reszta mnie zupełnie olała, oczywiście tych brakujących elementów już się nie doprosiłam. Niesamowite to dla mnie jest że ktoś chce wydać kilkadziesiąt tysięcy i zostaje zupełnie olany...

Ja dużo brałem na fabrycznej w Mat-bud na przeciwko Orlrnu, ceny może bez rewelacji ale pani bardzo miła i uczynna.

Nigdy mnie nie naciągneła na nic , można oddać resztki towaru.

A generalnie duże partie typu bloczki fundamentowe , stal, cegła to casting kto da najtaniej.

Nieraz Jędrzejuki nawet wygrywały, ale rzadko tam brałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A transport x 4.

Niestety potwierdzam krętactwo Jędrzejuków z cenami.

 

Witam,

 

Niestety tez kilka razy u Jedrzjuka mnie naciagneli przy zakupach. Raz np. dopisali do faktury kilka sztuk wiecej silikonu niz zamawialem a poniewaz nie bylo mnie przy odbiorze towaru dopiero po przyjechaniu ba budowe spostrzeglem iz mnie oszukali. Dodatkowo doliczaja czesto koszty transportu o ktorych wczesniej nie mowili mimo iz zamowienie na kilka stowek a i tak ich samochod jechal w moja okolice. Po takich akcjach przestalem u nich kupowac.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze to poradźcie u kogo najlepiej brać budując się w Markach? u jakiegoś jednego czy jednak latać po różnych? Bo ja dałam do wyceny spis materiałów do kilku hurtowni w okolicy i od nikogo nie dostałam pełnej wyceny a częściowe tylko od trzech, reszta mnie zupełnie olała, oczywiście tych brakujących elementów już się nie doprosiłam. Niesamowite to dla mnie jest że ktoś chce wydać kilkadziesiąt tysięcy i zostaje zupełnie olany...

 

Na budowę w Radzyminie wszystko biorę z Wyszkowa Agrobud.

Taniej niż we wszystkich okolicznych składach.

np. stal 2750, Ytong - 6,90 BRUTTO !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze to poradźcie u kogo najlepiej brać budując się w Markach? u jakiegoś jednego czy jednak latać po różnych? ...

 

Niestety trzeba polatać. Myślałem podobnie jak Ty, daję wykaz dostaję rabat 50-90% i wszystko gra. Rabaty oczywiście dadzą 5-20% na jedno na drugim sobie odbiją.

W Wyszkowie co wcześniej wspomniałem, na kilka produktów to ja podawałem ceny w jakich mogę kupić (trzeba mieć orientacje w rynku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mając wybudowany SSO mogę zrobić przyłącze elektryczne docelowe? Słup jest w granicy działki skrzynka na domu lub w ogrodzeniu (jeszcze nie ma).

Wydaj nie się że nie.

Mój elektryk załatwiał mi przyłącze po wykonaniu instalacji tynków oraz po zamknięciu budynku.Takie są podobno wymagania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

gdzie można dokupić pojedyncze elementy kominów systemowych? Chodzi mi konkretnie o kominy Plewa. Kupowałem kominy u Jędrzejuków, ale oni ostatnio mnie unikają i nie chcą współpracować - nawet nie wiem czemu... Przy dostawie kominów nie policzyłem elementów, mój błąd. Może jednak wszystkich elementów była właściwa ilość, a kilka sztuk się stłukło ekipie, albo ukradli z budowy... Nieistotne - chcę dokupić kilka sztuk i potrzebuję namiarów gdzie można to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...