Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

właśnie - wylewki to i ja jestem zainteresowany, tynkami podobnie :)

 

elektrykę robię sam (poniekąd wykształcenie, jak i inne instalacje w tym te z branży SEC i IT) ale raczej nie będę miał czasu pomóc :( no chyba że w ocenie projektu, poradach, automatyce, zabezpieczeniach, IT, etc. ;) to moje branże związane m.in. z wykonywanym zawodem.

 

Pozdrawiam

 

PS - zapomniałbym - mam do sprzedania rury i kształtki kanalizacyjne Fi160, 0,5m, 1m, 2m, 30st, 45st - w ilości starczającej na mały domek ;) sprzedam bo u mnie zostały i się nie mogą doczekać nowego użytkownika. Odbiór najchętniej osobiście w Markach. Rury to SN8 lite, cena do dogadania, na pewno taniej niż w okolicznych hurtowaniach, a to markowy atestowany materiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

szukam porady. Niestety na chwilę obecną nie mogę skorzystać z funduszy unijnych za budowę przyłącza kanalizy z pompą. Mogą mi to zrealizować za darmo dopiero na przełomie 2017/18 roku. Chcę się wprowadzić 2 drugiej połowie 2016. I tutaj mam dwie możliwości: albo buduje szambo szczelne albo robię przyłącze z pompą i Wodociąg oddaje mi za 49% inwestycji. Z tego co się orientowałem ksozt przyłącza to okolo 15000 także bym musial wydać około 7500. Czy w moim przypadku budowalibyście przyłącze i zamknęli temat kanalizy na lata czy zaoszczedzili wstawili tymczasowo szambo? Jak jest z tym szambem, to jest na prawdę takie uciążliwe (nie mam doświadczeń zawsze byłem podpięty pod kanalizę)? Jaki jest koszt wywozu 1m3 ścieków w Markach? Byłbym wdzięczny za porady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

szukam porady. Niestety na chwilę obecną nie mogę skorzystać z funduszy unijnych za budowę przyłącza kanalizy z pompą. Mogą mi to zrealizować za darmo dopiero na przełomie 2017/18 roku. Chcę się wprowadzić 2 drugiej połowie 2016. I tutaj mam dwie możliwości: albo buduje szambo szczelne albo robię przyłącze z pompą i Wodociąg oddaje mi za 49% inwestycji. Z tego co się orientowałem ksozt przyłącza to okolo 15000 także bym musial wydać około 7500. Czy w moim przypadku budowalibyście przyłącze i zamknęli temat kanalizy na lata czy zaoszczedzili wstawili tymczasowo szambo? Jak jest z tym szambem, to jest na prawdę takie uciążliwe (nie mam doświadczeń zawsze byłem podpięty pod kanalizę)? Jaki jest koszt wywozu 1m3 ścieków w Markach? Byłbym wdzięczny za porady

 

Po pierwsze poszłabym do Wodociągu na zwiady, na parterze przy furtce urzęduje przefajny młody wysoki człowiek, z kucykiem....

Poradzi Ci najżyczliwiej, mnie także kilka razy naprowadził na dobrą drogę, ostatnio z kranem ogrodowym :p

A potem pojechałabym do Zielonki, do p.Nasiłowskiego i szukałabym rady odnośnie strony wykonawczej tej inwestycji. STD Nasiłowski wykonywał u mnie kanalizację w sierpniu, bardzo starannie.Znam ceny wykonania kanalizacji przez Wodociąg oraz przez firmy zewn :lol2:

W czerwcu b.r. wykonał w naszym domu także przyłącze gazowe w ulicy, od granicy działki do domu oraz w domu do trzech ujęć gazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
A możecie mi jeszcze powiedzieć jak wygląda kwestia jakosci wody w Markach? Potrzebne są jakieś uzdatniacze/zmiękczacze?

 

Nie wiem, na ile to wiarygodne.

Jeśli umiesz to porównać z wymaganiami gwarancyjnymi mojego kociołka Junkers Cerapur Smart 14-3C to byłabym /dozgonnie/ wdzięczna...:)

 

http://www.wodociagmarecki.pl/woda/tabela-twardosci-jakosci-wody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 1 month później...

Kupię deski calówki/szalunkowe/po zalaniu stropu, nadające się do ponownego wykorzystania, jak najdłuższe.

Najlepiej bez gwoździ, transport i rozładunek po stronie sprzedającego, ale zwracam koszt (do 200-250zł) do Janówka Drugiego (koło Nowego Dworu Maz).

Kontakt [email protected] lub przez priv.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...