Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

MARKI i okolice ;)


mr718

Recommended Posts

Sprzedam po budowie:

- pozbijane błaty do szalunków - około 1m3 - cena 400 zł

- łaty na dach - ok . 150 mb - cena za całość 150 zł

- 2 belki z więźby 20cmx8cmx5m - 50 zł

- 30-40 sztuk stempli ok 2.70-3m - całość 100 zł

- ok.30 sztuk supereksu 12 i 8 - 50 zł

- ok. 20 szt. pustaków teriva - 40 zł

- rozdzielnicę budowlaną stojącą - kompletna z bezpiecznikami, różnicówką, gniazdami 220 i siła z podlicznikiem. - cena 300 zł

Odbiór własny w Rembertowie- pomoc w załadunku

0608838268

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Czy ktoś wie jak w tej chwili wygląda sprawa przyłączy prądu w Markach? Rejon Wołomin podpięty jest pod Legionowo, podobno na 2013 1 firma wygrała przetarg na przyłącza i tylko ona je robi na terenie Marek. Czy ktoś wie o jaką firmę chodzi? Od kilku dni nie jestem w stanie dodzwonić się do biura obsługi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie jak w tej chwili wygląda sprawa przyłączy prądu w Markach? Rejon Wołomin podpięty jest pod Legionowo, podobno na 2013 1 firma wygrała przetarg na przyłącza i tylko ona je robi na terenie Marek. Czy ktoś wie o jaką firmę chodzi? Od kilku dni nie jestem w stanie dodzwonić się do biura obsługi.

 

Aniu, zadzwoń do p.Józefa, 601 367 183, który mi załatwiał wszystko i było tylko z 1-dniowym opóźnieniem, może coś Ci doradzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję najpierw "u źródła". Ja już w ogóle tego nie rozumiem. Jak zakładałam prąd w Wyszkowie, to płaciłam przy umowie za przyłącze, zgłosił się do mnie elektryk i w ramach tej opłaty zrobił mi przyłącze ze skrzynką przy bramie. Nic mu nie płaciłam, rozliczał sie z zakładem . Jak to jest, że w Markach się płaci i elektrykowi i zakładowi? Wygląda na to, że od tego roku też ma tak być, tzn. przychodzi elektryk z zakładu i podłącza i nic mnie już nie obchodzi. Płacę dopiero od skrzynki dalej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

I tak jest w rejonie Wołomin (podpiętym pod Legionowo).

Mam termin przyłącza na marzec 2013, miesiąc temu zgłosił się wykonawca z ustaleniem gdzie będzie skrzynka. Do końca stycznia obiecał doprowadzenie prądu do ogrodzenie. Dalej na mój koszt (mam zrobione)

Jakie ma znaczenie kto wygrał przetarg, jedna czy dziesięć firm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem już, ale wcześniej trzeba było sobie znaleźć jakiegoś elektryka i zapłacić mu za zrobienie przyłącza. Stąd moje zdziwienie. Zwłaszcza że dodzwonienie się do "posterunku Wołomin" jest nierealne. Myśmy pojechali w Wigilię dowiedzieć się osobiście co i jak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem już, ale wcześniej trzeba było sobie znaleźć jakiegoś elektryka i zapłacić mu za zrobienie przyłącza. Stąd moje zdziwienie. Zwłaszcza że dodzwonienie się do "posterunku Wołomin" jest nierealne. Myśmy pojechali w Wigilię dowiedzieć się osobiście co i jak.

 

 

Rozumiem, że starasz się o przyłącze niebudowlane lecz docelowe?

Jakie dziś mają warunki aby podłączyli prąd mieszkaniowy? Mam nadzieję, że wcześniej niż po uzyskaniu pozwolenia na użytkowanie budynku...

 

Korzystając z okazji-

 

zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń w Nowym Roku wszystkim forumowiczom i forumkom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam opinii na temat szkoły podstawowej nr 2 na ul. Szkolnej. Muszę puścić dziecko do zerówki od września.

Wiem że to nie budowlany problem, ale wątek marecki a ja jestem już zdesperowana. Zapytałam na forum Gazety i cisza. Może tutaj ktoś się wypowie? Może być na priv oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wreszcie zaczynam:) mozecie mi powiedziec ile sie w Markach czeka na warunki wstepne do pozwolenia na budowe? Wodociag, kanaliza, prad, gaz?? na 1 wrzesnia mam podpisana umowe na poczatek prac i zastanawiam sie czy zdaze:)

 

Najgorzej było z RWE, bo przyjmowali mapki zagospodarowania terenu-tzn już po zrobieniu projektu przez projektanta i naniesieniu go na oryginał mapki do celów projektowych.A tę mapkę musi wykonać geodeta...

Będą Ci potrzebne 10. Polecam panią Ulę z Kobyłki, geodetkę, bardzo solidna i obkuta w różnych niuansach, sama się właśnie buduje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem ze po warunki wstepne do wodociagow to Marki, prad do PGE Wolomin a po warunki wstepne do gazu gdzie sie udac?? GAZMEDIA Wolomin ? ( tak mi ktos doradzil) w poniedzialek i wtorek mam zamiar to pozalatwiac (poskladac wnioski:) ) bo do zjazdu z posesji to urzad miasta i ta nieszczesna mapka mi potrzebna? ( ktorej wciaz niemam :confused:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się gaz to GazMedia, oni przesyłają to dalej (czyli do Warszawy).

Firmy od przyłączy w Markach są bodajże 3: STD Nasiłowski, Mirosław Szczepanik Hydro-Instal, KAMAR. Tych udało mi się znaleźć. Ceny u wszystkich sufitowe i bardzo podobne. Przynajmniej u dwóch pierwszych bo Kamar mimo telefonicznych monitów nie raczył nawet odpowiedzieć na maila. Dobrze byłoby gdybys miał zrobiony we własnym zakresie projekt przyłącza i dawał go do wyceny, a nie żeby oni ci go przygotowywali. Jeśli teraz masz świeża mapkę do celów projektowych to po uzyskaniu warunków z wodociągów leć z tym do projektanta. Jeśli będziesz z tym zwlekał to mapka się zdezaktualizuje i będziesz płacił za nową - ja to teraz ćwicze bo się zgapiłam. Nowe mapki i projekt (samego wodociągu) będzie mnie kosztował 1300 zł (okazyjnie podobno!) .

Jeśli ktoś ma jakieś inne namiary na firmy robiące przyłącza, to też będę wdzięczna za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wreszcie zaczynam:) mozecie mi powiedziec ile sie w Markach czeka na warunki wstepne do pozwolenia na budowe? Wodociag, kanaliza, prad, gaz?? na 1 wrzesnia mam podpisana umowe na poczatek prac i zastanawiam sie czy zdaze:)

 

 

Witam

Nie wiem czy już sprawy formalne załatwione. Mam nadzieję, że nie utonąłeś w papierkologii i wszystko się układa. Jeżeli już zaczniesz budować i będziesz potrzebował ekipy to mogę polecić usługi pana Maćka 668033603 OsobistyNadzorcaBudowy.pl Zajmuje się też dokumentami jeżeli jescze nie nie załatwiłeś dokumentów. :yes:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...